West Brom pret Burnley – Baggies, lai to atkal izpūstWest Brom pret Burnley
Pirmdiena, pulksten 17:30
Tiešraide Sky Sports premjerlīgā

West Brom vārtu noplūde

Bieži gadās, ka galds ātri sakārtojas, kaut arī augšējais gals izskatās drīzāk atšķirīgs, nekā jūs varētu gaidīt līdz šim.

Tomēr nav īsti pārsteigums, ja redzat, ka Vestbroms jau ķērās ap tikai vienu punktu virs kritiena zonas, kad četrās spēlēs bija ieguvis tikai vienu punktu.

Tas nozīmē, ka kampaņas beigās dodiet viņiem šo nostāju, un viņi to ieņems. pazemināšanas tirgū ir redzams, ka Baggies 4/7 1.59 ir jāsamazinās.

Viņu viens punkts bija mājās Chelsea un Slaven Bilic joprojām ir jābūt murgojot ka tie nav trīs.

Vestbroms 27 minūšu laikā rēca 3: 0 vadībā, kad Kails Bartlijs divreiz guva vārtus, bet Chelsea pēc pārtraukuma atrada trīs vārtus, lai savilktu neizšķirtu.

Piekāpšanās bija viņu lielais vājums šajā sezonā. West Brom jau ir nosūtījis 13 – sliktākais divīzijā.

Burnley vēl nav paņēmis punktu

Vismaz Baggies ir viens punkts, jo Burnley nav neviena . 19659005] Clarets ir spēlējis tikai trīs reizes, bet Lesterā viņi ir zaudējuši ar 4-2, 1-0 mājās pret Sauthemptonu un 3-1 viesos Ņūkāslā.

Šona Diče ņem? "Es joprojām ticu jaunajiem spēlētājiem, kuri atbalsta pirmās komandas grupu un mācās, kad viņi iet.

" Izrādes nav bijušas pārāk tālu. Mums jāsakopj abos laukuma galos. Mēs to zinām. "

Ben Mee prombūtne no aizsardzības viņiem acīmredzami sāp, bet vismaz bijušajam West Brom uzbrucējam Džejam Rodrigesam vajadzētu atgriezties pretī savam bijušajam klubam.

Burnley šobrīd ir tur, kur viņi atrodas, lai gan iepriekšējā pieredze liecina. kāpt augšā pa galdu nebūs ilgi gaidāms.

West Brom nepārliecinošie favorīti

Tas viennozīmīgi ir vienkāršāks saimnieku uzdevums nekā viņu līdzšinējās divas spēles Lesterā un Chelsea. Bet tas, ka Biliča vīri šajās 180 minūtēs ielaida sešus vārtus liek domāt, ka viņiem būs jāgūst divi vai pat trīs, lai to paveiktu.

West Brom ir 8/5 2,58 lai gūtu pirmo uzvaru kampaņā, savukārt Burnley ir 2/1 3.05 . . izloze ir triju autsaideris 12/5 3.4 bet var izrādīties labākais.

stāstu pilns ar galvu, Vestbroms ir zaudējis tikai vienu no sešām premjerlīgas tikšanās reizēm ar Burnley, lai gan tā bija vēlākā 2018. gada martā.

viņu pēdējie 10 līgas apmeklējumi Hawthorns.

BTTS izskatās labāks variants

Tirgi norāda uz mērķu trūkumu un tas ir atspoguļots zem 2.5 un BTTS tirgos. Zem 2,5 mērķiem ir tikai 4/5 1,8 savukārt Abas komandas, kuras gūst vārtus ir nedaudz augstākas 10/11 1,9 .

Par visiem sliktajiem Burnley rezultātiem viņiem ir izdevies trīs reizes gūt vārtus abos Premjerlīgas šosejas mačos.

Un, pievienojot pagājušās sezonas aizmuguri, viņi ir ieskaitījuši savus . pēdējās sešas izbraukuma spēles. Tas ietvēra vārtus Anfīldā.

Tā kā Vestbroms daudz piekāpās, ir jābūt visām iespējām, kā Burnley atkal nokļūst rezultātu tabulā, tāpēc, ja mēs strādājam uz šī pamata, jautājums ir par to, kā no turienes izveidot likmi. 19659005] Pareiza rezultātu skala 1-1 ir iespējama iespēja 6/1 7 bet es piedzīvosim un došos uz Puslaika / Pilna laika tirgu . 19659005] Aplūkojot dažus šīs spēles statistikas datus, izceļas šis:

"West Brom ir vienīgā puse kas vēl ir guvusi vārtus premjerlīgas šīs sezonas pēdējās 30 minūtēs ar viņu pēdējie vārti tiek sasniegti pēc 47 minūtēm (Matheus Pereira pret Everton). Tikmēr viņi līdz šī termiņa pēdējai pusstundai ir nosūtījuši septiņus līgas vārtus. "

Pievienojiet Burnley spēju atdot punktu un ir iespējas domāt, ka West Brom vadīs puslaikā, pirms apmeklētāji atgriezīsies pēc pārtraukuma.

Tāpēc es atgriezīšos West Brom / Draw pie [19659039] 15/1 16 .

Opta Stat

West Brom šajā sezonā līdz šim ir bijis mazāk metienu nekā jebkurai citai premjerlīgas komandai ( 27). Viņiem ir arī viszemākie paredzamie vārti (xG) kopā (1,5), bet viņi ir guvuši piecus vārtus, kas nozīmē, ka viņi ir guvuši apmēram trīs vārtus vairāk, nekā parasti varētu sagaidīt, pamatojoties uz viņu izredžu kvalitāti.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.