Everton pret Liverpool padomi – negaidiet Mersisaidas burvībuEverton pret Liverpool
Sestdiena, 17. oktobris, 12:30
Tiešraide BT Sport 1

Everton sapņo par aktualitātes atgriešanos

Vērienīgu un finansiālu resursu iegūšana var būt spēcīga kombinācija, bet tikai tad, ja jums ir saprāts, lai izlietotu naudu apdomīgā veidā. Evertons ir piesaistījis pasaules līmeņa menedžeri Karlo Ančeloti un viņš ir pavēris durvis parakstiem, par kuriem Toffees varēja tikai iepriekš sapņot, neskatoties uz īpašnieka Farhada Moshiri dziļajām kabatām.

James Rodriguez un Alans ir pārveidojuši Evertonas puses sirdi, un abi iepriekš ir strādājuši ar Ančeloti. Džeimsam ir trīs vārti un divas rezultatīvas piespēles jau Premjerlīgā, savukārt Alans ir nodrošinājis drošību un organizētību pussarga pamatnē. Dominiks Kalverts-Levins četrās spēlēs ir grabējis sešos premjerlīgas vārtos, un visā 2020. gadā jaunais Anglijas izlases spēlētājs ir guvis 11 līgas vārtus. Ričārlisons arī plaukst, brazīlietim tiekot pie vārtu guvuma un divām rezultatīvām piespēlēm.

Šīs nedēļas nogales Mersisaidas derbijs dod iespēju Everton patiešām gūt panākumus. Viņi desmit gadus nav uzvarējuši Liverpūli premjerlīgā, kas ir 19 augstākā līmeņa spēles. Šajā burvestībā viņi ir savākuši 11 punktus no pieejamā 57. Visās sacensībās Opta statistika liecina, ka Everton ir aizvadījis 22 spēles bez uzvaras pret saviem vecajiem ienaidniekiem. Everton meklē arī cita veida vēsturi – tās nav uzvarējušas savas pirmās piecas līgas kampaņas spēles kopš 1938. gada.

Allans, Andrē Gomes un Seamus Coleman visi atkal ir treniņā pēc traumas, un Ančeloti vairs nav

Liverpūlei jāsagremo seismiskais šoks

Liverpūles boss Jirgens Klops saka, ka nākamajā dienā pēc tam, kad viņa komandas nožēlojamais 7-2 sabruka, viņš nosūtīja saviem spēlētājiem garu īsziņu. Aston Villa, un vācu trenera spēja atjaunot pārliecību nekad nav bijusi tik svarīga. Liverpūlē pēdējās pāris sezonās ir bijusi pelnīta neuzvaramības aura, jo viņi ir ieguvuši nozīmīgas trofejas gan mājās, gan ārzemēs, taču viņu kalšana Villa Park nedaudz atgādināja, kā redzēt aizkaru, kas tika atvilkts Oza burvī, lai to atrastu visvarenais burvis patiesībā ir tikai parasts vecis.

Protams, Liverpūle joprojām ir izcila puse, un, kā esmu norādījis savā Čempionu līgas priekšskatījumā viņi pelnīti ir vieni no favorītiem, lai uzvarētu šajā turnīrā. Tomēr tas, ko piedzīvoja zaudējums, ir Liverpūles līdzšinējās aizsardzības aizraujošais raksturs šajā sezonā. Pirmajās četrās līgas spēlēs viņi ir noplūduši 11 vārtus, un, ja jūs 2020. gadā atgriezīsities vēl tālāk, viņi pēdējos 16 augstākā līmeņa izbraukumos ir ielaiduši 29 vārtus .

Ir vērts aplūkot arī Liverpūles izbraukuma formu. Sarkanie ir zaudējuši četrās no pēdējām astoņām PL izbraukuma spēlēm, uzvarot 16 no iepriekšējām 17. Daļu no šī krituma var attiecināt uz atvieglojumu, tiklīdz Premjerlīgas tituls bija diezgan nodrošināts, taču tas joprojām ir satraucošs. tendence no Klopa viedokļa.

Vismaz ir bijuši daži uzlabojumi, kad runa ir par personālu. Sadio Mane un Thiago abi ir veiksmīgi atguvušies no COVID-19 un atkal ir apmācībā. Alisons joprojām cīnās ar pleca savainojumu, tāpēc Adrians, kuram bija murgs pret Villu, varētu aizstāt.

Liverpool pārāk īss pretrunā

Ņemot vērā, ka septiņas no pēdējām astoņām premjerlīgas sanāksmēm divi ir beigušies, un, tā kā Everton ir uzvarējis visās līdzšinējās līgas spēlēs, Liverpūle šķiet pārāk īsa lai uzvarētu spēlē 10/11 1.9 . Iespējamā Alissona neesamība ir milzīgs trieciens čempioniem, un viņi sastopas ar Everton komandu, kurai ir pieejami galvenie spēlētāji un kas ir drausmīgā formā.

Apmeklēšu viesus šeit 10/11 ] 1.9 bet, ja vēlaties atbalstīt vēl vienu derbija izlozi Goodison Park, šis rezultāts ir pieejams vietnē 100/30 4.3 .

Vēsture liecina par drupu lietu

Jāatzīmē, ka pēdējās trīs PL tikšanās starp šīm pusēm Gudisonas parkā ir beigušās ar 0–0, un Opta mums saka, ka vēl viena bezvārtu neizšķirts šajā spēlē būtu rekords. Viens no šiem apstāšanās gadījumiem bija pēc bloķēšanas, tāpēc to pat nevar izskaidrot ar derbija atmosfēru. 0-0 tirgo 21/1 22.0 tirgū Pareizais rādītājs un tas noteikti ir vērts apsvērt kā tirdzniecības iespēju.

Sešas no pēdējām astoņām sanāksmēm Starp pusēm ir bijuši mazāk nekā trīs vārti, un es sagaidu vēl vienu intensīvu lietu, kurā uz spēles ir daudz vairāk nekā vietējais lepnums. Es atgriezīšos Saskaņā ar 2.5 mērķiem pie 13/8 2.68 .

Spēles sitiena drāma uz kartēm?

Tiesnesis Maikls Olivers jau to ir izdarījis piešķīra septiņus sodus četrās premjerlīgas spēlēs šajā termiņā, un, lai arī pieeja rokasbumbas noteikumiem ir mazinājusies, piešķiramā soda atbalstīšana joprojām ir jāizpēta. Jūs varat atbalstīt šo rezultātu pulksten 13/10 Sportsbook.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.