Preston pret Kārdifu
Svētdien, 18. oktobrī, pulksten 12:00
Sky Sports

Preston apdullināšanas bites

Skota Sinklera divkāršais ugunsgrēks iedvesmoja sensacionālu Prestonu ] otrās puses cīņa par Brentfordas nogremdēšanu viņu pēdējā izbraukumā. North End parādījās uz leju un ārā Brentfordas kopienas stadionā, atstājot 2: 0 starplaikos, taču Sinklera apsveikums, kā arī turpmākie streiki no Breda Potsa un Šona Maguira deva lilijbaltiešiem ievērojamu vietu un negaidīti panākumi ar rezultātu 4-2.

PNE savās atklāšanas sešās spēlēs bija atradis vārtus tikai trīs reizes, taču pārsteidzis Bites ar četriem vārtiem 18 otrās puslaika minūtēs, lai izcīnītu pirmo uzvaru čempionātā jaunajā kampaņā. Prestonam patika vairāk spēles, un viņš arī ieguva metienu skaitu mērķī ar rezultātu un otrā puslaika sniegumu, kas saviļņoja prasīgo priekšnieku Aleksu Nīlu .

Nīls sacīja: "Puiši deva visu, kas viņiem ir , viņi otrajā puslaikā parādīja īstu drosmi, un es domāju, ka esam labi uzvarēti. " North End supremo tagad cer, ka Alan Browne būs pieejams pēc tam, kad īru pussargs bija nokļuvis dīvainajā ar COVID saistītajā republikas nedēļā. Pretējā gadījumā Preston nav tālu no pilnā spēka.

Kārdifā, kas notika Ewood parkā

Kārdifā tika rīkota bezvārtu strupceļa pret Blackburn viņu pēdējā čempionāta tikšanās reizē. Zilie putni sacensības noslēdza ar 10 vīriešiem, sekojot Lī Tomlina sārtajai sarkanajai kartītei 20 minūtes pēc laika, bet Roveri nekad nebija pakļauti nopietnām briesmām, kas dominēja īpašumā, bet Ewood parkā viltīgos apstākļos maz darīja ar to.

Abas puses cīnījās, lai lietainā lietū spēlētu ļoti plūstoši; Kārdifa bija pirmie, kas draudēja ar Juniora Hoileta tuvošanos, savukārt City stopper Alekss Smitsijs divreiz noliedza Blackburn vadošo vārtu guvēju Adamu Ārmstrongu. Ar lieliskām izredzēm stoiskie Zilā putni apsēdās mirstošajās žarnās, kad viņi aizstāvēja savu lomu.

Kārdifas menedžeris Nīls Hariss kritiski vērtēja tiesneša demonstrējumu, taču par viņu paslavēja daudz uzslavu. spēlētāji, sakot: "Šajos apstākļos, spēlējot pēdējās 20 minūtes ar 10 vīriem, tīrs palags bija izturīgs punkts. Es patiešām lepojos ar spēlētājiem par to, ka viņi mazliet aizstāvējās pie sienas. " Paredzams, ka šeit tiks iesaistīts vasaras parakstīšana Kīfers Mūrs .

Kārdifs pagājušajā sezonā no mačiem ar Preston savāca četrus punktus, ieskaitot Deepdale panākumu ar 3: 1 vēl nesen jūnija beigās. Tomēr ilgāka termiņa pāru tikšanās vienmēr ir bijušas cieši saistītas ar North End atgriešanos W5-D3-L6 14 izstādēs visās vietās, sākot ar 2008./09. Sezonu.

Preston 11 /82.34 šo terminu neizdevās izšaut Deepdeilā. Lilibietus gan Swansea, gan Stoke kā mājinieki ir pārspējuši ar 1: 0, kā arī nepietiekami šeit esošajā Karabo kausā. Mājiniekiem izdevās tikai W3-D4-L6, kad pagājušajā sezonā izklaidēja labāko 14 vietu ieguvējus, un, neraugoties uz iespaidīgo demonstrāciju viņu pēdējā izbraukumā, 2020. gadā cerības nav sasniegušas. ] 3.25 arī ir saglabājuši savus labākos sniegumus ceļam. Visi Zilā putnu četri punkti ir sasnieguši ceļojumus, un Nila Harisa uzraudzībā Velsas galvaspilsētas klubs čempionāta līmenī no 17 izbraukuma dienām ir savācis W9-D4-L4; apmeklētāji septiņās no šīm izrādēm ir noturējuši tīru palagu, tikai trijos nespēja gūt vārtus.

Tikai trīs no pēdējiem 14 galvām pret galvām starp Prestonu un Kārdifu ir redzējuši abas komandas, lai gūtu vārtus (4 / 5) atbalstītāji gūst peļņu, un North End vārtsargiem jaunās sezonas atklāšanas nedēļās ir bijuši svētki vai bads. Neviena līgas spēle Deepdeilā nav sajūsminājusi vai izklaidējusi ar abām spēlēm, kurās bija ne vairāk kā vieninieka streiks.

Trīs no pirmajiem četriem Kārdifas čempionāta izgājieniem ir radījuši Zem 2,5 vārtiem (13/20) un atkārtojums nebūtu milzīgs pārsteigums, ņemot vērā to, ka pāris nedarbojas atklātā vārtu guvumā. šo svētdien. Paturot to prātā, es priecājos noturēt Zilos putnus Double Chance tirgū līdzās 3.5 mērķiem pie 1.95.