Lesteras – Aston Villa padomiLeicester 20/21 1,96 pret Aston Villa 16/5 4,2 ; Izloze 3.9
Svētdiena, 18. oktobris, 19:15
Live on Sky Sports Box Office

Lesteras ievainojamību pārbaudīs Villa

Pēc sezonas lidojošā sākuma Lesteras pēdējā spēle pirms starptautiskā pārtraukuma beidzās ar pārsteidzošu vilšanos.

Trīs uzvaras pēc kārtas premjerlīgā, kas ietvēra neaizmirstamu uzvaru ar 5: 2 izbraukumā Mančestras pilsētā, sekoja šokam mājās ar 3: 0 West Ham . Tas bija savlaicīgs atgādinājums, ka, lai arī Lesteras nākotne ir ļoti bīstama, viņi šajā sezonā ir izskatījušies neaizsargāti pat uzvarās pār Burnley un Manchester City.

Tas diez vai padara Lesteru unikālu Premjerlīgā, šķietami atņemot komandu, kas var regulāri turiet tīras palagi . Tomēr tas padara viņus pārspējamus, un Aston Villa, visticamāk, vēlreiz pārbaudīs savas aizsardzības spējas.

Tas izskatās īpaši taisnība, ņemot vērā, ka viņu pirmā izvēle – Jonny Evans un Caglar Soyuncu – centrālā aizsardzības partnerība ir šaubas arī pēc tam. ievāc traumas starptautiskajā dežūrā. Lesterā noteikti paliks bez aizsargiem Filipa Benkoviča un Rikardo Pereiras, kā arī aizsardzības pussargs Vilfreds Ndidi. Arī Danielam Amartijam, Džeimsam Madisonam un Demarai Grejam jāveic fitnesa pārbaudes.

Villa labi atpūtās pēc Liverpūles iznīcināšanas

Aston Villa bija diezgan žēl, ka viņi nespēja uzreiz balstīties uz impulsu. viņu satriecošā Liverpūles nojaukšana ar 7-2, un starptautiskais pārtraukums ir apturējis vietējo futbolu.

Par laimi Dīnam Smitam salīdzinoši maz viņa jauno un topošo Villa pusi ir bijuši prom no starptautiskiem pienākumiem, tāpēc viņiem vajadzētu būt svaigiem. Tas pat attiecas uz Villa zvaigznes spēlētāju Džeku Greališu, kurš, lai arī aicināja uz Anglijas trim spēlēm, lielāko daļu laika pavadīja, skatoties no rezervistu soliņa.

Grealish bija uzvaras pār Liverpūli arhitekts un arī iespaidoja, izvēloties Anglijai pret Velsu. Pēc tam viņš tika atstāts ārpus Anglijas divu sacensību spēļu. Gareta Sautgeita atrunas par spēlētāju varētu būt Villa ieguvums, jo pussargs cīnās par vietu Anglijas Eiropas čempionāta sastāvā.

Smitam ir maz traumu problēmu, par ko uztraukties. Kortney Hause, visticamāk, nebūs pieejams un pievienosies ilgtermiņa upuriem Tomam Heatonam, Bjornam Engelsam un Wesley malā.

Vērtība ar villu

Leicester ir 20/21 1.96 favorīti, izloze ir 3.9, bet Aston Villa – [19659003] 16/5 4.2 .

Tā šķiet ļoti īsa cena saimniekiem, ņemot vērā viņu aizsardzības atlases problēmas un Villa lielisko formu. Apmeklētāji sezonu ir uzsākuši ar trim uzvarām pēc kārtas, un tie ir pieejami ar pietiekami lielām izredzēm, lai jūs tos varētu piesardzīgi atbalstīt.

Aston Villa ir 11/5 3.2 tirgū Draw No Bet tirgū. . Alternatīvi jūs varat atbalstīt Villa, lai vienkārši izvairītos no sakāves Double Chance tirgū 1/1 2.02 .

Gaidāmie vārti un daudz no tiem

Mērķi šajā mačā šķiet neizbēgami, un ir vairākas izvēles iespējas.

Vairāk nekā 1,5 Aston Villa mērķus var atbalstīt 13/8 2,62 . Lesteras pēdējie trīs premjerlīgas pretinieki visi ir guvuši vismaz divus vārtus.

Vairāk nekā 3,5 kopējie mērķi ir nedaudz augstāka 7/4 2,7 cena. Tas ir noticis divos no pēdējiem četriem Lesteras pēdējiem premjerlīgas mačiem, abiem pārējiem redzot trīs vārtus. Vismaz tā izskatās kā likme, no kuras būs tirdzniecības iespējas.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.