Arminia Bielefeld pret Minhenes Bayern TipsČempioni sniedz paziņojumu

Arminia Bielefeld pret Minhenes Bayern
Sestdiena, 17. oktobris, 17:30
Tiešraide Betfair Live Video

Eiropas un Bundeslīgas čempioniem tas ir bijis dīvains sezonas sākums Minhenes Bayern. Viņi ir ieguvuši UEFA superkausu un DFL superkausu, taču Hofenheimā viņi tika sagrauti ar 4: 1 un viņiem bija vajadzīgs četru vārtu salvens no Roberta Levandovska lai 4-3 trillerī izspiestu Berlīnes Hertha. Bayern nebūt nav vienīgais lielais klubs, kuram ir daži nepāra rādītāji (Liverpūle, Mančestras United un PSG jau ir cietušas dīvainas sakāves), taču joprojām ir neparasti redzēt, ka viņi nedarbojas, nevis vienmērīgi pārvietojas pa pārnesumiem.

Es sagaidu. daudz tiešāka Hansi Flika tikšanās ar nesen paaugstināto Armīniju Bīlefeldu. Lai gan Uve Neuhausa puse jau ir parādījusi, ka spēj būt konkurētspējīga šajā līmenī (viņi ir zaudējuši vienu no pirmajām trim spēlēm, un tas bija neveiksmīgs reverss Brēmenes Werder), es domāju, ka viņiem būs grūti ierobežot Bayern komandu, kas ir uzvarējis 10 no pēdējām 11 Bundeslīgas izbraukuma spēlēm, astoņās no tām uzvarot ar diviem vai vairāk vārtiem.

Bayern lielie sitēji ir pieejami visi, izņemot Leroy Sane, un Levandovskis saņēma visu skaidri pēc tam, kad bija cietis zilums starptautiskajā pienākumā ar Poliju. Saimnieki nevar izsaukt savu līdzjutēju atbalstu, jo vietējo infekciju līmeņa paaugstināšanās nozīmē, ka skatītājiem ir jāpaliek prom. Vēl sliktāk ir tas, ka Arminia traumas dēļ varētu palikt bez uzbrucēja Cebio Soukou, pussarga Andreasa Voglsammera un labās malas aizsarga Sedrika Brunnera

. Handikaps pie 4/5 1.8 .

Dortmunde cietīs vēl vienu kritumu

Hoffenheim pret Borussia Dortmund
Sestdien, 17. oktobrī, 14. oktobrī : 30
Tiešraide BT Sport 3 un Betfair Live Video

Dortmundes Borussia 4: 0 uzvarā pār Freiburgu pirms starptautiskā pārtraukuma bija daudz patīkama. Ērlings Haalands uzbrukumā bija plēsonīgā formā, gūstot stiprinājumu un uzvelkot Fēliksu Passlaku ar spēles pēdējo sitienu, kad viņš varēja tikt pie hat-trick. Būdams 17 gadu vecs, Gio Reyna kļuva par jaunāko spēlētāju Bundeslīgas vēsturē, kurš vienā mačā uzstādīja trīs vārtus, un viņa kolēģis, 17 gadus vecais Jude Bellingham, vēl vienu pārliecinošu spēli parādīja vidējā līnijā. [19659006] Tomēr Sinsheimā ir paredzēts stingrāks pārbaudījums pret komandu, kas pagājušajā sasaukumā pārspēja BVB mājās un viesos. Hofenheima pēdējā mājas spēlē ar rezultātu 4: 1 pārspēja Minhenes "Bayern" uzvarot piecās no pēdējām sešām līgas spēlēm, kas turpinājās pagājušajā sezonā, un uzvarot trīs no pēdējām četrām arēnā PreZero. Andrejs Kramaričs ir rezultatīvākais līgas spēlētājs, kurš tikai trīs spēlēs ir iesitis sešus vārtus. Horvāts arī guva visus četrus vārtus Hoffenheim 4: 0 uzvarā Dortmundē pagājušās sezonas pēdējā dienā.

BVB jau ir paslīdējusi uz ceļa, zaudējot ar 2: 0 Augsburgā, un šī ir vēl viena viņu titula pārbaude. akreditācijas dati. Hofenheima jaunais treneris Sebastians Hoenesss ir lieliski startējis, un vienkārši šķiet, ka viesi ir par īsu lai uzvarētu 4/5 1,83 . Es apmelošu apmeklētājus.

Kumeļi, lai uzvarētu mājās, lai uzvarētu

Borussia Mönchengladbach v Wolfsburg
Sestdiena, 17. oktobris, 19:30
Tiešraide BT Sport un Betfair Live Video

Pēc pārspīlēta sākuma Trešās spēles dienā Reinas derbijā beidzot ieraudzījām īsto Borussia Mönchengladbach. Marko Rouza komanda uzvarēja ar 3: 1 pie vecajiem ienaidniekiem Ķelnē un to paveica pie laukuma. Tas parādīja kontroli un precizitāti, milzīgu jauninājumu iepriekšējos displejos pret Dortmundes Borussia un Berlīnes Savienību.

Kumeļu mājas forma pagājušajā gadā ir bijusi ļoti laba, un, kamēr mēs to darījām dega, kad mēs atbalstījām viņus, lai uzvarētu pret Savienību, es priecājos tos atkal atbalstīt 10/11 1,93 lai pieveiktu nepietiekamo Volfsburgu. Gladbahs ir uzvarējis 12 no pēdējām 16 Bundeslīgas spēlēm Borussia Park, tostarp 3: 0 uzvarēja Wolves pagājušās sezonas beigās. Izņemot ilgtermiņa traumu upuri Denisu Zakariju, ir pieejami visi labākie Gladbaha spēlētāji, un Alasāns Plea un Markuss Thurams ir gatavi radīt daudz problēmu statiskai Volfsburgas pusei.

Volfsburga ir izvilkusi visus trīs savus līdzšinējās spēles viņi ir guvuši tikai vienus vārtus, un viņi cenšas nodrošināt zvaigžņu uzbrucēja Wout Weghorst konsekventu servisu. Vilkiem paveicās ar punktu aizbēgt no pēdējās izbraukuma spēles Freiburgā, un, neraugoties uz nesen iegādāto daudzpusīgo Maincas jaunieti Ridle Baku un bijušo Dortmundes uzbrucēju Maksi Filipu, es domāju, ka viņiem šeit pietrūks.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.