Treble derību padomi – svētdiena, 2020. gada 18. oktobrisDivi no premjerlīgas formas pretendentiem svētdien dodas viens pret otru, kas solās būt aizraujošs Londonas derbijs.

Pēc atklāšanas dienas sakāves ar Everton Hosē Mourinho Tottenham ir aizvadījusi septiņas spēles visās sacensībās, un viņu pēdējā augstākā līmeņa mačā viņi pamanījās panākt sešas vietas Mančestras United priekšā, līdz šim viņu vārtu guvuma rādītājs līdz 25. 19659002] Arī West Ham jutīsies pārliecinoši, dodoties uz šo spēli, jo pēdējos divos Premjerlīgas izbraukumos septiņus vārtus ir ielicis garām sešiem pirmajiem pretendentiem Vilkiem un Lesterai. Tomēr Hammeri EFL kausa izcīņā noslīdējuši arī uz zaudējumiem pret Arsenal, Ņūkāslu un Everton. Šī neatbilstība viņus apgrūtina šeit, un, izvēloties mājas pusi, tas šķiet drošāks variants.

Pēc nestabila IPL 2020 sākuma Mumbajas indiāņi ir atraduši kādu formu, un viņi izskatās pārliecinoši, lai svētdien iegūtu vēl vienu uzvaru.

Valdošie čempioni pēdējās spēlēs ir pārspējuši Haidarabādu, Radžastānu, Deli un Kolkatu ar lielām starpībām, un oktobra sākumā, tikoties ar kārtējo Rohita Šarmas dinamisko maiņu un parasti skopu, ar 48 braucieniem tvaicēja Kings XI ar 48 braucieniem. boulinga pūles Jasprita Bumraha un Rahula Čahara vadībā.

Mumbaja ir līdzsvarotākā komanda sacensībās, un viņiem ir daudz IPL pieredzes, un tagad, kad viņi ir atraduši savu formu, vēsture liecina, ka viņus būs grūti apturēt. Atbalstiet viņus, lai šīs nedēļas nogalē novērstu nekonsekvento Kings XI.

Šīs nedēļas nogales “Top 14” darbība ir noslēgusies ar šo Francijas smagsvaru cīņu Parc des Sports Marcel Michelin.

Pēc katastrofālas 2019./20 sezonas Stade Francais ir veiksmīgi iesācis savu kampaņu ar divām uzvarām no trim, ieskaitot iespaidīgu uzvaru pār Castres ar 22: 16-16, un viņi izskatās daudz laimīgāki par dzīvi Gonzalo Quesada vadībā.

Bet viņi var pretoties svētdien pret. Klermonta līdz šim ir uzvarējusi arī divās no trim, taču viņi īpaši labi izskatījās, kad pagājušajā reizē ar Agenu pārspēja Agenu 31-12, un 2018.-19.

Kopējais koeficients šim vairākkārtējam: 9/4 Atcerieties, ka vairāku cenu pamatā ir mūsu Sportsbook produkts, tāpēc visi laimesti netiek atbrīvoti no komisijas maksas.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.