Rivaldo Exclusive: Čempionu līga sāksies ar sprādzienu Parīzē un Minhenē


Čempionu līga sāksies nākamnedēļ ar lieliskām spēlēm, ieskaitot Parīzes Senžermēnu pret Mančestras United un īpašnieku Minhenes Bayern pret Madrides Atletico.

Vienmēr ir patīkami redzēt šo lielisko sacensību sākumu, taču šīs spēles un citas pirmās kārtas spēles padara to vēl aizraujošāku.

Šonedēļ labākie pasaules klubi sāks savas Čempionu līgas kampaņas. Viņu mači parādīs, kurš spēcīgi startē, un varētu dot mums norādes par to, kurš gūs panākumus šajā sezonā, lai gan, protams, pēc Ziemassvētkiem sacensības patiešām notiek ar izslēgšanas spēlēm.

Man patika spēlēt Čempionu līgā Barselonā AC Milan, tāpēc esmu pārliecināts, ka visi spēlētāji ir ļoti priecīgi par labāko klubu sacensību sākumu uz planētas .

Isco varētu sekot Džeimsam Rodrigesam uz Angliju

Madrides "Real" Isco ir lieliski pavadījušas dienas klubā un ilgu laiku bija svarīgs komandas loceklis. Bet Bernabeu tas viņam vairs nenotiek, tāpēc viņš varētu uzskatīt Džeimsa Rodrigesa situāciju par labu piemēru tam, kā veiksmīgi virzīties tālāk.

Kolumbiešu uzbrucējs Anglijā ar Evertonu izšauj gaismu, un es negribētu. Nebrīnies, ja Isco tuvākajā laikā nolems veikt līdzīgu soli.

Isco vēro Džeimsu un zina, ka ir ļoti apmierināts ar savu lēmumu pamest Madridi klubā, kur viņam bija iespēja kļūt par regulāru starteri un beidzot atgriezties pie labākās formas. Isco var apsvērt kaut ko līdzīgu, ja Zinedīne Zidane viņu turpina aizmirst.

Mesi varētu būt noguris, atgriežoties La Liga

Barselona atgriezīsies darbība šo sestdien pie Getafe, bet Lionels Mesi var būt nedaudz noguris pēc centieniem Argentīnas labā šīs nedēļas pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā, it īpaši tāpēc, ka viņš spēlēja lielā augstumā Bolīvijā.

Tā nav tikai Messi problēma, jo daudziem citiem spēlētājiem bija lai ar to tiktu galā nesen. Bet Messi vajadzētu apspriest ar Ronaldu Koemanu un Barca ārstiem, kā saglabāt savu enerģiju. Es uzskatu, ka viņš vēlas spēlēt šajā nedēļas nogalē, tāpat kā es to darīju līdzīgās situācijās savas karjeras laikā, tāpēc lēmums varētu būt vairāk Messi rokās nekā jebkurš cits. Ja viņš nolemj spēlēt, viņu būs grūti apturēt.

Sezonas agrīnā posmā tomēr ir svarīgi izvairīties no nevajadzīgām traumām, un tas varētu nozīmē dažreiz viņam ir nepieciešams atpūsties . Viņš varēja startēt uz rezervistu soliņa, taču esmu pārliecināts, ka Mesi būs apņēmības pilns startēt, jo viņš vienmēr vēlas būt tur.

Griezmannam jāiegūst pārliecība

[19659002] Antuāns Grīzmans ir izcils spēlētājs kuram šobrīd vienkārši trūkst pārliecības. Es uzskatu, ka viņš ir pietiekami labs, lai spēlētu Barcelona, ​​un es nedomāju, ka viņš spēlē nepareizā pozīcijā.

Francijas labā viņš gadiem ilgi spēlē pie tā paša trenera un tajā pašā sistēmā. Atleti, kur viņš vairākas sezonas bija zvaigžņu spēlētājs, viņš bija pieradis pie kluba un trenera. Griezmanim nepieciešams laiks tikai Barselonā, un tad viņš atkal var ražot savu labāko futbolu .

Algu samazinājums izraisīs dusmas uz Barselonu

Barsas valde ir apsverot iespēju noteikt par 30% algu klubā, ieskaitot pirmo komandu, un tas nesaņems atbalstu no spēlētājiem, jo ​​viņiem ir līgumi un saistības.

Man ir daudz šaubu, ka klubs un spēlētāji panāks par to vienošanos. Bet mēs visi zinām, ka viss tagad ir grūts . Gaidīsim un redzēsim, bet, ja tas notiks uz priekšu, tas varētu radīt problēmas sastāvā.

Neimars joprojām cieš no sliktas reputācijas

Neimars tika kritizēts . ] pēc starptautiskas preses vēlreiz pēc simulācijas, lai, iespējams, iegūtu sodu Brazīlijas uzvarā Peru.

Sodu iegūšana ir futbola sastāvdaļa un dažreiz jums ir jābūt mazliet gudram šāda veida situācijās. Šajā gadījumā Neimārs izmantoja situāciju pēc tam, kad tika izvilkts.

Tas notiek katrā mačā visā pasaulē, tāpēc es uzskatu, ka tas izrādījās pretrunīgs tikai tāpēc, ka Neimāram jau bija slikta reputācija . par šāda veida lietām.

Vissvarīgākais bija hat-trick, ko viņš guva Brazīlijas izlasē Peru, un viņš par to ir jāapsveic. Viņš ir spēlējis ļoti labi kopš pagājušās sezonas.

Neimars tagad ir pārspējis Ronaldu Nazário, kuram Brazīlija ir visu laiku otrais labākais vārtu guvējs, tieši aiz lieliskā Pelē.

Brazīlija uzreiz parādīja savu kvalitāti kvalifikācijas Katarā 2022 kvalifikācijā. Viņi ir sasnieguši divas uzvaras no divām, un es esmu pārliecināts, ka kopā ar Argentīnu viņi ērti kvalificēsies Pasaules kausa izcīņai

.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.