Leeds v Wolves Tips – Dodieties uz mērķi Elland Road


Leeds v Wolves
Pirmdiena, 20:00
Tiešraide Sky Sports Virslīgā

Leeds vēlas saglabāt spēcīgu startu

Leeds ieguva daudz cienītāju savās ārkārtīgi izklaidējošajās 4-3 sakāve Liverpūlē atklāšanas nedēļas nogalē, bet tas ir svarīgi punkti.

Un Marselo Bielsa vīri ir notrulinājušies, paņemot septiņus no pēdējiem deviņiem .

Tas ietvēra vēl vienu savvaļas septiņu vārtu šāvienu mājās. Fulham pēc tam, kad Līdsa bija vadījusi ar 4: 1, guva derbiju 1: 0 Šefīldas "United" un vairāk nekā pelnītu Ellendas ceļa neizšķirtu 1: 1 pret Mančestras "City". harizmātisks menedžeris, kuram ir bijusi liela loma sava kluba likteņu atjaunošanā.

Tā būs viņu pirmā tikšanās .

Līdsai izdevās transfēru logā pievienot Rennes malējo aizsargu Raphinha, un Bielsa tiks izlikta, lai redzētu, ka 27 miljoni mārciņu, kā Rodrigo gūs savus pirmos vārtus (v. viņa pārcelšanās no Valensijas.

Patriks Bamfords gūstot vārtus baltu pirmajās trīs premjerlīgas spēlēs un gūstot vārtus arī no vidējā laukuma, šobrīd par Līdsu ir daudz patīkama .

Vilki, kas cīnās par konsekvenci

Tas ir vairāk bijis jaukts Vilku starts attiecībā uz pirmssezonas gaidām, ņemot vērā, ka viņi pēdējo reizi finišēja septītie.

Līdz šim uzvar ar tīriem palagiem viesos Šefīldas "United" (2-0) un mājvietu Fulham (1-0). Bet starpbrīžos viņi ielaida septiņus vārtus sakāvēs pret Mančestras "City" (1-3) Molineux un West Ham (0-4) Londonas stadionā.

Šo pēdējo apgriezienu bija īpaši grūti saprast, lai gan tā šoku ietekme bija drīzāk tika atšķaidīts ar tādiem rezultātiem kā Man City 2-5 Leicester, Man Utd 1-6 Spurs un Aston Villa 7-2 Liverpool.

Raula Jimeneza noturēšana acīmredzami bija liels bizness, un viņš divreiz guva vārtus. šajās četrās līdzšinējās premjerlīgas spēlēs. Viņš starptautiskajā pārtraukumā draudzīgi izspēlēja Meksikas uzvarētāju.

Vilki ir guvuši uzvaru savos pēdējos divos apmeklējumos Elland Road un pēdējā sezonā viņi aizslēdza ragus (2017/2018), Vilki uzvarēja 3 -0 (prom) un 4-1 (mājās).

Kopš tā laika, protams, ir daudz kas mainījies, lai gan tiem, kam patīk vēsturiskas tendences / bugey / laimīgi medību lauki, Vilki ir uzvarējuši četrus no pēdējiem seši Līdsā.

Tas ir Līdsas progresa rādītājs, ka viņi šajā uzvarā iekļūst tik īsā laikā kā 8/5 2.6 . [19659005] Vilku cena ir 2/1 3.05 savukārt Draw ir trīs no 12/5 opcijām. 3.4 .

Instinktīvi Līdsa izskatās mazliet īsa, savukārt vilki, pamatojoties uz viņu vairāk pierādīto ciltsrakstu šajā līmenī, var būt tikai vērtība.

Tad atkal tas ir de galu galā sava veida spēle visi trīs iespējamie rezultāti .

Bet nevis tiešie, šeit visvairāk interesē mērķu tirgi .

Tas ir bijis mērķis- trakie līdz šim Premjerlīgā un Līdsai ir bijusi liela loma tajā ar pāri 4-3.

Bielsa uzstājība uz nerimstošo futbolu ir izredžu recepte abos galos . Līdsa ir kā suns ar kaulu un turpina to turpināt. Atpalikuši viņi vajā un vajā un neuztraucas par piekāpšanos vairāk. Un viņi neatkāpsies, atrodoties priekšā.

Vilki ir izturīgāki, bet komandas var aizķerties basketbola mačos, pirms tās to zina.

Esmu pārsteigts, redzot Underders skaidrs favorīts, tāpēc pirmā likme ir Vairāk nekā 2,5 mērķi pie 6/5 2.22 .

Bet kāpēc apstāties tur ?! Gan vairāk nekā 3,5 vārti pie 4,1, gan vairāk nekā 4,5 vārti pie 8/1 9 ir saprāta robežās, tāpēc man būs mazākas likmes arī uz tiem.

Es acīmredzot arī spēlētu Abas komandas, kas gūs vārtus ja iesaistīsies šajā tirgū.

“Jā” ir 10/11 1,88 .

Pēc atbalsta mērķu definēšanas vārtu guvēju tirgi ir arī vērts apskatīt.

Bamforda un Džimeness ir divi visredzamākie, taču tā ir spēle, kurā īpašumtiesības ātri mainīsies.

Tāpēc Adama Traore varētu būt reāls drauds pārtraukumā, kaut arī viņš kā pakalpojumu sniedzējs var nodarīt lielāku kaitējumu, nevis punktu guvējs.

Līdsai ir vārtu gūšanas iespējas visur, un Mateusz Klich un Helder Coasta abi līdz šim Premjerlīgā ir ieskaitījuši divas reizes.

Opta Stat

Līdsa ir saskārusies ar vairāk metienu nekā jebkura cita šī brīža premjerlīgas puse (73). Tas daļēji varētu būt saistīts ar faktu, ka baltajiem pret viņiem ir bijuši daudz lielāki apgrozījumi (atklātas spēles sērijas, kas sākas 40 m vai mazāk no vārtiem) nekā jebkurai citai sacensību pusei šajā termiņā (30).Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.