Sestdienas futbola padomi – 2020. gada 19. septembrisLīdsai jābalstās uz atklāšanas dienas solījumu

Bet 1: Back Leeds @ 6/10 – KO 15:00 BST

Visas trīs nesen paaugstinātās komandas tika pieveiktas, atverot Premier Sezonas līgas spēles, taču Līdsai klājās vislabāk, un es viņām atbalstu, lai šajā nedēļas nogalē pieveiktu Fulham.

Marselo Bielsa vīri uzvarēja daudz līdzjutēju, uzvarot Anfield ar rezultātu 4: 3, un, kamēr Liverpūle bija ļoti pretimnākoša aizmugurē, Līdsa joprojām parādīja vairāk nekā pietiekami, lai liktu domāt, ka šajā sezonā viņiem viss būs lieliski.

Skota Pārkera puse tomēr izskatījās diezgan nabadzīga, zaudējot mājās ar 0: 3 pret Arsenal, un, neskatoties uz to, ka Aleksandars Mitrovičs, visticamāk, atgriezīsies komandā, es vienkārši neredzu, ka viņi kaut ko ņemtu no ceļojuma uz Elland Road.

United, lai saglabātu tīru lapu Old Trafford

Bet 2: Back Man United uzvarēs līdz nullei @ 11/10 – KO 17:30 BST Es uzvarēju Sauthemptonas mājās pagājušās nedēļas nogalē, jo daudzi cilvēki, arī es, gaidīju, ka viņi šogad patiešām cīnīsies.

Es joprojām domāju, ka Roja Hodžsona puse būs zem izkrišanas, un ir grūti iedomāties, ka viņi satrauc Vienotību Old Trafford. ticība ar tīru palagu.

West Ham satraucošie laiki

Bet 3: Atpakaļ arsenāls un vairāk nekā 2,5 vārti @ 6/5 – KO 20:00 BST

The Gunners ir uz leju, un viņiem jāspēj to turpināt pret West Ham, spēlē, kurai vajadzētu būt vismaz trim vārtiem.

Mikela Artetas komanda pagājušās nedēļas nogalē trīs reizes pārspēja Fulham, bet jaunais zēns Vilians palīdzēja visiem trīs. Viens no kotedžas punktu guvējiem bija Pjērs-Emeriks Aubamejangs un nedēļas laikā viņš uzlika pildspalvu uz jauna darījuma.

Hammeri mājās ar 2: 0 zaudēja Ņūkāslai ar Deivids Moiss jau sāk izjust spiedienu. Viņi patiešām atlēca, lai Karabo kausa izcīņā pārspētu Čarltonu ar 3: 0, taču viņi varēja labi paslēpties Emirātos.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.