Schalke pret Union Berlin TipsPēc četru uzvarētāju nolaišanas no sešām atlasēm šonedēļ Kevs meklē lielāku peļņu Vācijā.

"Atbalstīt komandu, kas nav uzvarējusi kopš janvāra, vienmēr būs ticības lēciens, bet Manuelam Baumam ir taktiskais pieaugums. lai iegūtu vislabāko no talantīgā, tomēr slikti darbojošā sastāva. "

Atpakaļ Schalke neizdara likmi 6/5 2,16

Baum, lai izjauktu skumjas ciklu

Schalke pret Union Berlin

19659007] Svētdiena, 18. oktobris, pulksten 17:30
Tiešraide BT Sport un Betfair Live Video

Nīderlandiešu prieks mums bija sestdienas vakarā, jo FC Twente lepojās ar 3-0 uzvara Vilemā II. Mums ir garantēta šīs nedēļas peļņa, un tagad mēs cenšamies stilīgi apvienoties ar uzvarētāju no Vācijas Bundeslīgas. "Schalke" svētdienas vakarā ir cīņā pret "Union Berlin", un, lai cik dusmīgs tas varētu šķist, ka tas atbalsta komandu, kas līgā nav uzvarējusi kopš janvāra, tieši to mēs arī darīsim.

Schalke ir vēsturiski slikti, jo nav uzvarējis nevienā no pēdējiem 19 Bundeslīgas mačiem. Jaunajam trenerim Manuelam Baumam sākums diez vai bija vislabākais, jo RB Leipcigā viņa lādiņi zaudēja ar 4: 0, taču tagad viņam bija pāris nedēļas jāstrādā taktikā. Tā ir Bauma trenera taktiskā daļa, kas ir viņa stiprā puse, un teorija ir tāda, ka bijušais Augsburgas boss padarīs komandu stabilāku.

Savienība ir pienācīgi sākusi kampaņu. Viņi mājās zaudēja Augsburgai, bet pēc tam nospēlēja neizšķirti Menhengladbahas Borussia un meta virsū Maincu. Tomēr viņi ir uzvarējuši tikai vienā no pēdējām sešām izbraukuma spēlēm līgā un ir zaudējuši 11 no pēdējām 17 savos ceļojumos. Viņu sagatavošanos nedaudz izjauca zvaigžņu uzbrucēja Maksa Kruse rīcība, kurš nedēļas vidū nofilmēja sevi azartspēlēs Berlīnes šisha bārā, pārkāpjot DFL higiēnas noteikumus. Kruse joprojām piedalīsies, taču sāga bija nevēlama uzmanības novēršana.

Tas vienmēr būs ticības lēciens, atbalstot komandu, kas nav uzvarējusi kopš janvāra, bet Schalke izskatījās asa 5: 1 draudzīgā uzvarā pār Paderbornu, spēle, kurā piedalījās hat-trick no uzbrucēja Marka Uta. Es atbalstīšu Schalke . Šeit neizšķirts šeit: 6/5 2.16 .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.