Crystal Palace v Brighton
Svētdiena, 18. oktobris, 14:00
Live on Sky Sports

Lejup vērstajai pilij ir jāatgriežas uz pareizā ceļa

Pēc pēdējās sezonas šausmīgās finiša, zaudējot septiņus pēc kārtas pirms savas pēdējās spēles izlozes Crystal Palace šo sezonu sāka labi atklāšanas nedēļā nobraucot garām Sauthemptonai, pirms Old Trafford ar 3: 1 pārspēja Mančestras United, bet Ērgļi abus zaudēja no viņu pēdējiem diviem premjerlīgas mačiem.

Līgas līderi Evertons nākamajā spēlē atņēma visus trīs punktus Selhurst Park, pēc tam, kad viens no šiem smieklīgajiem lēmumiem par handbola sodu aizgāja uz Toffees ceļu. Ričārlisona 40. minūtē trāpītais sitiens panāca 2: 1, un tas arī beidzās. Tad Roja Hodžsona apsūdzības bija neveiksmīgas, lai nākamajā reizē būtu jādodas uz Stamfordas tiltu, kad Frenks Lampards būtu meklējis lielu reakciju.

Pēc tam, kad West Brom izbraukumā cīnījās neizšķirti 3: 0, lai panāktu neizšķirtu 3-3 un kad Spurs ar soda sitieniem izsita no EFL kausa, Lampardas Chelsea bija reti sastopams, kad ieņēma pili, un, kaut arī Ērgļi turējās līdz otrajam puslaikam Blūzs zaudēja ērtus uzvarētājus ar 4: 0.

Starptautiskais pārtraukums notika īstajā laikā un uzvarēja mājās pret saviem lielajiem konkurentiem. , Braitonā, būtu lielisks veids, kā atgriezties uz pareizā ceļa, taču pils vispārējā tendence ir satraucoša .

Kaijas bauda dzīvi uz ceļa

Pārtraukums bija labs laiks arī Braitonai. Tāpat kā Palace, arī Kaijas ir zaudējušas abas pēdējās divas premjerlīgas spēles, un arī šajā sezonā viņiem ir mazliet vairāk kopīga ar svētdienas saimniekiem …

Braitona ir tikusi pretī trim no četrām komandām, kuras spēlēja Ērgļi . Atklāšanas nedēļas nogalē viņi mājās zaudēja "Chelsea" ar 3: 1, mājās nežēlīgi pārspēja Mančestras "United", kad pēc pēdējās svilpes Sarkanie velni guva sodu, panākot 3: 2. pēdējā spēlē pirms pārtraukuma viņus Gudisonas parkā ar 4-2 pārspēja Everton.

Ņemot vērā to, kā spēlē "Toffees", nav nekāda kauna iegūt neko no vizītes Gudisonas parkā, un tā bija pirmā reize, kad Braitona zaudēja uz ceļa pēc restartēšanas.

Kopš janvārī Bournemouth zaudējuma ar 3: 1 Seagulls bija sarīkojis astoņas Premjerlīgas spēles izbraukumā bez sakāves, un viņi bija uzvarējuši trīs no pēdējām četrām. Tīklu viņi ir atraduši arī 11 no pēdējiem 14 ceļā.

Ērglis, kurš mājās izskatās neaizsargāts

Tas ir M23 derbija un tirgus cieši izskata atjaunošana. tos sadalīt. Vēsturiski Braitonai ir bijusi priekšrocība ar 40 uzvarām, salīdzinot ar Palace 37, un ir bijuši 26 neizšķirti, kopš viņi pirmo reizi tikās Trešajā divīzijā (dienvidos) 1920. gadā.

Kaijas 2018./19. Gada sezonā dubultoja pili, bet viņi no abām pagājušā sasaukuma reizēm ieguva tikai vienu punktu un februārī Amex stadionā uzvarēja ar 1: 0, Ērgļi pirmo reizi kopš 2011. gada septembra vēlas nodrošināt uzvaras pēc kārtas Braitonā.

Pils pagājušajā periodā mājās zaudēja astoņus no 19 un viņi Selhurstas parkā savāca tikai par trim punktiem vairāk nekā uz ceļa. Tas ir loģiski, ņemot vērā statistikas datus, kas liecina, ka viņu spēles stils viņiem sagādā tikpat lielu uzvaru kā mājās. Ērgļiem šajā sezonā Premjerlīgā ir viszemākais vidējais vārtu guvuma procents (nedaudz virs 31%), un viņi arī ir nospēlējuši lielāko daļu savu piespēļu (19%).

Palace izskatās neaizsargāta un, ņemot vērā viņu godīgo rekordu Selhurstas parks un to ļoti cienīgā forma uz ceļa šogad, jebkas uz ziemeļiem no 9/5 2.8 attiecībā uz apmeklētājiem izskatās godīgi .

Pašreizējās sezonas statistika liecina, ka mērķi ir iekļauti dienas kārtībā

Aplūkojot sānu tirgus, Vilfreds Zaha ir guvis vairāk vārtu pret Braitonu (seši) nekā viņš ir pret jebkuru citu pretinieku, un Braitonas Neals Maupajs vēlas gūt vārtus savā ceturtajā kārtas spēlē pēc kārtas un ceturtais no pieciem izbraukumā, tāpēc viņi abi koncentrējas uz rezultātu tirgus.

Abas komandas pagājušajā sezonā atrada vārtus tikai 37% Crystal Palace mājas spēļu, un vārti bija nepietiekami. Selhurstas parkā aizvadītajos 19 mačos trīs vārti tika gūti tikai divas reizes un tikai vienu reizi tika gūti vairāk nekā trīs vārti.

Šie statistikas dati liecina, ka abu komandu rādītāju tirgū ir vairāk nekā taisnīgi, un tas izskaidro, kāpēc saskaņā ar virs / zem 2,5 mērķiem ir likmes pretrunā. taču, ņemot vērā vārtu apjomu, ko līdz šim esam piedzīvojuši šajā sezonā, spēlēt No un / vai Under šajos divos tirgos varētu būt kļūda.

Visā pagājušajā sezonā vismaz trīs vārti tika gūti tikai 52% no premjerlīgas spēlēm un vidējais vārtu skaits spēlē bija 2,72. Līdz šim šajā sasaukumā 68% maču ir gūti vismaz trīs gūti vārti, un vidējais vārtu skaits spēlē ir milzīgs 3,79.

Ņemot vērā šo statistiku un to, ka pēdējās trīs Premjerlīgas spēles, kurās piedalījās Palace, un pēdējās piecas spēles, kurās piedalījās Braitona, ir uzrādījušas vismaz trīs vārtus, es priecājos izvēlēties 5/4 2.3 par vairāk nekā vairāk nekā 2,5 mērķu tirgū .