Willem II pret Twente TipsMēs sākam nedēļas nogali ar retu ceļojumu uz Nīderlandi, jo Kevs uzskata, ka saimnieki Vilems II ir par īsu, lai izcīnītu uzvaru pret Twente.

Saimnieki, lai turpinātu cīnīties

Willem II pret Twente
Sestdiena, 17. oktobris, pulksten 20:00

Kā izrādījās, Dižona pagājušajā naktī bija mazliet par karstu, lai izturētos pret mūsu zēniem Rennes un neizšķirts 1: 1 liedza mums uzvaru. Tagad mēs veiksim īso lēcienu uz Nīderlandi, jo Twente ir labā situācijā, lai iegūtu pozitīvu rezultātu cīņā ar Willem II.

Tilburgas vīrieši ir izveidojuši reputāciju kā puse, kas ir spēcīga mājās, taču viņi sezonas sākums ir slikts. Rangers ar viņiem noslaucīja grīdu [4: 0] Eiropas līgas kvalifikācijas uzvarā Koningas Vilemas II stadionā, un Feyenoord tikko no turienes ieradās ar uzvaru Eredivisie ar 4: 1. Arī Vilems II tika pie neizšķirta Emmena neizšķirta 1: 1.

Twente pagājušajā sezonā cīnījās ārpus mājām, taču Roterdamas neizšķirts 1: 1 pret Feyenoord bija labs sākums, un viņi ir padarījuši nepārspētus. sākt kampaņu, ņemot astoņus punktus no viņu četrām spēlēm. Rona Jana komanda vārtus guvusi visos līdzšinējos mačos.

Vilems II Eredivisie pagājušajā sasaukumā pabeidza 5. vietu, deviņas vietas virs Twente, taču der atcerēties, ka sezona tika saīsināta, un Twente kampaņu sāka labāk nekā šī vakara pretinieki. Mājinieki, šķiet, ir pārāk īsi, lai iegūtu uzvaru nedaudz virs izlīdzinājumiem, it īpaši, ja ņemat vērā, ka Če Nunnīlija, Kvasi Okere-Vriedta un Leerojs Owusu ir savainoti. Es atgriezīšos šeit: Draw and Away šeit Double Chance tirgū 10/11 1.9 .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.