Spiediens, lai uzstādītu uz SolskjærNewcastle v Man United
Sestdiena, 17. oktobris, plkst. 20:00
Tiešraide Sky Sports Box Office

Vilsons labi apmetās Tyneside

The Magpies ir nodrošinājis pietiekami stabilu sezonas sākumu, uzvarot divos no četriem premjerlīgas mačiem un zaudējot tikai Braitonai. Viņi patiešām izstājās no Carabao kausa pret Ņūportu, un, lai gan sacensības bija viņu viszemākā prioritāte, tā bija arī viņu labākā iespēja iegūt trofeju – kaut kas, ko atbalstītāji alkst vairāk nekā jebkas.

Stīvs Brūss ] vasaras laikā ir saprātīgi iegādājies, jaunajam uzbrucējam Kallumam Vilsonam skrienot pa zemi. Bijušajam Bornmutas vīram Ņūkāslā ir četri no četriem, taču ir vērts atzīmēt, ka divi no tiem bija sodi.

Ciktāl tas attiecas uz komandas jaunumiem, Brūsam ir mazliet priekšrocības salīdzinājumā ar savu kolēģi šeit, jo septiņi no XI kas sākās viņu uzvarā pār 3: 1 pār Bērnliju, nebija starptautiskā pienākuma. Vadītājam patiešām bija dažas traumas problēmas aizsardzībā, ar kuru cīnīties, taču viņš cer, ka pārtraukumam būs pietiekami daudz laika, lai Jamaal Lascelles atgrieztos fiziskajā sagatavotībā.

United at krustcelēs

Ole Gunnars Solskjērs būs gandarīts, ka starptautiskais pārtraukums iestājās, kad tas notika. Viņu trīs uzvarēto spēļu sērija – kaut arī divas kausā – beidzās pret Spurs, kas bija rezultāts, kas atstāja vadītāju reālā spiedienā.

Harija Maguire nepatikšanas nepalika vieglākas, kad viņš bija starptautiskā dežūrā, un būs interesanti uzzināt, vai Solskjērs viņu sestdien izved no uzmanības centra. Mana sajūta ir nē, un, ja kāds ir pakļauts aizsardzībai, tai ir jābūt Lūkam Šovam.

Entonijs Martiāls ir atstādināts, un ar Edinsonu Kavani neder, tas varētu būt Markuss Rašfords skaitlis devītais pozīcija. Ir arī citas iespējas, taču tas, iespējams, ir vislabākais variants.

Manchester United pie 5/7 1.71 favorītiem uz šo armatūru, un tā noteikti nav cena, kuru es interesēju. Tas man ir pārāk īss, un ir vērts atcerēties, ka viņi šajā termiņā jau ir zaudējuši divus no trim līgas mačiem. Pat viņu uzvara Braitonā bija ļoti nejauša.

Vietējā uzvara tiek tirgota aptuveni [54[atzīme Betfair biržā ]bet arī tas mani nepārliecina. Mājiniekiem nav bijis labu sniegumu Sv. Džeimsa parkā aiz slēgtām durvīm laikmetā – spēlējot septiņus un uzvarot tikai divos.

Izloze mani uzrunā pretrunā ar 16/5 4.2 . Tas ir rezultāts, kas faktiski nav noticis starp šiem diviem kopš 2016. gada, bet es patiešām cenšos tos sadalīt šajā nedēļas nogalē.

Vilsons iespējamo cīņu izbaudīs ar zemu uzticības pakāpi, Maguire un Allan Saint -Maximin ir nedaudz jebkurai aizsardzībai, it īpaši tai, kas tikko ielaidusi sešus vārtus.

Stīva Brūsa vīri šosezon jau spēlēja neizšķirti ar Spurs, tāpēc ir pierādījuši savu spēju gūt rezultātu pret siltais favorīts un United jau ir pievīluši pretiniekus pret Palace.

Runājot par mērķiem, es noteikti redzu, kā abas komandas gūst vārtus. Konkrētā likme ir pieejama atpakaļ 4/5 1,79 biržā, un es tiešām nevienu nevarēju atcelt.

Runājot par tradicionālāku virs / zem 2,5 Mērķi, pirmais ir iecienītākais 4/5 1,8 otrais – 6/5 2.2 . Es domāju, ka tas ir pareizi, jo Overs atbalstītāji būtu savākuši divās no četrām Ņūkāslas līdzšinējām līgas spēlēm šajā sasaukumā un visās trīs United spēlēs

. Tas nozīmē, ka tam vajadzētu būt . salīdzinoši saspringta lieta un es neesmu gatavs pieņemt praktiski tādu pašu cenu par virs 2,5, kā es esmu par BTTS. Rezultāts 1-1 ir daudz ticamāks nekā 3-0 vai vairāk, abos veidos.

Kay Opta Stat

Pēc 14 spēļu nepārspēta skrējiena pabeigt 2019.-20. gada sezonā Man Utd ir zaudējis divas no trim līdzšinējām premjerlīgas spēlēm šajā sezonā. Kampaņā kopš 1986. līdz 87. gadam viņi nav zaudējuši trīs reizes no četrām atklātajām līgas spēlēm.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.