Derbijs pret Votfordu
Piektdiena, 16. oktobris, plkst. 19:45
Sky Sports

Derbijs beidzot atpalika

Veina Rūnija cildenais vēlais brīvsitiens, kas nopelnīts Derbijs savus pirmos punktus čempionāta sezonā ar 1: 0 panākumu Norvičā pirms starptautiskā pārtraukuma. Bijušais Anglijas ace trīs minūšu laikā, pēc tam, kad Auni bija iemērkuši Kanāriju salu spiedienu uz lielāko daļu Carrow Road sacensību, aiz Tima Krula savāca smalku komplektu aiz Tima Krula, nedaudz pārsniedzot 20 jardus.

Apriņķis izdzīvoja lielu bailes otrajā pusē, kad Norvičai tika piešķirts sods par handbolu. Tomēr Teemu Pukki paslīdēja, veicot precīzu sitienu, kas nosita latiņu. Phillip Cocu apsūdzības tika parādītas arī vārtsargam David Marshall kurš izdarīja lielisku glābiņu, lai nāves gadījumā nomāktu Jordan Hugill tuvo metienu.

Cocu bija ilgstoša sanāksme ar spēlētājiem dienās, kas sekoja sadursmei, un veica piecas izmaiņas pusē, kas mājās ar 4-0 zaudēja Blackburn. Viņa pāreja uz lielākoties aizsargājošu sastāvu nostrādāja, un holandietis bija pilns ar uzslavu par komandas pieteikumu, Rūnijam vadot uzbrucēju līniju kā nepatiesu deviņu jaunā izskata 5-4-1 sistēmā.

Votforda apmalē Berkshire

Watford nepārspētais dzīves sākums čempionātā beidzās pirms starptautiskā pārtraukuma, kad Hornets tika nolīdzināts ar 1-0, lasot Madjeski stadionā. Izšķirošais mērķis tika panākts, izmantojot nežēlīgu aizsarga Kreiga Katkarta nepareizu vārtsargu Bena Fostera procesu tikai piecas minūtes pirms puslaika intervāla.

Džeimss Garners bija vistuvāk Vladimira Iviča apģērbam, pārspējot pirmās puses brīvsitienu pret pārliktni. Un, lai gan Votforda otro puslaiku pārņēma teritorijas un mantas ziņā – un Ismaila Sarra temps mocīja Royals aizmuguri – viņu līdera trūkums izrādījās dārgs, mājiniekiem tuvojoties spēles otrajam mērķim.

Pēc spēles Ivičs teica: "Esmu vīlies, jo uzskatu, ka mēs bijām labāka komanda." Pirms transfēru loga slēgšanas serbs redzēja spēlētāju izceļošanu, kad Kreigs Dosons pievienojās Džerardam Deulofeu, Derilam Džanmatam un Denijam Velbekam. Tomēr Etjēns Kapoue ir noraidījis pārejas pieprasījumu un šajā termiņā paliks Vicarage Road klubā.

Derbijs un Votforda piektdienas vakarā pirmo reizi pēc pieciem gadiem tiekas ar Auniem, kuri vēlas uzlabot stabilu neseno rekordu mājās. Hertfordšīras tērpam (W5-D1-L1) kopš 2005. gada. Tikmēr Hornets ir pieprasījis tikai trīs triumfus duetos, aizvadot 12 čempionāta cīņas visās vietās, no kurām tikai viena ir beigusies visu laukumu (W3-D1-L8) .

Tas ir bijis aptuvens sākuma posms Derby 3.45. Apriņķis atrodas otrajā vietā tabulas Paredzamie punkti (xP) tabulas lejasdaļā, nodrošinot zemāku par 30% atdevi gan no gaidāmajiem mērķiem (xG), gan xG no atklātas spēles, jo tikai nesen paaugstinātais Wycombe ir ļāvis opozīcijai kļūt skaidrākai. samazināt iespējas gūt vārtus. Mājiniekiem izdevās W2-D5-L4, salīdzinot ar pagājušā sasaukuma labāko puslaiku.

Votforda 5/4 2.26 no iespējamās vietas ir savākusi septiņus punktus (W2-D1-L1). 12, bet Vladimira Iviča sekošana nebūt nav bijusi saviļņojoša. Hornets šajos četros mačos kopumā ir redzējuši tikai trīs vārtus. Neiedvesmojošie sniegumi tiek atbalstīti ar agrīnajiem sezonas datiem, kad Votforda rangs nav augstāks par tabulas vidusdaļu.

Zem 2,5 mērķiem ir izvirzīti vārdi 8/11 1,73 un ir viegli saprast, kāpēc, Derbijam mainot formu un sistēmu uz vairāk aizsargājošu pieeju, lai pēdējā izbraukumā iegūtu punktus uz kuģa, savukārt Votfordas mačos jaunā režīma laikā ir bijušas regulāras vārtu gūšanas iespējas.

Visās četrās Hornets tikšanās reizēs vismaz vienai komandai nav izdevies gūt vārtus, un, kad apmeklētāji Vladimira Aviča skatījumā redzēja niecīgu kopējo vidējo rādītāju tikai 0,68 xG no atklātas spēles, piektdienas vakara spēles augšpusē varēja redzēt aizsargus. Paturot to prātā, es priecājos, ka spēlēju “Nē” Pride Park abās komandās, lai gūtu vārtus 10/11 1,91 . [19659018]