Asmeņi, lai atbrīvotos no uzvaras pār uzvarošajiem Cottagers


Sheffield United pret Fulham
Svētdiena, 12:00
Tiešraide BT Sport Box Office

Asmeņi, kas cīnās par pagājušās sezonas panākumiem

Sheffield United bija vieni no neapšaubāmiem pagājušās sezonas veiksmes stāstiem pēc Krisa Vaildera nepārliecinātā komanda sekoja paaugstināšanai ar izcilu kampaņu, lai sasniegtu devīto vietu Premjerlīgā. Asmeņi visu sezonu atradās labākajā pusē un lepojās ar vienu no labākajiem aizsardzības rekordiem sacensībās. Jaunās kampaņas sākuma nedēļās tas nav plānots, taču runas par otrās sezonas sindromu šķiet pārspīlēti.

Vienmēr bija iespējams, ka Šefīldas "United" sekos viņu izcilajiem sasniegumiem kā grūts uzdevums. Četri zaudējumi no viņu atklātajām četrām spēlēm, ieskaitot zaudējumu ar 2: 1 viņu pēdējā izbraukumā Arsenal, to uzsver, taču viņu galvenais kritums līdz šim ir bijis vārtu trūkums. Asmeņi ir bijuši konkurētspējīgi, taču tikai vieni gūti vārti uzsver viņu vājumu. "Sheffield United" tomēr ir radījusi izredzes, un uzbrucēja Rhian Brewster parakstīšana klubu rekordu līgumā no Liverpūles varētu sniegt risinājumu.

Fulham pēc paaugstināšanas gatavojās milzīgai cīņai

Fulham atgriezās augstākajā lidojumā pēc tam, kad augustā notikušajā čempionāta play-off finālā pārspēja Brentford, lai uzvarētu paaugstinājumu . Skots Pārkers jau ar pirmo mēģinājumu vadīja klubu atpakaļ Premjerlīgā, taču pazīmes pēc satraucoša sezonas sākuma jau ir draudīgas. Arī Fulham ir bez rezultāta un atbalsta tabulu par vārtu starpību.

Tikai pēc četrām spēlēm šķiet, ka Fulham jau ir norakstīts kā pienaglots, lai izietu uz izkrišanu. Ir viegli saprast, kāpēc šāds pieņēmums ir izdarīts, Cottagers aizstāvoties visus skatot jūrā smagās sakāvēs pret Arsenal un Aston Villa. "Fulham" savā pēdējā līgas spēlē pastiprināja cīņu, taču "Wolves" tomēr tika pieveikta ar 1: 0, un Parkera pusē tā izskatās kā ilga ziema.

Lai gan Šefīldas "United" joprojām meklē savu pirmo uzvaru, saimnieki izskatās cienīgi favorīti pie 6/5 2.18 lai nedēļas nogalē tiktu pie uzvaras. "Sheffield United" pagājušajā sezonā uzvarēja desmit mājas spēlēs un zinās, ka šī ir zelta iespēja pretendēt uz nokavētu uzvaru pret vienu no vājākajiem pretiniekiem divīzijā.

Fulham spēlē ir 3,9 autsaideri, taču ir maz apetītes atbalstīt viesus. Pārkera komandai trīs no četriem mačiem nav izdevies gūt vārtus, un nespēja ievērojami nostiprināt sastāvu, iespējams, viņus kavēs šajā sezonā. Fulham būs pakļauts lielam spiedienam pie Bramall Lane, un tas, šķiet, nav vērts pakļauties izredzes.

Izloze notiek tirdzniecībā 12/5 3.4 taču ir vērts atzīmēt, ka Pārkers 14 spēļu laikā nav bijis iesaistīts strupceļā kā vadītājs Premjerlīgā. . Iespējams, ka "Fulham" ir izveidota, lai nomāktu savus pretiniekus, cerībā prasīt vismaz punktu, taču "Sheffield United" izskatās pārāka, un spēles laikā būtu jāspēj pamatot savu favorītu statusu.

Abas komandas šajā sezonā ir cīnījušās par mērķiem, un zemu rezultātu ieguvusi Šefīldas "United" uzvara ir veids, kā uzlabot izredzes uz uzvaru mājās. Visās asmeņu spēlēs ir bijuši ne vairāk kā trīs vārti un to spēka trūkums liecina, ka visticamākais rezultāts ir šaura uzvara. Šefīldas "United" uzvara ar mazāk nekā 3,5 vārtiem palielina viņu koeficientu līdz 8/5.

Vēl viena apsverama iespēja ir atbalstīt Sheffield United, lai uzvarētu ar tīru lapu . Blades pagājušās sezonas panākumus pamatoja ar aizsardzības spēku, un Vailderis šajā nedēļas nogalē varētu izskatīties kā pamats. Šefīldas "United" pagājušajā sezonā uzvarēja 11 spēlēs līdz nullei, un "Fulham" uzbrukumā ļoti paļaujas uz Aleksandaru Mitroviču. Saimnieki ir pieejami 23/10, lai iegūtu uzvaru ar tīru lapu, un tā ir vēl viena vilinoša alternatīva tiem, kas vēlas atbalstīt asmeņus par lielāku cenu.

Opta Stat

Fulham un Sheffield United ir vienīgās puses kas šosezon premjerlīgā līdz šim ir vadījušas savukārt Fulham ir atpalikušas no līgas augstas četras stundas 40 minūtes 2020. – 21. Ir 4/6, lai Blades izvirzītos vadībā, un 6/4, lai Fulham gūtu pirmos vārtus.

Sekojiet Saimona derībām Twitter @watfordtipsterSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.