Melnie kaķi atkal jāapmierina OksfordāGaidiet, ka spēlē būs maz vārtu, tāpēc atgriezieties neizšķirti MK

MK Dons pret Linkolnas pilsētu

MK Dons noraidīja kolonnā tīru uzvarētāju likmju slaucīšanu pagājušajā nedēļas nogalē ar 88. vietu. minūtes izlīdzinājums Donkasterā, lai arī, aplūkojot mača atskaites, Rasela Martina komandai bija daudz bumbas un viņš palaida garām pāris lieliskas iespējas.

Pagājušajā sestdienā Linkolnam bija daudz uzmundrinājuma, jo Maikla Appletona jaunā izskata komanda nekavējoties sita siksnas ar 0: 2 uzvaru pagājušās sezonas izslēgšanas spēļu finālistu Oksfordā.

Imps veica lielisku aizmugures aizsargsistēmu, lai uzsūktu lielu spiedienu, un šķiet, ka daudzas komandas tagad izstrādā, kā spēlēt Karlu Robinsonu. Pagājušās nedēļas nogalē Linkolnam bija tikai 37% bumbas, taču viņi pretuzbrukumā efektīvi guva vārtus divreiz. Viņiem varētu draudēt līdzīgs pārbaudījums pret Dons, jo viņi ir vēl viena komanda, kurai ir daudz īpašību.

Es uztraucos par saimniekiem un viņu līdera trūkumu, tāpēc neesmu pārsteigts, redzot Saskaņā ar 2,5 mērķiem tirdzniecību [1.74]kas ir kauns, jo es to vēlējos izlikt kā derību.

Tirgus ir sadalīts starp abiem diezgan vienmērīgi. Es negribu vispār atbalstīt MK 6/4 jebkurā šīs sezonas posmā, savukārt Lincoln cena [2.8] ir nedaudz īsa. Izloze ir likme šeit par cenām, tāpēc mēs ņemsim [3.25] spēli, kas varētu būt zemu rezultātu lieta.

GALVENĀ OPTA STATISTIKA: MK Dons ir uzvarējis tikai vienā no pēdējām četrām līgas spēlēm pret Linkolnu, piekāpjoties katrā no šīm sacensībām. Linkolns vēlas uzvarēt trīs pēc kārtas pirmo reizi kopš pagājušā sasaukuma trīs līgas spēļu sākuma.

U un melnie kaķi varēja viens otru atcelt

Oxford United pret Sunderland

Vietējās preses ziņojumu lasīšana no Sunderland atklāšanas 1-1 pret Bristolu Rovers, šķiet, ka tās pašas vecās problēmas joprojām vajā Melnos kaķus. Punktu nevar nošņākt, bet kā viena no lielākajām komandām, kas meklē paaugstinājumu, Fils Parkinsons vēlējās, lai viņa vīri ar punktiem uzreiz nokļūtu uz priekšējās kājas. Un izlozes ir bijusi Sunderland valūta pēdējās divās sezonās.

Divās kampaņās (un vienā saīsinātā) makemisti ir nospēlējuši 30 reizes. Un tur atrodas Ahileja papēdis.

Patiešām, izmantojot Opta statistiku, varētu būt vērts sekot izlozei vēlreiz [3.25]jo četras no pēdējām septiņām līgas spēlēm starp abiem ir beigušās ar rezultātu 1-1. Starp citu, šo derību var izdarīt pareizo rādītāju tirgū [6.2].

Oksfordas neapmierinātība ir izteikta jau pēc viņu uzvaras sākuma dienā, un, manuprāt, viņi ir komanda, pret kuru ir viegli spēlēt. Uzbrucējs Matty Taylor ir lielisks spēlētājs, taču viņš bieži ir pārāk izolēts, kamēr U sit pa bumbu. Īpašumā viņi izskatās lieliski, taču ar to viņi dara ļoti maz. Tāpēc Linkolns viņiem uzbruka pretuzbrukumos, lai nopelnītu punktus.

Šī varētu būt spēle, kurā abi ir sapratušies viens otram, tāpēc izloze izskatās saprātīga likme uz [3.25].

GALVENĀ OPTA STATISTIKA: Sanderlenda zaudējusi tikai vienā no pēdējiem 10 izbraukuma braucieniem uz Oksfordu (W5 D4) ar pašreizējo nepārspēto sešu spēļu sēriju.

Addicks to var padarīt divas no divām

Charlton Athletic pret Doncaster Rovers

Charlton pagājušajā sestdienā divīzijā pēc viņu izslēgšanas no čempionāta, un viņi izskatās labi, lai pievienotu 2: 0 uzvaru Krūā.

Vadītājs Lī Bovjērs drīzumā cer uz rezolūciju par pārņemšanas sarunu, bet patiesībā Bovers jau labu laiku labi nodarbojas ar ārpus lauka.

Laukumā viņš palika nedaudz vīlies, neskatoties uz Aleksa uzvaru, atsaucoties uz to, ka viņi var spēlēt daudz labāk. Viens no aspektiem, kas viņu iepriecināja, bija 17 gadus vecā Čārlija Bārkera sniegums debijā labajā malā, un izskatās, ka Addicks tur ir labs.

Donkasters pagājušās nedēļas nogalē bija izmisīgs un paviršs, un bija pārsteigums, ka MK Dons un viņu organizācija bija pietiekami laba, lai nopelnītu punktu. Darens Mūrs joprojām izskatās kā nepabeigts darbs, un viņiem ir briesmīgi rezultāti ceļā pie ielejas – zaudējot un neizdoties gūt vārtus piecos no pēdējiem sešiem apmeklējumiem. Par cenām Charlton viņiem šajā nedēļas nogalē varētu būt par daudz. Man patīk arī Win To Nil likmju saimnieki un “Yes” atpakaļ [3.55].

GALVENĀ OPTA STATISTIKA: Čārltons ir uzvarējis septiņās no pēdējām 11 līgas spēlēm pret Rovers.

* Noklikšķiniet šeit, lai lasītu citas derību ziņas un Iana Lamonta priekšskatījumus otrajā līgāSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.