Infogol prognozes par katru GW5 maču


Žurnāli paliek nepārspēti

Everton vs Liverpool
Sestdiena, 12:30

Iespējams, nedēļas nogales izcilā saite, lai mūs iesāktu. Premjerlīgas līderi "Everton" līdz šim šajā sezonā ir bijuši izcili un pamatoti sēž tabulas augšgalā atbilstoši gaidāmajiem mērķiem, lepojoties ar iespaidīgu procesu četrās spēlēs (2,34 xGF, 0,93 xGA pg) . Aizsardzībā viņi izskatās solīdāki, kamēr viņu uzbrukums šajā sezonā ir klikšķis uzreiz. Vienīgā problēma, kas man ir, ir apkārt Jordānam Pikfordam, kurš, balstoties uz xG2 (pēc mērķa mēģinājumiem no GK perspektīvas, viņš ir bijis otrais sliktākais vārtsargs līdz šim šajā sezonā. Liverpūle pēdējā laikā tika sasista ar 7-2. izbraukums, zaudējums, kas uzsvēra dažas nopietnas aizsardzības ievainojamības. Līdz šim šajā sezonā sarkanie cilvēki ir atļāvuši 1,76 xGA no situācijām viens pret vienu (30% no kopējās xGA) . Pagājušās sezonas laikā viņi pieļāva 2,35 xGA no 1 pret 1. Tas ir skaidrs vājums, par kuru šajā sezonā ir sodīts, un Everton varētu atrast zināmu prieku. Infogol modelis aprēķina 54% iespēju, ka Everton izvairīsies no sakāves, abām komandām ieskaitot tīklā (57% BTTS). – 1-1.

Atpakaļ 1-1 @ 9/1 9.8

Šaurā Chelsea uzvara

Chelsea vs Sauthemptona
sestdiena, 15:00

Lai arī pagājušajā reizē Chelsea uzvarēja ar 4: 0 pret Crystal Palace, es joprojām jūtos tā, it kā viņiem vēl būtu jāstājas Lamparda pusē jw.org lv Viņu skaitu palielināja sodi (4), un kopumā viņiem bija vidēji 1,15 xGF bez pildspalvas – tas nav lieliski, ņemot vērā, ka viņi ir spēlējuši Braitonā, West Brom un Palace. Sauthemptona sezonu sāka ar zaudējumiem, bet pretinieki atspēlējās ar uzvarām pār Burnley un West Brom, tāpēc būs pārliecības pilns šajā spēlē. Svētie līdz šim ir ievietojuši pietiekami pienācīgus pamatskaitļus (1,38 xGF, 1,13 xGA pg) un viņiem ir instrumenti, lai pretuzbrukumā ievainotu Chelsea, tāpat kā pagājušajā sezonā ar 2: 0 uzvarot šo armatūru. Mēs sagaidām, ka uzvarēs Blues (64% CHE), un lai tie būtu vārti (61% O2.5, 56% BTTS), taču negaidām, ka Chelsea sasniegs lielu rezultātu – 2-1.

Atpakaļ 2-1 @ 17/2 9.4

Vēl viens nepārliecinošs City sniegums

Manchester City vs Arsenal
Sestdiena, 17:30

Mančestras "City" šosezon nav bijuši paši, gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Viņiem bija paveicies izglābties ar punktu pret Līdsu pēdējā reizē (xG: LEE 2,71 – 1,45 MCI), nespējot reģistrēt nevienu lielu iespēju (> 35%) spēlē. Aizsardzībā viņi turpina būt pakļauti, taču viņu uzbrukums parasti ir vienmēr labs, un šajā sezonā tas vēl nav gājis (1.38 bez pildspalvas xGF lpp.). "Arsenal" pagājušajā reizē uzvarēja vienā no blāvākajām premjerlīgas spēlēm sezonā, pārspējot "Sheffield United" ar 12 kombinētiem metieniem, kas pielīdzināmi 0,72 xG. Tāpat kā City, arī Arsenal uzbrukums vēl nav izšāvis (1.35 xGF pg), un Pjērs Emeriks Aubamejangs šajā sezonā vidēji ir nospēlējis tikai 0.08 xG / vid. Maču – pārsteidzoši maz viņu galveno draudu dēļ. Aizsardzībā viņi uzlabojas, un pēdējo reizi, kad šīs komandas tikās FA kausa izcīņā, Gunners spēlēja ar zemu bloku, kas traucēja City. Es ceru, ka šeit ir tāda pati pieeja, taču šoreiz dominēs iedomātā City (64% MCI), lai gan tas nebūs pārliecinošs. Mērķi, visticamāk, tomēr ir (66% O2,5, 60% BTTS) – 2-1.

