1. līgas derību padomi un prognozes – Marseļa pret Bordo


Velodroma sadursmes augšdaļa

Marseļa pret Bordo (10. pret 9.)
Sestdien, 20:00 BST
Tiešraide BT Sport 2 un Betfair Live Video

Francijas futbola cienītājiem noteiktā vecuma posmā šai spēlei ir klasiska 1980. gadu beigu noskaņa, taču, lai arī autostāvvietā nebūs karojošu prezidentu vai Kadiljaku, tam vajadzētu būt absorbējošai tikšanās reizei.

Ņemot vērā abu komandu spēles modeļus un rezultātus, gudra atlase atbalsta zem 2,5 mērķiem Marseļa sešos sezonas atklāšanas mačos tikai septiņas reizes ir guvusi vārtus un centusies nojaukt labi organizētas aizsardzības. Tieši ar to viņi šeit varētu saskarties, un galvenā radītāja Dimitri Payet atcelšana no amata tikai apgrūtina viņu darbu.

Marseļai var būt arī viena acs par atvērto Čempionu līgu. grupas spēle izbraukumā uz Olympiacos nākamās trešdienas vakarā (lai iegūtu pilnu ceļvedi par Ligue 1 komandu izredzēm Čempionu līgā, noklikšķiniet šeit).

Bordeaux sešās atklātajās spēlēs ir guvuši tikai sešas reizes vārtus, bet daudz atklājošāks statuss ir viņu vārtos pret kolonnu: līdz šim tikai diviem gūtajiem vārtiem les Girondins ir divīzijas kopējais labākais aizsardzības rādītājs. Menedžeris Žans Luiss Gassets izveidos savu pusi, lai to būtu grūti pārspēt, un Bordo ir parādījuši, ka viņi var gūt labumu šajā spēles plānā.

Deviņām no 12 spēlēm, kurās piedalījās šīs puses, līdz šim bija mazāk nekā 2,5 mērķi šajā sezonā, tāpēc izmantojiet lielo 4/5 1.8 cenu, kas pieejama šajā atlasē.

Apmeklētāji Brest viedajā izlasē

Nantes vs Brest (16. pret 11.)
Sv, 14:00 BST
Live on Betfair Live Video

Nantes ir skaidri favorīti, bet maz šo divu komandu veidā attaisno 11/10 2,14 cenu mājiniekiem.

Nantes ir ieguvis tikai piecus punktus (W1-D2-L3) no viņu sākuma sešinieka. mačiem un šī vienīgā uzvara pār Nimes (2-1) bija vienīgā iespēja līdz šim, kad Nantes ir pārspējusi savus pretiniekus. Daži no Nantes labākajiem spēlētājiem vēl nav atraduši jēgpilnu formu šajā sezonā un termiņu dienas parakstīšana Sebastjēns Korhija (Sevilja) un Žans Kevins Augustins (Red Bull Leipzig, izmantojot aizdevumu Līdsā) United) pēdējo 12 mēnešu laikā ir spēlējuši tik maz futbola, ka diez vai drīzumā komanda ievērojami uzlabosies.

Apmeklētāji Bresta līdz šim ir spēlējuši daudz izklaidējošāk efektīvu futbola zīmolu: viņi ir vēl četri punkti (W3-D0-L3) uz borta nekā Nantes un labi nospēlēja pret augšējām pusēm Monako (1-0) un Marseļu (2-3). Menedžeris Olivier Dall'Oglio (attēlā iepriekš) ir spēcīgs sastāvs, no kura izvēlēties, un būs pārliecināts, ka viņa spēlētāji izvairīsies no sakāves, ja viņi atkārtos līdz šim izveidoto sniegumu.

no Nantes, Brest Draw No Bet tirgū vai Brest ar nelielu startu Āzijas handikapa tirgū ir gudra izvēle.

Atpakaļ četras bažas par St Etienne

St Etienne vs Nice (7. vieta) vs 8.)
Sv, 16:00 BST
Tiešraide BT Sport 3 un Betfair Live Video

St Etienne aizsardzības bēdās ir šīs spēles atslēga, un tā liek apmeklētājiem Jauki gudra likme iegūt kaut ko šo braucienu uz Stade Geoffroy-Guichard.

31,5 miljonu mārciņu vērta Wesley Fofana pārdošana Lesteras pilsētai pārejas loga beigās ir atstājusi lielu robu St Etienne aizsardzības centrā, un viņiem tika dots vēl viens trieciens, kad kreisās malas aizsargs Yvann Macon – atklājums sezonas sākuma nedēļās, neskatoties uz to, ka kreisās malas aizsargs nav viņa dabiskā pozīcija, Francijas U21 dežūrdaļā guva nopietnu traumu, kas viņu izslēgs atlikušajā sezonā.

Ar diviem viņu labākajiem dalībniekiem. četri aizmugure vairs nav pieejama. St Etienne izskatās neaizsargāti, un Nice ir labā stāvoklī, lai izmantotu priekšrocības. Patrika Vieiras apmeklētāji šajā sezonā ir uzpūtuši karstu un aukstu gaismu, taču viņu potenciāls ir acīmredzams: Francijas U21 uzbrucējs Amine Gouiri līdz šim ir bijis izcils, un Francijas U21 pievienošana termiņa dienā ir centrālā. vidējā līnija.

Šīs abas puses ir sasaistītas ar 10 punktiem, kas dodas spēlē, bet Nicai ir vairāk faktoru, kas ir viņu labā. Atpakaļ Jauki uzvarēt 12/5 3.4 vai atbalstīt apmeklētājus ar nelielu startu Āzijas handikapa tirgū. Pilnu ceļvedi par derībām Āzijas handikapā noklikšķiniet šeit.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.