Padomi katram GW4 stiprinājumam


La Real, lai izspēlētu vēl trīs punktus

Real Sociedad v Valencia
Otrdiena, 18:00
Skatieties Betfair Live Video

Pēc iespaidīgā izcīņas sestdienas uzvarā Elche, Real Sociedad var uzvarēt uzvaras pret Valensiju. Nedēļas nogalē Los Che mājās nebija Huesca, un fani, iespējams, sāka uztraukties par jaunu arrivas trūkumu. "La Real" var kļūt par pirmo pretinieku šajā sezonā, kas neļauj Valensijai gūt vārtus, ar 46% iespēju uzvarēt un BTTS samazināties zem 50% pēc Infogol modeļa.

Back the 2-0 @ [8.40]

Betis cieš Madrides paģiras prom no Getafe Madrides "Real" sestdienas vakarā, puslaikā izvirzoties vadībā tikai ar vēlu Serhio Ramosa sodu, lai salauztu pretestību pēc tam, kad Manuela Pelegrīni komanda piekāpās izlīdzinājumam un nogāza cilvēku. Viņi uzņemas Getafe pusi, kas janvārī Kolizejā uzvarēja viņus ar 1: 0 un nav piekāpušies nevienā no pēdējiem diviem tāpēc Infogol paredz mājas uzvaru ar apmeklētāju slēgšanu. [19659004] Atpakaļ 2-0 @ [12.00]

Atlético, lai balstītos uz ātru sākumu ar panākumiem Huesca

Huesca pret Atletico Madrid
trešdien, 18:00
Skatieties Betfair Live Video

Jauns Madrides Atlético līgumslēdzējs Luiss Suaress uzreiz ietekmēja pret Granadu, divreiz gūstot vārtus 6-1 uzvarā, un viņam un viņa komandas biedriem vajadzētu būt par daudz Huesca komandai bez uzvaras tās atklāšanā divas spēles. Mišela komanda nedēļas nogalē nopelnīja labu punktu Valensijā, taču Mišela puse nav parādījusi pārāk daudz pazīmju, bet viņiem būs viss, kas nepieciešams, lai nojauktu vienu no stingrākajām La Liga aizsargierīcēm.

Atpakaļ pie 0-2 @ [6.40]

Villarreal, lai atlektu no Barselonas pazemīgi Ronalda Koemana Barselonas klubs Camp Nou, ļaujot viņu saimniekiem pabeigt spēli pirms puslaika, taču Alavés apmeklējuma atgriešanās mājās var viņus atkal novirzīt uz pareizā ceļa. Apmeklētāji no Getafe ieguva bezvārtu neizšķirtu, taču viņiem šajā sezonā ir tikai viens mērķis, un, pamatojoties uz Infogol modeli, Unai Emery saimniekiem ir 58% uzvaru.

Back the 2-0 @ [7.60] [19659003]

Eibar, lai iegūtu pirmo uzvaru sezonā

Eibar v Elche
Trešdiena, 20:30
Skatieties Betfair Live Video

Eibar lietas pret Athletic turēja daudz stingrāk nekā nekā pret Villarreal nedēļu iepriekš, bet pilnas slodzes rezultāts bija tāds pats. Hosē Luisa Mendilibara komandai līdz šim šajā sezonā nav uzvaru bet nedēļas vidus pretinieki Elche sestdien Real Sociedad mājās izskatījās satraucoši poraini, un mājiniekiem būtu jānodrošina daudz iespēju, kā uzsver Infogol, padarot Eibar 51% favorītiem, lai uzvarētu, un paredzot, ka abas komandas gūs vārtus.

Atpakaļ 2-1 @ [9.40]

Real Madrid ir iespēja izskatīties ērtāk

Real Madrid v Real Valladolid
Trešdiena , 20:30
Skatieties Betfair Live Video

Madrides Real bija daudz nervozu momentu, uzvarot Real Betis ar 3: 2, taču atgriešanās Bernabē var palīdzēt viņus iztaisnot. Čempioni sveic Valladolid komandu ar diviem neizšķirtiem un līdz šim piedzīvoto sakāvi, kā arī 72% uzvaru spēlē, kurā Serģija Gvardiolas vēlie vārti liedza uzvaru pagājušās sezonas sākumā. Infogol BTTS ir izteikti zemā līmenī – 37%, kas liek domāt, ka Madride, visticamāk, atjaunos aizsardzības stabilitāti, kas viņiem labi noderēja jūnijā un jūlijā.

Atpakaļ pie 2-0 @ [7.20]


Athletic, lai sāktu pēc lielas uzvaras Eibarā

Athletic Bilbao v Cádiz
Ceturtdiena, 18:00
Skatieties Betfair Live Video

Athletic Bilbao izdevās nofiksēt viņu zaudējumu sērija ar trim punktiem Eibarā, divreiz gūstot rezultātu no xGF, kas ir tikai 0,60, un vēlais Unai Lopesa uzvarētājs ir tāds brīdis, uz kuru kaut ko var uzcelt . Gaizka Garitano komanda uzņem Cádiz San Mamés un ir 47%, lai ņemtu visus trīs punktus no spēles, kurā vārti var būt nepietiekami, Infogol paredzot 39% iespēju gūt vairāk nekā 2,5 vārtus un liekot BTTS zem 50%. [19659004] Atpakaļ 2-0 @ [7.20]

Seviļā, lai turpinātu ritēt, kad Levante apmeklē

Sevilla v Levante
Ceturtdien, 18:00
Skatieties Betfair Live Video

] Pagājušajā gadā Levante šoreiz vadīja Sevilju, un, lai izietu no strupceļa, vajadzēja vēlu uzvarējušo Luuka de Jonga uzvarētāju, taču menedžeris Džūlens Lopetegi ir kļuvis par viņa lomu un Eiropas līgas īpašnieki ir pārliecinoši favorīti, lai atklātu gaismu. šoreiz viņu pretinieku darbs. Infogola modelis atbalsta sekošanu dominējošajai uzvarai Kadizā ar trim punktiem mājās, ar lielām izredzēm Jasins Bounū kļūst par pirmo šīs sezonas La Liga sargu, kurš attur Paco Lopesa komandu no vārtu gūšanas.

Atpakaļ 2-0 @ [7.60]

Barselona, ​​lai čīkstētu garām Celtai

Celta Vigo pret Barselonu
Ceturtdien, 18:00
Skatieties Betfair Live Video

Pēc tiešas atklāšanas uzvaras pret Villarreal, Barselonai ir smagāks pārbaudījums Balaídos . Pagājušās sezonas ekvivalents bija Quique Setién beigu sākums, un vēlais Iago Aspas izlīdzinājums noteica toni Barcai, lai piekāptos titula sacensībās, bet jaunais boss Ronalds Koemans var kļūt par pirmo menedžeri šajā sezonā, kurš uzvarējis Celta komandu izmantojot savu iespēju pēc iekļūšanas izkrišanas mērķa sasniegšanā pagājušās sezonas pēdējā dienā.

Atpakaļ 1.-2. @ [8.60]

***

 rudens additons graphic.pngSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.