Atpakaļ 2-1 @ 17/2 9.6

"United", lai atgrieztos uz pareizā ceļa

Ņūkāsla pret Mančestras "United"
Sestdien, plkst. 20:00

Ņūkāsla ir stabili iesākusi sezonu, četrās cīņās savācot septiņus punktus, un pēdējā reizē pamatoti uzvarēja pret Burnley . Tomēr skatiens uz viņu pamatā esošajiem skaitļiem atkal parāda pārmērīgu sniegumu. Viņiem četru maču laikā ir vidēji bijuši 0,87 xGF ar pildspalvu xGF un 1,53 xGA bez pildspalvas tāpēc iepriekšējā sezonā tie nav uzlabojušies. Mančestras "United" savā pēdējā Premjerlīgas izbraukumā tika pazemota, un tas bija satriecošs Tottenham ar rezultātu 1: 1 šokējošā displejā (xG: MUN 0,99 – 3,71 TOT). Viņi līdz šim šajā sezonā ir bijuši vienkārši šausmīgi, zaudējot Palace un ārkārtīgi paveicoties pārspēt Braitonu, publicējot šausmīgu procesu (1,41 xGF, 2,82 xGA pg). Es domāju, ka viņi galu galā nāks par labu, un šī ir pienācīga spēle, lai tas notiktu pret Ņūkāslas komandu, kura cenšas radīt. Šis modelis dod United 58% izredzes uzvarēt šeit, lai gan negaidiet vārtus (52% U2,5, 48% BTTS) – 0-2.

Atpakaļ uz 0-2 @ 9/1 9.8

Dull Blades win

Sheffield United vs Fulham
Sunday, 12:00

Sheffield United ir zaudējuši visas četras spēles, tāpēc sezonā, bet ir veicies daudz labāk, nekā varētu domāt par rezultātiem. Viņi sēž 13. vietā mūsu xG tabulā caur četrām spēles nedēļām un viņu process nav bijis briesmīgs pret dažiem grūtiem pretiniekiem (0,97 xGF, 1,19 xGA pg). Arī Fulham ir zaudējusi visas četras šīs kampaņas un interesanti spēlējusi tās pašas komandas kā United. Kotedžnieki ir izlikuši daudz zemākus pamatskaitļus par asmeņiem pret tām pašām pusēm (0,97 xGF, 1,80 xGA lpp.) 56. Viņi līdz šim ir ļoti cīnījušies, un es ceru, ka tas turpināsies arī šeit. Šī ir laba spēle Sheffield United, lai iegūtu punktus uz kuģa (59% SHU), lai gan, visticamāk, joslā būs vārtu trūkums (62% U2,5, 38% BTTS) – 1-0. [19659004] Atpakaļ 1-0 @ 13/2 7.4

Viss laukums M23 derbijā

Crystal Palace vs Brighton
Sestdiena, 14:00 [19659003] Crystal Palace sezonu sāka krietni, pirms zaudēja pēdējās divas, sagraujot sakāvi Chelsea, jo Ērgļi radīja tikai 0,14 xGF. Viņu līdzšinējais process (1,06 xGF, 1,98 xGA pg) ir ļoti līdzīgs tam, ko mēs redzējām pagājušās sezonas gaitā, kas bija ļoti vilšanās. Braitona ir bijusi viena no iespaidīgākajām pusēm šajā premjerlīgas sākumā, veicot izcilu sniegumu, neskatoties uz grūto grafiku (1,86 xGF, 1,46 xGA pg) . Grehema Potera komanda ir atradusi formulu, kas, šķiet, darbojas, un es izdomāju viņu izredzes izvairīties no sakāves Selhurstā (61% BHA vai neizšķirts) spēlē ar zemu rezultātu (58% U2,5) – 1-1. [19659004] Atpakaļ 1-1 @ 6/1 6.8

Spurs, lai uzlabotu āmuru uzlabošanu

Tottenham vs West Ham
Sestdiena, 16:30

Jāatzīst, ka mani klusi iespaido Tottenham kopš viņu otrās puses izstādes Sauthemptonā. Šķiet, ka Hosē Mourinho komanda pēc drudžainā sākuma mēneša tagad ir strauji augusi, un tas noteikti bija gadījums gan pret Ņūkāslu, gan ar Manchester United. Lai gan viņi neuzvarēja abos šajos mačos, viņi bija pelnījuši, pamatojoties uz xG, apvienojot 7,2 xGF, vienlaikus atļaujot tikai 0,46 xGA, kas nav pildspalva. Pirmās pazīmes liecina, ka Morinju ir atradis formulu. "West Ham" līdz šim šajā sezonā ir bijis tikpat iespaidīgs. Viņi ir uzvarējuši xG cīņā visās savās pēdējās pēdējās trīs spēlēs kopā ar 7,04 – 2,53 kas ir neticami, ņemot vērā, ka viņi šajā laikā ir spēlējuši Arsenal, Wolves un Lesterā. Hammerus šeit nevajadzētu novērtēt par zemu, taču modelis domā, ka Spurs vajadzētu iegūt trīs punktus (54% TOT), ar mērķiem iespējams (58% O2,5, 57% BTTS) – 2-1.

