Dijon v Rennes Tips – Dižons negriezīs sinepesDodamies uz Franciju, un Kevs uzskata, ka pārsteigums, ka Ligue 1 līderi nostiprinās viņu vietu augšgalā.

"Dižona līdz šim ir bijusi šausmīga, un pamatā esošie skaitļi rāda, ka viņi ir pelnīti zaudējuši spēles. Renna ir vismaz divas reizes guvusi vārtus katrā līdzšinējā spēlē, un tam vajadzētu pārspēt laukuma saimniekus. "

Atpakaļ Rennes, lai uzvarētu 4/5 1,83

Līderos, lai turpinātu spiest

Dižona pret Rennes
Piektdiena, 16. oktobris, plkst. 18:00

Mūsu pirmais nedēļas kritums bija nomākts, jo Independiente Santa Fe ar 1: 0 pārspēja La Equidad – rezultāts nebija pilnīgi pietiekams, lai nogādātu mūsu ] BTTS likme. Viesi bija diezgan bezzobaini un visu vakaru pārvarēja tikai divus vārtu mēģinājumus.

Mēs dosimies uz Franciju, lai meklētu izpirkšanu, jo formālā Rennes šovakar viesojas Dižonā, un es mīlu apmeklētājus spert vēl vienu pozitīvu soli uz priekšu.

Rennes ir divīzijas virsotne, kas piedalās šajā spēlē, un, lai arī viņi ir zaudējuši brazīliešu malējo uzbrucēju Rafinju Līdsas "United" un vārtsargu Eduāru Mendiju "Chelsea", viņi tomēr ir veikuši kādu gudru biznesu. Uzbrucējs Sehrou Guirassy kopš viņa pārcelšanās no Anžē ir guvis pamatus, Najefs Agerders izskatās labi parakstījies aizsardzībā, savukārt Juventus centra aizsarga Daniele Rugani iegāde varētu izrādīties īsts apvērsums.

Rennes labākais spēlētājs ir tas, kurš jau bija klubā, kad tika atvērts transfēra logs. 17 gadus vecais pussargs Eduardo Kamavinga ir ļoti aizraujošs talants, un viņš guva pasakainus vārtus pret Ukrainu savā pirmajā Francijas vecāko startā, kļūstot par Les Bleus jaunāko vārtu guvēju vairāk nekā gadsimta laikā.

Renna ir uzvarējusi četrās un nospēlējusi divas no savām līdzšinējām Ligue 1 spēlēm, turklāt visās šajās spēlēs vismaz divas reizes ir guvusi vārtus . Turpretī Dižona ir zemākā līmenī, jo savākusi vientuļo punktu no pirmajām sešām spēlēm. Viņi jau ir noplūduši 13 vārtus, un divos no trim līgas mačiem Stade Gastonā Džerardā nav izdevies gūt vārtus.

Kaut arī Rennes šeit ir izredzes uz uzvaru 4/5 1,83 es joprojām domāju, ka viņiem ir vērts atbalstīt komandu, kas cīnās slikti.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.