Labākās derības šajā nedēļas nogalē Premjerlīgā, A sērijā un citur


Dens Fičs apskata Opta statistiku, lai palīdzētu atrast derības par nedēļas nogalē gaidāmajām premjerlīgas spēlēm, un viņš iecienījis Chelsea maču ar Liverpūli lai sāktu dzīvīgu sākumu.

Viņš saka: "Kopš viņu Jūnijā tika apstiprināta 2019.-20. Gada titula uzvara, Liverpūle astoņās Premjerlīgas spēlēs (W5 D1 L2) ir ielaidusi 15 vārtus – viņu iepriekšējie 15 ielaisti vārti tika uzburti ar 23 spēļu burvestību. "

Atpakaļ vairāk nekā 1,5 vispirms- pusvārti starp Chelsea un Liverpool [2.5]

Džeiks Osgathorpe ir atgriezies Premjerlīgas GW2, izmantojot Infogol datus, lai izvēlētos labāko vārtu guvēju, rezervēšanas un Same Game Multi likmes uz izcilākajām spēlēm.

Viņš saka : "Vilians pagājušās nedēļas nogalē iekrāja 0,83 xG, nokļūstot labās punktu gūšanas pozīcijās, un tas bija kaut kas, ko viņš labi paveica arī" Chelsea "no plašas pozīcijas (0,27 xG / vid. Mačs 19/20). Viņš izskatās, ka man ir dārgi jāsit tīkls. "

Arsenal vs West Ham – Arsenal uzvarēt, zem 4,5 vārtiem un Willian 2+ metiens s @ [2.54]

Manchester United sezona sākas pret Crystal Palace Old Trafford sestdienas tējas laikā un mūsu priekšskatītājs Endrjū Atherely ir padziļināti atradis derību vērtību.

Viņš saka : "Visas deviņas United līgas uzvaras ar Fernandes bija vismaz ar divu vārtu starpību un astoņas bija nulles, kas atspoguļo viņu visu uzlabojumu."

Back Man United no -1.5 uz Āzijas handikapu plkst. [2.05]

Bundesliga – Pareiza rādītāja pareģotājs

Izmantojot Infogol paredzamo mērķu (xG) datus, Toms Viktors nodrošina Bundeslīgas rezultātu un punktu skaitītāju par sezonas 2020/21 atklāšanas nedēļas nogali.

Viņš saka: "Bayern pagājušajā sezonā uzvarēja šajā spēlē ar 5-0 un, lai arī tai ir potenciāls atkal būt vienpusīgai , armatūras sākuma kārta ne vienmēr met tik postošas ​​rezultātu līnijas. "

Bayern Munich v Schalke: Back the 3-1 @ [12.00]

A sērija ir atgriezusies šajā nedēļas nogalē un spēļu sākuma kārta iegūst Infogol analīzi, kamēr Toms pēta statistiku, lai prognozētu rezultātus.

Viņš saka: "Valdošie čempioni Juventus pagājušajā sezonā nebija pilnīgi pārliecinoši, aizstāvot savu titulu, taču viņi būs apņēmības pilni ātri sākt šī gada centienus ar savu Čempionu līgas vilšanos dzēlīgs. "

Juventus v Sampdoria: Back the 3-0 @ [9.00]


Ja jūs ilgojaties pēc dienām, kad futbola spēles sākās sestdienās pulksten 15, tad lasiet Džeka Kritlija čempionāta priekšskatījums. Viņš apspriež spēļu trijnieku un katram izvēlas likmes.

Džeks saka: "Biržā [2.6] ķirši izskatās izcili vērtīgi, un tie, visticamāk, sagādās trešo sakāvi pēc kārtas saviem kautrīgajiem saimniekiem."

Midlsbra vs Bournemouth – Bournemouth Win @ [2.6]

Real Madrid piektdienas vakarā spēlē pirmo jauno La Liga sezonas maču, un Dens Fičs domā, ka viņi uzvarēs Real Sociedad, jo viņš priekšskatīs Spānijas darbību.

 ZidaneSept19 .jpg

Viņš saka: "Kad komandas tikās šajā mačā jau jūnijā, Madride uzvarēja ar 2: 1. Tā bija viena no desmit uzvarām pēc kārtas pēc atkārtota starta, kurā tās apsteidza Barselonu un izcīnīja titulu."

Atpakaļ pie Madrides "Real", lai pārspētu "Real Sociedad" [1.77]

Pēc sešiem uzvarētājiem no sezonas pirmajām deviņām atlasēm Džeimss Īsthems atklāj gudrākās likmes no pēdējās spēļu kārtas Francijā.

Viņš saka: " Memfis Depajs un Moussa Dembele bija atpūtušies gandrīz visu Lionas iepriekšējo izbraukumu, pret Montpelli er otrdienas vakarā. Viena vai abu klātbūtne laukumā šīs piektdienas vakara sākumposmā sniegtu pārliecību visai pusei un pievienotu līderi, kas acīmredzami pietrūkst pēdējam laikam. "

Labākais likme: Lionas aizmugure -1,5 Āzijas handikaps mājās uz Nimes @ [2.1]Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.