Sestdienas futbola padomi – 2020. gada 17. oktobrisPēdējo reizi, kad sestdien bija Premjerlīgas spēles, Pols Robinsons izpildīja trīskāršu uzvaru ar 23/1 uzvarētāju, un viņa mērķis ir sekot tam ar 27/1 metienu. Šeit ir viņa izlases:

Blūzs svētajiem pie tilta

Likme 1: Atpakaļ Chelsea & BTTS @ 9/5 – KO 15:00 BST

Frenka Lamparda Chelsea parakstījās starptautiskajā pārtraukumā ar 4- 0 pārspēja Crystal Palace, taču ir vērts atzīmēt, ka Timo Verners un Kai Havertz vēl nav guvuši vārtus līgā, un Tammy Abraham ir tikai viens.

Ir skaidrs, ka Lampardam joprojām nav pareiza viņa komandas bilance , bet es joprojām domāju, ka šajā nedēļas nogalē uzvarēt Sauthemptonu.

Svētie zaudēja savus trīs mačus – divas līgas un vienu kausu -, taču kopš tā laika tas ir bijis 1: 0 Burnley uzvaras un 2: 0 uzvaras mājās pret. West Brom.

Es pilnībā ceru, ka Ralfa Hasenhüttla vīri atradīs tīklu pie tilta, taču ir pienācis laiks, kad Chelsea priekšējā līnija noklikšķina uz pārnesumiem, un šī sestdiena varētu būt tā diena.

Alans Dudmans atbalsta arī Werneru nāc labi šajā nedēļas nogalē.

Skolotājs, lai pārspētu studentu Etihadā

Bet 2: Back Man City & BTTS @ 6/4 – KO 17:30 BST

Galvenie komandas jaunumi pirms šī Spēle ir tāda, ka Kevin de Bruyne trūkst saimniekiem, taču es joprojām ceru, ka viņi veiks darbu pret Arsenal.

Gunners turpina pilnveidoties Mikel Arteta vadībā, bet, kad viņi pirms trim nedēļām nāca pret Liverpool, viņi bija pārspēja Anfieldā ar 3: 1.

Etihadā mēs varētu būt kaut kas līdzīgs, jo pat bez De Bruyne es joprojām ceru, ka City spēs gūt divus vai trīs pret Arsenal aizsardzību.

Marks O'Hērs sagaida vārtu svētkus šajā.

Magpies, lai noturētu United

Bet 3: Back the Draw in Newcastle v Man United @ 3/1 – KO 20:00 BST

Lai izlasītu, kāpēc es domāju, ka Ņūkāsla un Man United dalīs laupījumu, lūdzu, noklikšķiniet šeit.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.