Padomi katram GW2 stiprinājumam


Villarreal, lai kompensētu atklāšanas dienas neveiksmi

Villarreal pret Eibar
Sestdien, 15:00
Skatieties Betfair Live Video

Gan Villarreal, gan Eibar uzzīmēja savus atklāšanas ķermeņus, bet divas izrādes nebija vienādas . Ja dzeltenā zemūdene var atkārtot xG dominanci, ko viņi mājās piegādāja Huesca, viņiem vajadzētu finišēt ar trim punktiem, nevis vienu pret Eibar pusi, kas mājās Celta Vigo radīja maz. Mājiniekiem ir 53% izredzes uz uzvaru pēc Infogol modeļa, taču viņiem varētu likt smagi strādāt pie punktiem.

Atveriet 2-1 @ [9.20]

Getafe, lai atvērtu ar uzvaru pret Osasuna

Getafe pret Osasuna
Sestdien, 17:30
Skatieties Betfair Live Video

Getafe bija jāgaida, lai spēlētu savu atklāšanas spēli, un tā labprāt labos zaudēto laiks. Pepes Bordalás komanda pēc ir pastiprinājusies pēc grūtām pagājušās sezonas beigām un viņiem ir 43% izredzes uz uzvaru pret Osasuna komandu, kas to izmantoja, atklājot uzvaru Kadīzā. Mums nevajadzētu gaidīt pārāk daudz vārtu šajā vienā, tikai ar 38% iespēju gūt vairāk nekā 2,5 mērķus un BTTS samazināties par 43%.

Atpakaļ pie 2-0 @ [9.60]

Valensija laiž Celta pie Balaidos

Celta Vigo pret Valensiju
Sestdien, plkst. 20:00
Skatieties Betfair Live Video

Valensijā Javi Gracia laikmets sākās spēcīgi, Los Če savās četrās reizēs gūstot vārtus nācējiem, un viņiem ir iespēja iziet divi pret diviem pret Celta komandu, kura pēdējās sešās spēlēs bija atgriezusies vairāk nekā vienā xGF tikai vienreiz. Abas pagājušās sezonas tikšanās beidzās ar rezultātu 1: 0 mājiniekiem, un, lai gan Valensija tiek saukta par labu mazrezultatīva spēle izskatās maz ticama.

Atpakaļ pie 0-2 @ [19.50]

Huesca, lai uzvarētu paaugstināto klubu cīņā

Huesca v Cádiz
Svētdiena, 15:00
Skatieties Betfair Live Video

Tikai 97. minūtes sods apturēja Huesca piekaušanu Kadizā pagājušās sezonas veicināšanas kampaņa, taču viņiem šoreiz vajadzētu būt pārsvaram, jo ​​ abas puses, kas nāk no pagājušās sezonas Segunda División, iet pret aci . Mišela komanda pagājušās nedēļas izlozē Villareal aizvadīja veiksmi xG frontē, taču viņi ir 41% kopā ar Infogol, lai turpinātu nepārspēto jaunās sezonas sākumu ar uzvaru mājās.

Back the 2-0 @ [9.80] [19659003]

Granada, lai savāktu "back-to-back" uzvaras

Granada pret Alavés
svētdiena, 17:30
Skatieties vietnē Betfair Live Video

Granada ir uzvarējusi pēdējās četrās spēlēs visās sacensībās, sākot ar iepriekšējo sezonu, un var pagarināt šo skrējienu pret Alavés pusi, kas mājas atvērumā pret Real Betis uzzīmēja sagatavi. Djego Martinesa sāni bieži ir saspringti aizmugurē, lai gan viņi ne vienmēr varēs gūt vārtus ar abiem metieniem pa mērķiem, kā tas bija pret Athletic Bilbao pēdējo reizi.

Back the 2-0 @ [9.40]

Jauna izskata Betis, lai nopelnītu vēl vienu uzvaru

Real Betis v Real Valladolid
Svētdiena, pulksten 17:30
Skatieties vietnē Betfair Live Video

Manuels Pelegrīni nobaudīja uzvaru viņa pirmā "La Liga" spēle "Betis", kurā Klaudio Bravo savā debijā saglabāja tīru lapu, un mājas tikšanās ar "Real Valladolid" sniedz lielisku iespēju panākt sešus punktus no sešiem. Kopš Serhio Gonsalesa Valladolid pagājušās sezonas sākumā pārspēja 10 cilvēku Betis, Verdiblancos ir 45%, lai pabeigtu šo spēli kā uzvarētāju.

Back the 2-0 @ 7/1

Čempioni Madrides "Real" izturēs grūtu atklāšanas pārbaudījumu

Real Sociedad pret Real Madrid
Svētdien, plkst. 20:00
Skatieties Betfair Live Video

Madrides Real savu sezonu sāk vēlāk nekā lielākā daļa, uzsākot titula aizstāvēšanu ar ceļojumu uz Anoetu, bet Zinedīnes Zidanes komandai vajadzētu pietikt, lai ņemtu visus trīs punktus. Viņiem tas ir 50%, lai to izdarītu, saskaņā ar Infogol modeli, pagājušajā sezonā izgājuši cauri tikpat smagai cīņai attiecīgajā armatūrā, taču modelis neparedz augstu rezultātu spēli San Sebastjanā.

Atpakaļ 0-2 @ [9.40]

***Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.