Treble derību padomi – sestdiena, 2020. gada 17. oktobrisEverton ir iespaidīgi sācis jauno premjerlīgas kampaņu, un viņi var turpināt šo labo formu sestdien pret saviem vecajiem konkurentiem.

Toffees tuvākajā sezonā atkal ir iztērējuši daudz, taču šoreiz vadītājs ir spējīgs iegūt labāko no dārgajiem talantiem, un Karlo Ančeloti vadībā viņiem pēc četrām spēlēm ir ideāls rekords, gūstot 12 vārtus un skatoties tāpat kā cita komanda, nevis tā, kas paklupa pagājušās sezonas atklāšanas nedēļās.

Liverpool ir galvenais izaicinājums, taču tas varētu būt piemērots laiks, lai uzņemtos Jirgena Klopa vīriešus. Sarkanie ir spiesti no Aston Villa sitiena ar 7-2 un, ja Alisons joprojām nav pazudis, viņi atkal varētu būt neaizsargāti. Atpakaļ Everton, lai ņemtu punktu, kas varētu būt izklaidējošs sastapšanās.

Deli Capitals līdz šim bija IPL galvenā komanda, un viņi sestdien var turpināt spēcīgo formu pret Čennai Super Kings.

Chennai, iespējams, ir bijusi dominējošākā komanda IPL kopš tās pirmsākumiem, taču šoreiz viņi izskatījās noguruši. Pēc astoņām spēlēm viņu vārds ir tikai trīs uzvaras, un viņiem ir nopietni draudi pirmo reizi sacensību vēsturē izlaist izslēgšanas posmus.

Vīrieši dzeltenā krāsā tika izspēlēti 131 reizi, kad viņi pēdējo reizi spēlēja Deli – pirms trim nedēļām, un viņu vatelīns ir palicis pretrunīgs, savukārt galvaspilsētas ir gājušas no vienas puses uz otru, uzvarot četrās no pēdējām piecām. Atpakaļ Deli, lai pārspētu šo.

Stormers izspēlēja Super Rugby Unlocked 1. kārtu, taču viņi ir bukmeikeru favorīti, lai uzvarētu turnīrā un izskatītos stabila likme par viņu sestdienas atvērēju.

Viņu pretinieki parādīja daudz cīņas, atgriežoties no 13-3 pret Durbanas "Sharks" viņu pirmajā izbraukumā, taču viņi galu galā zaudēja šo spēli un viņiem nav izcilu rezultātu pret Stormers.

Lauvas šī gada sākumā Super Rugby sākotnējās sacensībās zaudēja ar 33-30 un Super Fan Saturday iesildīšanās spēlē pret tiem pašiem pretiniekiem nokrita līdz 34-21. Viņi arī ir lieli autsaideri, lai uzvarētu turnīrā, un es neredzu, ka viņi no šīs spēles kaut ko gūtu.

Kopējais koeficients šim vairākkārtējam: 8/1 Atcerieties, ka vairāku cenu pamatā ir mūsu Sportsbook produkts, tāpēc visi laimesti netiek atbrīvoti no komisijas maksas.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.