Labākās vārtsargu un rezervāciju likmes premjerlīgā GW2


Fernandes atkal vadīs United

Manchester United vs Crystal Palace
Sestdien, 17:30

Vārtu guvējs: Bruno Fernandes gūs vārtus jebkurā laikā @ 13/10
Bruno Fernandes bija Mančestras United katalizators pēdējais gada sezonā, kad viņa ierašanās nodrošināja dzirksti un virzīšanos vidējā līnijā, kas viņiem palīdzēja iekļūt labāko četriniekā. Viņš pagājušajā sezonā Premjerlīgā vidēji spēlēja 0,49 xG / vid. Maču ko veicināja daudzie sodi, ko viņš pieņēma un guva, un es nebūtu pārsteigts, redzot, ka viņš šajā nedēļas nogalē ir dzīvākais United spēlētājs šajā laukumā . Tas, ka viņš ir sods un spēlē komandā, kurā ir tik daudz komandu, ir milzīgs, lai liktu vārtsargam, taču viņš arī pārtrauc līnijas, lai iegūtu iespējas, tāpēc 13/10 man šķiet dāsna.

Karte: Luka Milivojevičs jāpiesakās @ 15/8
Pagājušajā sezonā Milivojevičs tika rezervēts 12 reizes 31 spēlē un izdarīja 1,75 pārkāpumus / vid. Ja viņam izdosies sākt, viņš, iespējams, apstrīdēs viltīgo Pola Pogbas un Bruno Fernandesa pāri, tāpēc man patīk viņa izredzes paņemt vēl vienu karti.

Same Game Multi: Mančestras uzvar un zem 3,5 vārtiem @ [1.91]
Mančestras United šeit vajadzētu iegūt uzvaru, taču es domāju, ka viņi varētu būt nedaudz pakļauti darbam, kas novestu pie cieša rezultāta. Zem 3,5 mērķiem izskatās taisnīgi, jo es nevaru redzēt, ka pils rada daudz vai satrauc David De Gea.

Willian-mānija turpināt

Arsenal vs West Ham
Sestdiena, 20:00

Vārtu guvējs: Villians gūs vārtus jebkurā laikā @ 15/8
Vilianam tā bija sapņu debija pagājušās nedēļas nogalē, jo viņš palīdzēja sev līdz divām rezultatīvām piespēlēm ērtā uzvarā ar 3: 0. Viņš izskatījās tieši mājās izveidotajā Arsenālā un patiešām labi darbojās. Pagājušās nedēļas nogalē viņš ieguva 0,83 xG, nokļūstot labās punktu gūšanas pozīcijās, un tas bija kaut kas, ko viņš labi paveica arī Chelsea no plašas pozīcijas (0,27 xG / vid. Mačs 19/20). Viņš izskatās par dārgu, lai es varētu nokļūt tīklā.

Karte: Ryan Fredericks tiks rezervēts @ 15/8
Fredericks pagājušajā nedēļas nogalē bija pienākums ar karti pret Ņūkāslu un es domāju, ka viņš varētu atkal ir smags darbs uz viņa rokām. "Arsenal" galvenais spēlētājs Pjērs Emeriks Aubamejangs spēlēs kreisajā pusē, veicot ieskrējienus starp Frederiksu un viņa centra pusi, jātniekiem ierodoties Ainslijas Maitlandas-Nilesas un Kjerana Tjernija formā. Viņam ir izgriezts darbs. Trīs pārkāpumus, ko viņš izdarīja pagājušajā nedēļas nogalē, šoreiz varēja atkārtot.

Same Game Multi: Uzvara Arsenal, Zem 4,5 vārtiem un Viliana 2+ metieni @ [2.54]
Man patīk Arsenal izredzes panākt to, ka divas uzvaras no divi pret West Ham komandu, kas bija nabadzīga pret Ņūkāslu, lai gan es neredzu, ka tas ir trīcošs, ar ļoti ticamiem zem 4,5 vārtiem. Vilians pagājušajā sezonā vidēji mačā meta 1,6 metienus / vid. Mačā un pagājušajā nedēļas nogalē reģistrēja divus metienus, un es redzu, kā arī viņš šajā nedēļas nogalē izspēlē dažus popus.