Back the 2 -1 @ 17/2 9.4

Lapsas, lai nodarītu pirmo zaudējumu Villa

Leicester vs Aston Villa
Svētdiena, 19:15

Lesteras komanda šosezon atkal izskatījās patiešām bīstamā pusē, pirms West Ham viņu mājās nolaida ar 3: 0, kas tomēr radīja nopietnas jautājuma zīmes. Viņu pusē ir neapšaubāma kvalitāte, taču viņi tik ļoti paļāvušies uz sodiem šajā sezonā, lai iegūtu savus punktus. Sodi ir bijuši 51% no viņu kopējā xG līdz šim šai kampaņai. Aston Villa pēdējā spēlē sagādāja neprognozējamāko zaudējumu Liverpool, uzvarot 7: 2 Villa Park, pateicoties patiešām labam uzbrukuma demonstrējumam, kurā viņi radīja sešas lielas iespējas (> 35%). Lai gan šo rezultātu ir grūti ignorēt, ir vērts atzīmēt, ka viņu abas iepriekšējās spēles bija pret Šefīldas "United" komandu, kas spēlēja ar 10 vīriem no 10. minūtes, un "Fulham" komandu, kas līdz šim izskatījās nabadzīga. Būs interesanti uzzināt, vai viņi var turpināt savu labo formu pret pienācīgu Lesteras pusi. Infogol modelis dod mājiniekiem 63% izredzes uzvarēt šeit spēlē ar augstu rezultātu (63% O2,5, 58% BTTS) – 2-1.

Atpakaļ 2-1 @ 9/1 9.8

Bagijs un Burnlijs norēķinās par punktu

West Brom vs Burnley
Pirmdien, 17:30

sakiet, ka West Brom šajā sezonā līdz šim ir bijis ļoti slikts, un viņiem ir paveicies, ka četros mačos ir savākti punkti, saskaņā ar xG. Viņi sēž zemāk mūsu xG tabulā ar sliktāko uzbrukumu (1,8 xGF pg) un sliktāko aizsardzību (10,4 xGA pg) līgā. Tad Burnley cerēs iegūt punktus uz tāfeles šeit, un viņu displeji ir daudz vairāk solījuši nekā Baggies. Viņi līdz šim ir atļāvuši tikai 1,02 xGA, kas nav pildspalva xGA taču ir centušies izveidot (0,78 xGF lpp.). Tomēr tas varētu labi mainīties tagad, jo galvenie uzbrūkošie spēlētāji ir atgriezušies pilnvērtīgā stāvoklī. Infogol modelis padara Clarets favorītus šajā spēlē ar 38% iespēju uzvarēt un dod viņiem 66% iespēju izvairīties no sakāves. Gaidāms, ka ir burvīga spēle (55% U2,5), un tāda, kuras rezultāts varētu būt neizšķirts – 1-1.

Atpakaļ 1-1 @ 6/1 6.8

Strupceļš starp divām spēcīgām pusēm

Līdsa pret vilkiem
Pirmdiena, 20:00

Līdsa ir sākusi sapņot jauno kampaņu, savācot septiņus punktus no iespējamiem 12 un kam jau spēlēja divas labākās līgas komandas. Viņi ļoti pārsteidza Mančestras "City" pēdējo reizi, ērti uzvarot xG cīņā (xG: LEE 2.71 – 1.45 MCI), un šī bija pirmā spēle, kurā viņi radīja daudzas "lielas iespējas" . Vilki aizmugurē atstāja sakāvi ar pelnītu uzvaru pār zemo "Fulham", jo viņu mērķis ir atgriezties pie labākā rezultāta pēc septiņās spēlēs piekāpšanās divās spēlēs. Šīs divas komandas ir intriģējošs mačs. Viena komanda, kurai patīk spēlēt augstu, intensīvu presi, un otra, kas labprāt sēž dziļi un pretdarbojas. Faktiski 42% no xG vilkiem, kuri ir izveidoti šajā sezonā, ir nākuši no “ātrām pauzēm”. Mēs sagaidām, ka Wolves šeit izvairīsies no sakāves (72% WOL vai neizšķirts), ar zemu rezultātu (65% U2,5) – 1-1.

Atpakaļ 1-1 @ 6/1 7.0

Lai iegūtu papildinformāciju par Infogol, apmeklējiet vietni infogol.netSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.