Ligue 1 derību padomi un prognozes


Liona atgriezīsies stilā

Liona pret Nīmu
Pk, 20:00 BST
Tiešraide BT Sport ESPN un Betfair Live Video

Lielākais šķērslis Liona ] uzvarēt pār Nimes piektdienas vakarā būs nogurums mājas rindās, bet, ja menedžera Rudi Garsija laukos dažām svaigām kājām Lionā vajadzētu būt kvalitātei savākt visus trīs punktus.

Šī būs trešā Lionas spēle astoņās dienās pēc pagājušās piektdienas Bordo 0: 0 neizšķirta un otrdienas vakarā pārkārtotā spēlē ar 2: 1 sagrāvi Monpeljē. Nogurums un šie sliktie rezultāti rada bažas, taču Lionas sastāvs ir pietiekami liels, lai Garsija varētu sajaukt iepakojumu, nepamatoti nenovājinot sānu, un Liona ir spējīga radīt daudz labāk nekā mēs esam redzējuši viņu pēdējos pāris izbraukumos.

Memfis Depajs (attēlā zemāk) un Moussa Dembele 90 minūtes lielāko daļu laika atpūtās pret Monpeljē un sagaidāms, ka atgriezīsies pamatsastāvā.

Ir vai nu, vai Gan laukumā, gan iesākumā, tiktu dota pārliecība visai malai un pievienotos līderis, kam acīmredzami pietrūkst pēdējās reizes.

Nimesa grūto uzdevumu apgrūtina fakts, ka tiek izslēgti četri no viņu ierastajiem sākuma 11: centrs -back Pablo Martinez, kreisās malas aizsargs Birgers Melings (vasaras parakstīšana no Rozenborgas, kurš ir iespaidojis sezonas atklāšanas nedēļās), centrālais pussargs Lukas Deaux un kreisais malējais aizsargs Romains Filipoteaux – kā ziņots, ir uz pievienošanās robežas g Ligue 1 sāncenši Bresta – visi nokavē šo braucienu. Bez šiem četriem Nimes puse, kas izies laukumā, būs ievērojami vājāka.

[1.4] izredzes uz Lionas uzvaru būs pārāk īsas daudziem derību veicējiem, tāpēc Āzijas handikapa mājinieki ir pievilcīgāka izvēle. Garsijas saimnieki ir pieejami [1.8] ar -1,0 un -1,5 Āzijas handikapu un [2.1] ar -1,5 startu.

Lai gūtu peļņu no jebkuras atlases, Lionai būs jāuzvar ar divām vai vairāk. mērķus, kaut ko mājinieki ir izcili spējīgi izdarīt pret iztukšotajiem viesiem. Lai iegūtu pilnu ceļvedi par derībām Āzijas handikapā, noklikšķiniet šeit. , 14:00 BST
Tiešraide BT Sport ESPN un Betfair Live Video

Bieži tiek teikts, ka komandas cīnās, lai uzvarētu trīs mājas spēles pēc kārtas, bet Monpeljē tik iespaidīgi atcēla opozīciju, lai Savu līdzjutēju priekšā Stade de la Mosson aizvadītās nedēļas laikā izcīna divas uzvaras, ka mēs esam priecīgi atbalstīt niknos saimniekus, lai pieprasītu triumfu hat-trick.

Mišels Der Zakarian. Pagājušajā nedēļas nogalē nāvējošā veidā uzlieciet līdz šim iespaidīgo Nica pie zobena, izslēdzot 3-1 uzvarētājus, pirms tikpat uzmundrinoša snieguma otrdienas vakarā pārkārtotā spēlē ar 2: 1 sakaut Lionu.

Abās reizēs playmaker ] Teji Savanier bija izcils, velkot stīgas ar s Uch nojauta un pavēle ​​ir viegli saprotams, kāpēc Monpeljē pagājušajā vasarā nopirka 9 miljonus mārciņu, lai viņu nopirktu. Un priekšā viens no vissmagākajiem Ligue 1 pārsteidzošajiem duetiem ir turpinājis darbu, kur beidzās pirms bloķēšanas: Gaetans Laborde guva vārtus pret Nicu, sadarbojoties ar sprādzienbīstami mobilo Endiju Delortu kurš izskatījās tikpat spēcīgs kā jebkad.

Anžē ir guvusi sešus punktus no trim spēlēm, taču viņu snieguma līmenis ir bijis salīdzinoši neiespaidīgs, un Monpeljē ir līdz šim spēcīgākā puse. Arī šonedēļ aizgāja viens no Anžē pusē: 25 gadus vecais pussargs Baptiste Santamaria ir pievienojies Bundeslīgas Freiburgas apģērbam par 9 miljoniem mārciņu, un bez viņa apmeklētāji būs daudz neaizsargātāki tieši centrālās zonas, kur Savanier plaukst.

Ņemot vērā to formu, ir pārsteigums atrast Monpeljē izredzes pret visu trīs punktu savākšanu. Šī ir laba iespēja atbalstīt vienu no pusēm, kas ir aizraujoši iesācis sezonu.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.