Salahs, lai palīdzētu sarkanajiem panākt

Chelsea vs Liverpool
svētdiena, pulksten 16:30

Vārtu guvējs: Mohameds Salāhs gūs vārtus jebkurā laikā @ 6/5
Pagājušajā nedēļas nogalē atsūtiet cepuri. ir dīvaini redzēt, kā Salahs – Liverpūles soda metienu izpildītājs – ir pieejams pretrunā ar vārtiem šajā mačā. Pagājušās nedēļas nogalē viņš sakrāja 2 xG, un visā 19/20 vidēji mačā bija 0,64 xG / vidējais mačs parādot, ka viņš vienmēr nonāk labo vārtu gūšanas iespēju beigās. Viņš ir elitārais spēlētājs premjerlīgā, un es viņam iedomājos papildināt viņa skaitli pret viņa bijušo klubu.

Karte: Jorginho tiks rezervēts @ 21/10
Jorginho, visticamāk, šajā nedēļas nogalē spēlēs kā dziļākais Chelsea pussargs, ja viņam pamāj ar galvu, un tas rada nepatikšanas itālietim, kurš bija rezervēts pēdējoreiz 10 reizes sezona . Viņš būs tas cilvēks, kura uzdevums ir pretdarboties Liverpūles pretuzbrukumam, kas varētu izraisīt ātru pārejas noteikumu pārkāpumu, kura nosaukums parasti ir “ņem komandai vienu” – ko dēvē arī par noteiktu dzelteno. Viņam ir jānoskaidro tempa trūkums šajās situācijās, un viņš izskatās par pieņemamu cenu.

Same Game Multi: Liverpool or Draw, BTTS and Over 2.5 Goals @ [2.57]
Man patīk Liverpūles iespējas šajā spēlē. Chelsea mani neuztrauca pret Braitonu, savācot tikai 0,6 bez soda xG savukārt Liverpūles rezultāts tika izkropļots, pateicoties Līdsas klīniskajam attēlojumam (3 vārti no 0,33 xG). Mēs šeit redzēsim mērķus un izredzes, tāpēc ir iespējami gan BTTS, gan virs 2,5.

 Raul-Jimenez-Wolves-1280.jpg

Wolves to trouble City

Vilki pret Mančestras pilsētu
Pirmdiena, 20:15

Vārtu guvējs: Rauls Jimenezs gūs vārtus jebkurā laikā @ 23/10
Var šķist acīmredzams izvēlēties Vilku galveno uzbrucēju, lai gūtu vārtus, taču par šo cenu tas ir pārāk labi, lai atteiktos. Pagājušajā sezonā viņš bija izcils (0,51 xG / vid. Mačs) un turpināja darbu, kur beidzās, gūstot fantastiskus vārtus pret Šefīldas "United", vienlaikus beidzot ar daudzām citām iespējām (1,29 xG). Es vēlos, lai Vilki sagādā problēmas pilsētā un paķertu divus vai divus mērķus, tas nozīmē, ka meksikānis pirmdien izskatās par dārgu.

Karte: Marcal tiks rezervēts @ 7/2
Markals pagājušajā nedēļā bija pārliecinošs debija vilkiem, palīdzot saglabāt tīru lapu, pirms savāca ļoti vēlu dzelteno kartīti pēc 91. minūtes pārkāpuma . Viņš izskatījās drošs pret ierobežoto Šefīldas "United" komandu, taču tiks pilnībā pārbaudīts šo pirmdien. Bijušais Lionas aizsargs saīsinātajā Ligue 1 kampaņā izdarīja 1,71 pārkāpumu / vid. Maču un izskatās dārgi, salīdzinot ar citiem spēlētājiem abās pusēs.

Same Game Multi: Wolves or Draw, BTTS un Raul Jimenez 1+ meta pa mērķis @ [4.69]
Kā jau minēju savā pareizajā rezultātu slejā, un šajās nedēļās Futbols … Tikai Bettor, man patīk Vilku iespējas izvairīties no sakāves Molineux, Nuno pusē atkal lielā mērā nenovērtējot. Kopš atgriešanās Premjerlīgā (2W, 1D, 1L) viņiem ir izcili rezultāti pret Mančestras pilsētu, un es ceru, ka tas turpināsies, abām komandām gūstot vārtus. Jimenezs pagājušajā sezonā vidēji ielaida 1,19 metienus mērķa / vidējā mačā, un es redzu viņu vismaz vienu reizi pārbaudot Edersonu.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Infogol, apmeklējiet vietni infogol.net

.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.