Atalanta var apdullināt Napoli un Milāna sarūgtina InterAtalanta var pārsteigt

Napoli pret Atalanta
Sestdien, plkst. 14:00
Tiešraide vietnē Premier Sports 2 un Betfair Live Video

Napoli būs reta iespēja doties uz San Paolo pēc tam, kad tās būs pārdotas. pirms divām nedēļām gan Lega Calcio, gan Juventus, un viņu fani cer, ka cenu maksās Atalanta.

Gennaro Gattuso tomēr sniedza ārkārtīgi godīgu interviju pēc uzvaras 6: 0 pret Dženovu, kurā daži labi tiesneši paziņoja, ka Napoli ir potenciālais šīs sezonas čempions. Tā būtība bija: "Esi uzmanīgs, viss, ko mēs šajā spēlē trāpījām, ienāca iekšā, un nelasi pārāk daudz šajos rezultātos."

Es zinu, ka Gattuso cenšas novērst savu spēlētāju uzmanību un mazināt visus neapoliešu panākumus, taču es mēdzu viņam piekrist. Napoli ir lieliska puse, taču viņi nav tik noapaļoti kā līgas līderi Atalanta, un būs jāstrādā neticami smagi, lai pat paliktu kopā ar Gian Piero Gasperini .

Atalanta šajā sezonā jau ir sagrāvusi pāris vārtu gūšanas rekordus, katrā no pirmajām trim spēlēm gūstot vismaz četras reizes, un tie man šķiet mazliet vērtīgi 13/8 . 2,68 zīme. "Napoli" cīnīsies, lai viņus apturētu, noteikti var viņus ievainot, taču līdzsvarā izskatās, ka spēlē, kurā vajadzētu būt rezultatīvam, varētu būt sliktāk.

Gattuso puse ir nepārspēta pēdējos astoņos mājās un viņi ir uzvarējuši septiņus no tiem, taču maz ticams, ka šis skrējiens ilgs līdz sestdienas vakaram.

Milan end Derby tabu

Inter v Milan
Sestdiena, 17:00
Tiešraide Premier Sports 2 un Betfair Live Video

Ar tik daudzu iecienītu Inter (ieskaitot šo sleju) lai uzvarētu A sērijā šajā sezonā, liekot viņiem uzvarēt šīs nedēļas nogales Derbijā Della Madonnina jūtas kā instinktīva rīcība, taču loģika liek domāt, ka sestdienas pēcpusdienā varētu būt lietderīgāk atbalstīt Rossoneri.

Inter ir smagi skāris COVID 19 uzliesmojums kas nozīmē, ka viņi joprojām var izveidot spēcīgu komandu, taču pietrūks Milānas Skriniar un vēl viena vai divas citas, ieskaitot atstādināto Stefano Sensi.

Inter ir uzvarējis pēdējos četrus derbijus, un tas, šķiet, var attaisnot viņu atbalstīšanu pie 7/5 2.4 bet es domāju, ka Stefano Pioli Milāna šeit izskatās liela 11 / 5 3.15 lai panāktu četras uzvaras no četrām, pat bez Ante Rebicas, kura joprojām cieš ar šo šausmīgi izmežģīto elkoni.

Milānas forma šajā sezonā ir tāda, ka jūs, iespējams, esat viņus iecienījuši, pat bez Inter satraukuma. Viņi ir uzvarējuši trīs spēlēs, nepiekāpjoties un, lai arī jūs varat runāt par to, ka opozīcija nav visspēcīgākā, neviens viņiem nav uzlicis cimdu, kas ir vairāk, nekā var teikt par Conte's Inter, kas ir jau piekāpās pieciem pret Fiorentina un Benevento un Lacio tos dažkārt lika izskatīties parastiem.

Zlatans Ibrahimovičs ir atgriezies no slimības, un viņam ir labi rezultāti pret Inter, un kopumā es uzskatu, ka Milāna šeit izskatās liela. Pastāv iespēja, ka viņus var aizpūst Lukaku / Lautaro pērkona negaiss, bet, ja viņi spēj pārvarēt jebkādu agrīnu spiedienu, viņi ir pietiekami labi un pietiekami labi apmācīti, lai tiktu galā ar uzvaru .

Aizraujošais Sassuolo

Bologna v Sassuolo
Svētdiena, 11:30
Tiešraide Premier Sports 1 un Betfair Live Video

Atkal Roberto De Zerbi un Sassuolo ir spilgti iesākuši sezonu , un viņi iekļūst 4. mača 3. vietā A sērijas tabulā, pēdējās divās spēlēs uzvarot ar rezultātu 4-1 un pēdējo 10 dienu laikā nodrošinot trīs izcilus izpildītājus Itālijas nacionālajai pusei. .

Manuels Locatelli, Mimmo Berardi un Ciccio Caputo šeit atkal būs centrālais posms, un pēc sešiem A Sērijas gūtajiem vārtiem šajā sezonā viņi ir pelnījuši būt.

De Zerbi komanda šajā nedēļas nogalē viesojas Boloņā, un pēc pēdējās divās spēlēs gūtajiem vārtiem domāju, ka šeit redzēsim vairāk. Boloņas vienīgā mājas spēle šajā sezonā līdz šim beidzās ar uzvaru 4: 1 pret Parmu, un es domāju, ka viņi, visticamāk, izdomās savas iespējas šeit ievainot Sasuolo.

De Zerbi puse noteikti var izskatīties neaizsargāta, taču man, tāpat kā Neapoles Atalanta, man patīk viņu izredzes gūt vēl vienu uzvaru. Boloņa ir piekāpusies pēdējās 36 A sērijas spēlēs kas ir ilgākais laiks no jebkuras komandas piecu labāko Eiropas līgu komandā kopš 1978. gada, un es domāju, ka Sassuolo var pagarināt šo braucienu un izcīnīt uzvaru 7/5 2,44 . Tomēr likme pārsniegs 3,5 vārtus 6/4 2,5 .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.