Saldā cena par Toffees, lai iegūtu nulli


Everton pret West Brom
Sestdien, 19. septembrī, pulksten 12:30
Live on Sky Sports

Rodrigess debijas laikā īpaši iespaidīgs

Evertonam beidzot bija transfēra logs, ko atcerēties pēc diviem vai trim, kur viņi pavadīja lielas, maksāja tikpat dumjš algas un beidzās ar spēlētāju slodzi, kuri ne vienmēr startēja, vai arī ar vienaldzīgiem rezultātiem . Jebkurš no Gylfi Sigurdsson, Morgan Schneiderlin, Yerri Mina, Alex Iwobi un Moises Kean ietilpst šajā kategorijā.

Viņu trīs lielie vasaras parakstījumi – Allan, James Rodriguez un Abdoulaye Doucoure- visiem bija iespaidīgi. spēles pašas par sevi pret Tottenham. Alans bija strādīgs, organizēts un veikls, veicot savu biznesu, Dukūrs bija aizņemts, fizisks un efektīvs, savukārt Rodrigezam bija viena no šīm spēlēm, kur jūs domājat, kāpēc viņš pēdējos gados ir cīnījies par formu. Viņš vienmēr varēja brīvi saņemt bumbu, nekad to neatdeva, piespēlēja, kad vajadzēja, un nošāva, kad viņam bija tiesības.

Joprojām tikai 29 gadus vecs, viņš varēja atkal sākt savu karjeru Gudisonas parkā līdzjutēju priekšā (kad viņi galu galā atgriezīsies), kas noteikti viņu elks, tāpat kā Boro fani mīlēja Juninju Ņūkāsla fani cienīja Deividu Džinolu vai Liverpūles fani dievināja Filipu Kutinju. talantīgajā, bezrūpīgajā ārzemju spēļu veidotājā patiešām ir kaut kas īpašs.

Ja par Everton komandu ir kādas bažas, pārāk bieži to atstāj (svētdienas vārtu guvējs) Dominic Calvert-Lewin un Richarlison iegūt mērķus. Ja tādi kā Rodrigess un Doucoure var sākt čipot ar dažiem, viņiem varētu būt patiešām spēcīga sezona.

Ivanovičs labs papildinājums, bet daudz darāmā

Laipni lūdzam Premjerlīgā. It kā viņi nebūtu informēti par savu uzdevumu, lai paliktu divīzijā zaudējums 3: 0 mājās pret Lesteru viņiem nevajadzēja atstāt šaubas.

Dažreiz jūs saņemat rezultātu piemēram, un tikai padomājiet, ka varbūt jums nedaudz paveicās, bet ne šajā gadījumā. WBA īpašumā bija tikai 36%, tikai viens metiens pa mērķi un nekad neizskatījās pēc vārtu gūšanas. Un, ja taisnība, ka viņi spēlēs vieglākas komandas nekā Lesteras lielāko daļu nedēļu, ir taisnība, ka viņi spēlēs arī grūtākas puses nekā viņi paši.

Labs solis pareizajā virzienā bija parakstīt Branislavu Ivanoviču . Tikai daži aizsargi zina šo līgu kā bijušo Chelsea vīrieti, un pirms cilvēki sāk teikt, ka viņš noteikti zaudējis tempu 36 gadu vecumā, ir vērts atcerēties, ka viņam tā patiesībā nekad nav bijis daudz. Viņš ir tikai tāds impozants, bezjēdzīgs, tomēr elegants aizsargs, ar kādu viņi var rīkoties, ar papildu priekšrocību, ka viņš var spēlēt pa labi vai pa vidu, lai arī šī viņam varētu būt spēle par agru.

Viņi izskatās mazliet plānā pusē uz priekšu. Ar visu cieņu Kallums Robinsons un Matheuss Pereira nešķiet spējīgi šajā līmenī gūt 10 vārtus sezonā, savukārt Čārlijs Ostins un Hals Robsons-Kanu iespējams, ir krietni pārspējuši savu labāko. Bet šajā procesa posmā pārbaudīto vārtu guvēju piesaiste ir vieglāk pateikt nekā izdarīta.

