Labākās vārtsargu un rezervāciju likmes premjerlīgā GW5


DCL neapstājas

Everton vs Liverpool
Sestdiena, 12:30

Vārtu guvējs: Dominiks Kalverts-Lēvins gūt vārtus jebkurā laikā @ 6/4

Varbūt nav pārsteidzoši redzēt, ka esmu padodot premjerlīgas rezultatīvāko spēlētāju, lai šeit atkal iekļūtu. Dominiks Kalverts-Levins līdz šim šosezon ir bijis sensacionāls, gūstot milzīgu labumu no spēles uzbrukumā domājošā komandā (2,34 xGF lpp.). Viņš beidzas vidēji 1,11 xG / avg mačā un, ja šī Everton komanda turpina radīt labas iespējas, DCL tikai papildinās viņa skaitli.

Karte: Trents Aleksandrs-Arnolds jārezervē @ 23/10

Šī ir milzīga spēle TAA, ņemot vērā viņa Liverpool lojalitāti. Viņam ne tikai daudz nozīmē, ka sarkanie uzvar, bet viņš visticamāk, stāsies pretī Rišarlisonam, kurš ir ļoti viltīgs pretinieks sava fiziskuma un tiešuma dēļ . Mēs visi zinām Aleksandra-Arnolda spējas uz priekšu, taču viņš ir neaizsargāts aizsardzībā un vairāk nekā spējīgs nokļūt nepareizajā spēlētāju pusē. Viņš izskatās kārtīgs attiecībā uz kārti spēlē, kas čempioniem var kļūt neapmierinoša.

Same Game Multi: Everton vai Draw, Under 3.5 Goals un James Rodriguez 1+ metiens pa mērķi @ 6.46

Man patīk Everton's izredzes iegūt kaut ko no spēles, kaut arī, ņemot vērā pēdējās trīs tikšanās Gudisonā, ir bijušas 0: 0, es nedomāju, ka mums būs vārtu gājiens, tāpēc līdz 3,5 gadiem izskatās godīgi. Džeimss Rodrigess ir bijis izcils kopš ierašanās, trīs reizes metot pa vārtiem no 10 metieniem. Viņš ir sasniedzis mērķi ar četriem no tiem, kas nozīmē, ka viņš vidēji spēlē ielaiž 1,12 metienus.

Sterlings ieņems galveno vietu

Manchester City vs Arsenal
Sestdiena, 17: 30

Vārtu guvējs: Rahēms Sterlings gūs vārtus jebkurā laikā @ 11/10

Mēs neesam pārliecināti, vai šajā spēlē piedalīsies Serhio Aguero vai Gabriels Jēzus, tāpēc esmu priecīgs meklēt citur. Pjērs Emeriks Aubamejangs izskatās acīmredzami spēlējis savu FA kausa izcīņas pusfināla sniegumu, taču līdz šim šosezon līgā viņš ir vidēji aizvadījis tikai 0.08 xG / vid. Maču. Tas ir ārkārtīgi vilinoši. Arī Kevins De Brujens ir šaubas, tāpēc man Raheimam Sterlingam ir jēga pretrunā. Angļiem vajadzētu būt labi atpūtušam, jo ​​viņš starptautiskajā pārtraukumā nav spēlējis Anglijas izlasē, un, lai arī viņš vēl nav izšāvis – tāpat kā viņa komanda – viņš ir viņu acīmredzamais vārtu drauds.

Karte: Hector Bellerin tiks rezervēts @ 3/1

Hector Bellerin sestdien varētu būt pilnas rokas ar vairākiem dažādiem potenciālajiem pretiniekiem, kuri visi var izraisīt viņa pārkāpumus. Pagaidām šajā sezonā spānis ir rezervēts divreiz četros mačos un es redzu, kā viņš papildina šo skaitli spēlē, kurā Arsenal redzēs ļoti maz futbola.

Same Game Multi: Zem 3.5 mērķiem Raheem Sterling un Phil Foden 1+ metieni mērķī @ 4.08

Ņemot vērā to, kā es sagaidu, ka Arsenal šeit izveidosies, ar dziļu bloku, es neredzu, ka būtu pilna cepure vārti šajā, tāpēc Zem 3,5 vārtiem ir derība, kas man patīk . Rahēms Sterlings vidēji spēlē 3,15 metieni / vidējais mačs un nedaudz vairāk nekā 1 metiens mērķa / vidējā mačā, un viņam vajadzētu pārbaudīt Berndu Leno. Fils Fodens, šķiet, ir liela daļa no Gvardiolas plāniem šajā sezonā, un viņš uzņem 1,86 metienus vidējā mačā. Ņemot vērā dominējošo līmeni futbolā, ko sagaidu no City, es nebūtu pārsteigts, redzot arī Foden testu Leno.

Krekinga sadursme Tottenham Hotspur stadionā [19659002] Tottenham vs West Ham
Svētdiena, plkst. 16:30

Vārtu guvējs: Heung-Min Son, lai gūtu vārtus jebkurā laikā @ 11/10 mači pret Ņūkāslu un Mančestras United, kā arī 2,2 pret Sauthemptonu. Viņi, domājams, ir atraduši formulu iespēju radīšanai, un Heung-Min Son ir bijis galvenais ieguvējs, kurš līdz šim ieskaita sešas reizes. Viņš vidēji spēlē 0,66 xG / vid. Spēles un izskatās pārāk dārgs, lai gūtu vārtus šeit spēlē, kurai vajadzētu redzēt mērķus.

Karte: Pierre-Emile Hojbjerg tiks rezervēts @ 3/1

Galvenā loma Spurs nesenā uzbrukuma augšupeja ir Hojbjergs, kurš nodrošina stabilu šarnīru savas vidējā līnijas pamatnē. Viņš ir kaujiniecisks spēlētājs, kurš kaut kā šajā sezonā ir rezervēts tikai vienu reizi, neskatoties uz 11 pārkāpumiem. Viņam ir vidēji 2,7 pārkāpumi / vidējais mačs un West Ham ir daži viltīgi un spēcīgi spēlētāji, kuri, iespējams, darbosies ap viņu, tāpēc 3/1 izskatās liels.

Same Game Multi: Vairāk nekā 2,5 vārti , BTTS, Harijs Keins un Heung-Min Son 1+ meta pa mērķi @ 2.41

Mums vajadzētu būt krekerim Tottenham Hotspur stadionā, un man patīk vairāk nekā 2,5 vārti un BTTS šajā mačā, ņemot vērā to, cik iespaidīgi abi ir bijuši uzbrukumā. Lai nedaudz palielinātu cenu, es samazināšos Keinā un Sonā, lai abiem būtu 1+ metieni mērķī jo abiem ir vidēji vairāk nekā 2,0 metieni mērķa / vidējā mačā.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.