"Tottenham" pret "West Ham" padomi


Tottenham v West Ham
Svētdiena, 18. oktobris, 16:30

Mourinho dzīve ir mazliet rožaināka

Varbūt Tottenham lēmums par Hosē Mourinho uzņemšanu uz kuģa galu galā nebija tik dumjš.

Pagājušajā sezonā viņi bija nabadzīgi, par to nav šaubu, bet tagad, kad viņš labāk izprot savus spēles resursus un to, kā viņš vēlas, lai viņi spēlē, viņi varētu būt laba puse šogad, it īpaši ja viņu galvenie spēlētāji var palikt piemēroti pārmaiņām. Ir jādomā arī par to, ka viņš spēlēja kaut kādu lomu Gareta Beila atgriešanās klubā, un viss pēkšņi izskatās daudz gaišāks, īpaši pēc tam, kad viņi pēdējo reizi deva Mančestras "United" Old Trafford pēdējo reizi

Džovani Lo Celso izlaiž traumu, Bale var arī piedalīties spēlē, taču ir mazliet ambiciozi domāt, ka viņš varētu startēt.

West Ham smalkā maigumā

Pagaidām grūti zināt, ko no West Ham padarīt. Desmitajā vietā līgā nav nekā slikta, un, lai arī rezultāts viņus glaimoja, ja statistika ir kaut kas, kas iet uz priekšu, nav daudz komandu, kas šosezon pieveiktu Wolves ar 4: 0. Labam nolūkam viņi turpināja un viesos ar 3: 0 pārspēja Lesteru, tāpēc noteikti ir viena no līgas labākajām pusēm.

Pēdējā pārejas perioda daļā Felipe Andersons aizgāja uz FC Porto un Jack Wilshere pameta klubu pēc savstarpējas vienošanās. Otrā izeja ir pilnīgi saprotama, bet rodas jautājums, kāpēc viņi ļoti vēlējās ļaut vienam no saviem radošākajiem spēlētājiem tā aiziet. Ne tik sen viņš bija viņu galvenais vīrs uzbrukumā.

Ir daži iemesli, kāpēc mēs nepieņemam Spurs pie 4/6 1.66 . Viens ir fakts, ka viņi šosezon divos mēģinājumos vēl nav uzvarējuši mājās, otrs ir tas, ka West Ham ( 5/1 5.8 ) gadu gaitā šeit ir bijis daudz prieka, piecas reizes uzvarot White Hart Lane, viņu otrajā iecienītajā (izbraukuma) medību laukumā Premjerlīgā pēc Fulham's Craven Cottage .

Tad, protams, ir West Ham lieliskā forma, kuru mēs tikko pieminējām, tāpēc, iespējams, nav pārāk prātīgi pieņemt likmes par Spurs likmi.

Es neesmu pārliecināts, kāpēc šeit “underders” ir tik autsaideris. . Iepriekšējos sešos līgā starp šiem diviem spēlēja četri, kas bija nonākuši “zemāk”, un Spurs spēlēs sezonā bija divi "pārsniegumi" un divi "nepietiekamie" sezonas punkti, kas attiecas uz Spurs līgā. Un, lai gan West Ham tas ir trīs “pārsniegts” un viens “zemāks”, tas joprojām nav pietiekams iemesls, lai pamatotu 6/4 2,52 cenu par apakšdaļu. Nebūtu pārsteigums, ja Deivids Moiss šeit izvēlētos ļoti pragmatisku pieeju, ka vienkārši spēlējat zemu punktu neizšķirtu .

Protams, pretarguments tam ir tāds, ka Spurs ir daži ļoti formā esošie uzbrucēji, bet atkal viņiem nav nepieciešams pārliecinoši uzvarēt spēlē; viņiem vienkārši jāuzvar. Tā noteikti ir vērtības cena .

Der atcerēties, ka Son Heung-min ir līgas rezultatīvākais spēlētājs līdzās Dominic Calvert-Lewin.

Jāatzīst, ka četri no šiem vārtiem bija vienā spēlē, un viņš šajā termiņā joprojām gūs vārtus pie White Hart Lane, taču šobrīd viņš acīmredzami ir fantastiskā formā.

Ja kas, jaunā sistēma, kurā Harijs Keins, šķiet, krīt dziļāk, lai sniegtu pakalpojumus citiem uzbrucējiem, var vienkārši skaisti spēlēt tādu dēlu rokās kā Dēls, Beils un kaut kur citur, Karloss Vinicius . Tas noteikti darbojās Sonam šajā spēlē Sauthemptonā, kur Keins viņu izveidoja četras reizes.

Tāpēc man patīk Dona iespējas atvērt rezultātu šeit 7/2. Ir lietderīgāk iet ar viņu šajā tirgū nekā jebkurā laikā, ja domājam, ka tas būs zemu punktu skaits.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.