 Čārlijs Ostins 1280 .jpg

Cena par uzvaru viesos ir pamatota

Spēlēsim, kurai statismam ticēt ". Ja jūs esat Everton win (izredzes uz [1.58] izredzes) nometnē, jums būs prieks uzzināt no Opta, ka Everton pēdējās 12 mājās WBA ir zaudējis tikai divas reizes, Toffees uzvarot sešus un piesaistot četrus no tie. Karlo Ančeloti arī noteikti neiebilst, ka spēlē reklamētās puses. Premjerlīgā viņš ir nepārspēts 15 mačos pret viņiem, izbaudot 11 uzvaras un četrus neizšķirtus.

Bet ne visa statistika ir sakrauta Evertonam par labu. Opta arī mums stāsta, ka WBA pēdējās sešās kampaņās nav zaudējusi savu pirmo izbraukuma spēli PL PL un ka Everton nav uzvarējusi nevienā no pēdējām četrām mājās pret paaugstinātajām pusēm.

Es vienkārši neredzu, ka Baggies uzvar šajā spēlē, pat pie [6.8] uzpūšamās izredzes, un pat neizšķirts prasītu milzīgas pūles pēc tam, ko mēs redzējām no abām pusēm pagājušās nedēļas nogalē. Tad atkal mēs varam darīt labāk nekā atbalstīt [1.58] kadru, pat ja esam diezgan pārliecināti, ka tas uzvarēs.

Apakšējie izskatās pienācīgi

Es vienmēr domāju, ka ir nedaudz nesvarīgi aplūkot iepriekšējo sezonu virs / zem 2,5 vārtu statistiku, kad viens no pusēm ir nesen paaugstināts. Galu galā, kāda nozīme ir WBA spēļu salīdzināšanai ārpus mājām, kad pagājušajā gadā viņi spēlēja tādus kā Lutons, Redinga un Millvols nevis Everton, Liverpool un Spurs.

 Carlo Ancelotti presser 1280 .jpg

Bet tā vērts ir tas, ka tikai 40% viņu izbraukuma spēļu Čempionātā tika pārspīlēti, bet Everton mājas spēlēs – tikai 37%, tāpēc jums radīsies kārdinājums dot priekšroku “zemajiem” šeit [1.82]lai gan, kā jau teicām, šī statistika diez vai ir nepatiesa.

Mana labākā izvēle šai spēlei noteikti nepaļaujas uz pārāk lielu statistiku. Tā vietā tā vairāk balstās uz veselo saprātu .

Es teicu, ka esmu diezgan pārliecināts, ka Everton to uzvarēs, taču [1.58] izredzes to īsti man nedarīja, tāpēc es priecājos pieņemt 13/8, kurā saimnieki var uzvarēt līdz nullei. Es teicu, ka WBA izskatās nedaudz neiedvesmojies uzbrukumā un ka Everton pagājušajā nedēļā bija iespaidīgs, noturot tīru lapu White Hart Lane.

Nav tik viegli saprast, kā tas, kas būtībā bija tas pats četrinieks, kurš spēlēja pagājušās sezonas aizmugures laikā, pēkšņi izskatās tik daudz labāk, bet patiesība ir tā. Varbūt tas ir tikai ieguvums no tā, ka pirmssezonas laikā vadītājs ir atbildīgs.

Es nebūtu pārāk pārsteigts, ja šis atkal beigtos ar 1-0 vai varbūt 2-0 ar vēlu mērķi, bet vai nu man ļoti patīk pieeja “Everton, lai uzvarētu līdz nullei”.

Calvert-Lewin (10/11) un Richarlison (11/10), saprotams, ir favorīti, kas gūst vārtus, taču, ņemot vērā, es nedomāju, ka spēlei noteikti būs pārāk daudz vārtu, es neesmu protams, ka es gribētu iesaistīties par šāda veida cenām.

Es daudz labāk gribētu vēl nedaudz izstumt laivu un doties kopā ar Rodrigesu pie 5/2, tāpēc viņš pagājušajā nedēļā izskatījās tik dzīvs. Viņam būs maz labāku iespēju iekļūt rezultātu tabulā nekā mājās ar šo partiju.

Doucoure 4/1 un Lucas Digne 17/2 ir citi, kas varētu būt pelnījuši otro izskatu.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.