Melgar v Uni San Martin TipsNeizdevīgi uzbrukumi, lai atkal cīnītos

Melgar v Uni San Martin
Piektdiena, 18. septembris, 21:30

Norvēģu galda sargiem Bodo Glimtam sniedzām plašu sarakstu ar lietām, ko darīt pret lietuviešu apģērbu Žalgiris pagājušajā naktī, un viņi atzīmēja katru. Viņi guva pirmos vārtus, izvirzījās vadībā puslaikā, un viņu uzvara ar 3: 1 arī deva likmes daļu virs 3,5 vārtiem. Bravo.

Tagad mēs veiksim garo ceļojumu uz Peru, jo Melgars ir pret Uni San Martin, un man ir aizdomas, ka mūs gaida snoozefest. Abas šīs puses atrodas augstākā lidojuma lejtecē, un abas cīnās, lai gūtu vārtus.

Melgars uzvarēja Torneo Clausura vēl 2018. gadā, un viņi pabeidza cienījamo sesto termiņu. Tomēr. Šobrīd viņi ir 13. pozīcijā, jo 11 mačos ir uzvarējuši tikai četros. Viņiem šajā burvestībā ir izdevies četras tīras lapas taču trīs no pēdējiem pieciem izgājieniem arī nav izdevies gūt vārtus. Abas komandas ir guvušas vārtus tikai vienā no pēdējām sešām spēlēm.

Uni San Martin ir 17. vieta tabulā un ir septiņu spēļu bez uzvarām. Pēdējos sešos mačos viņi ir guvuši tikai vienus vārtus, un visas sezonas laikā tikai deviņas reizes meta pa vārtiem . Tāpat kā Melgars, abas komandas ir atradušas vārtus tikai vienā no pēdējām sešām spēlēm.

Šeit jūs varat atbalstīt abu komandu uzvarētāju tirgū [2.04]un tā ir pārsteidzoši pievilcīga cena. .Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.