Šodienas tenisa padomi Francijas atklātajā sieviešu vienspēļu dienā Seši padomi: Krejcikova pret PironkovuDaudz pārsteiguma rezultātu piektajā dienā

Vakar mēs devāmies pēc smagas neveiksmes un nebijām tālu no tā, ka mūs apbalvoja ar uzvarētāju, jo Ana Bogdana atņēma Sofijas Keninas sākuma setu un faktiski uzvarēja breikbumbu skaitīšanu 13 -10, neskatoties uz diezgan vienpusēju lēmumu pieņēmēju. Es joprojām redzu maz pierādījumu tam, ka Australian Open uzvarētājs Kenins šajā turnīrā, visticamāk, izaicinās labākos māla galma spēlētājus .

Uz izejas durvīm dodas arī Karolīna Pliškova, kura, ievainojot traumas, iekļuva turnīrs – kā arī Klāra Tauzone, kura cieta klasisko post lielo uzvaru neveiksmi par savu sadursmi ar Danielle Kolinsu, plus Sloane Stephens un ļoti neapmierinoši, mūsu tiešo izvēli, Elena Rybakina kura zaudēts trijās Fiona Ferro.

Pēc pārsteiguma rezultātu dienas sestajā dienā ir patiešām interesanta kartīte, un par to ir daudz jāapspriež.

Tirgus nopietni uztver Bertensa traumas

Pēc dramatiskās un sliktās uzvaras pār Sāru Errani, Kiki Bertens šajā pēcpusdienā saskaras ar Katerinu Siniakovu. Pēc šīs uzvaras Bertens atstāja kortu ratiņkrēslā, kad tika ziņots par apsūdzībām par pretinieka savainojuma pārspēlēšanu. Tomēr tirgus daudz nopietnāk uztver Bertensa notikumu versiju, nosakot viņai cenu par [3.20] pret Siniakovu – parasti viņa būtu spēcīga favorīte pieņemot pienācīgu sagatavotības līmeni.

Swiatek var turpināt progresu, uzvarot Bušāru

. Es jau vairāk nekā gadu šajā slejā esmu stumdījis Iga Swiatek kā augsta potenciāla spēlētāju un poļu talants tagad ir spēcīga favorīte trešās kārtas mačā pret Eiženiju Bušāru, lai arī diezgan pārsteidzoši, drifta. Es viņu padarīju īsāku par pašreizējo [1.60] tirgus cenu, un domāju, ka Swiatek var pāriet līdz iespējamai ceturtās kārtas sadursmei ar Simonu Halepu – tad mēs patiešām redzēsim, kur atrodas viņas pašreizējā spēle.

Krecjikovai vajadzētu būt favorītei pret Pironkovu

. Tomēr šodienas izvēlei es gribu koncentrēties uz Barboru Krejcikovu par viņas maču ar Cvetanu Pironkovu. Pastāvīgie lasītāji var atcerēties, ka man patika Krejcikova ar viņas otrās kārtas uzvaru pār Barboru Strycovu, ar nelielu satraukumu par pirms turnīra savainojumu, taču viņa trešdien izturēja trīs seteri pret savu novadnieci.

Šodien Krejcikova sastopas ar Cvetanu Pironkovu, kurai pēc divu apaļo pretinieces Serēnas Viljamsas izstāšanās bija atpūtas diena. Nevaru domāt, ka tirgus šeit pārvērtē Pironkovu vairāku iemeslu dēļ – pirmkārt, pārsteiguma skrējiens uz ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālu pēc tam, kad nav spēlējis kopš 2017. gada vasaras, bet arī tāpēc, ka Pironkova ir nekad nav bijis iespaidīgu māla rekordu pat pirms 2017. gada.

Neskatoties uz to, Krejcikova ir ļoti nenozīmīga [2.06] nepietiekama pakāpe un diezgan dīvaini, apmēram četras reizes lielāka par Pironkovas cenu tiešajā tirgū. Es cenšos redzēt šo loģiku, jo Krejcikova māla skaitļi ir ļoti iespaidīgi ITF līmenī un es vienkārši redzu viņu kā labāku māla šuvēju. Tā ir Krejcikova kā mūsu šodien ieteikums.

Halepu varēja pārbaudīt Anisimova

Citos mačos man ļoti patīk Anna Šmiedlova kā [1.96] favorīte pret kvalifikāciju Nadiju Podorosku – Šmiedlova izskatās labāk māla- kurjers un izcīnot izcilu uzvaru pār Viktoriju Azarenku otrajā kārtā – kamēr Karolīnai Garsijai [3.70] varētu būt arī pienācīgas iespējas zemāk spēlētājai par spēli pret Elīzu Mertensu. Darbībā ir arī turnīra favorīte Simona Halepa, un Amanda Aņisimova varētu būt īsts pārbaudījums. 19 gadus vecā amerikāniete Aņisimova ir uz reālas augšupejošas līknes un ir tikusi līdz šim posmam, zaudējot tikai četras spēles divos līdzšinējos mačos.

***

Sekot Dens čivināt @TennisRatingsSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.