Juventus jaunais boss Pirlo ir viens no nedaudzajiem treneriem, kas atrodas zem spiediena


Vai Pirlo var uzturēt Juve skrējienu?

Tik mūžīgi labi sagatavotam klubam Juventus iecelšana Andrea Pirlo bija pamatīgs šoks futbola pasaulē. Itālijas dominējošais klubs ne tikai visu savu ticību nodeva iesācējiem – kaut arī nevainojamam nosaukumam -, bet, ņemot vērā, ka deviņas dienas iepriekš viņi bija iecēluši savu bijušo pussargu par komandas treneri līdz 23 gadu vecumam, tas acīmredzami nebija daļa no lielā plāna.

Tas radīja iespaidu, ka, uz sēkļa uzskrienot Mauricio Sarri laikmetam, Juve, iespējams, mēģina sevi nopirkt kādu laiku pirms dažiem galaktisko treneru vārdiem, kas potenciāli parādīsies tirgū nākamvasar. Tā kā kluba gludā trajektorija satricina, jo tas tiek pārvietots uz Krištianu Ronaldu laika skalu – bez Portugāles kapteiņa vainas, jāsaka – varbūt ir īstais laiks sardzes nomaiņai.

"Inter" neapšaubāmi ir vislabākā vieta. Tirgus patiešām uzskata, ka Antonio Kontes vīrieši ir samazinājuši plaisu, un, iespējams, arī pats bijušais Chelsea boss, nokārtojis domstarpības ar klubu, kad viņš smaržo citu Scudetto. Ar drausmīgu sastāvu, ko jau pastiprināja Achraf Hakimi un Aleksandara Kolarova ierašanās, Nerazzurri varētu palīdzēt novērst Juve panākšanu desmit pēc kārtas.

Atpakaļ Inter, lai uzvarētu A sērijā [2.92]

Tuchels pārsteidzoši zem spiediena

Parīzes Senžermainā bija daudz ievērojamu aspektu ] zaudējums Marseļai pagājušās nedēļas nogalē. Tas nozīmēja sakāvi sezonas atklāšanas divās spēlēs pirmo reizi kopš 1984. gada un pirmo jebkāda veida sakāvi Marseļā kopš 2011. gada novembra. Spēles beigu frakas, kas radīja piecas sarkanās kartītes, varbūt aizēnoja šos būtiskos faktus. [19659003] Turklāt tas nozīmēja, ka maz tika izteikti sporta direktora Leonardo vārdi, ka Tomass Tukels "pagaidām" ir drošībā. Tagad? Tikko mēnesi pēc sasniegšanas Čempionu līgas pirmajā finālā un koronavīrusa uzliesmojuma vidū, kas liedza viņam vairākus galvenos spēlētājus, varēja sagaidīt, ka vācu treneris pat Parīzē tiks nedaudz atlaists.

No otras puses, dramatiskāk varētu teikt, ka Džuliana Draxlera trešdienas apstāšanās uzvarētājs pret Metz – čempiona pirmais sezonas Ligue 1 mērķis, gandrīz trīs spēles – izglāba Tučela darbu. PSG svētdienas pusdienlaikā dodas uz Nicu, kur joprojām trūkst zvaigžņu sajūga, lai gan viņi cer, ka Markvinošs un Kailians Mbapē varētu atgriezties. Viņus sagaidīs atplestām rokām. Patriks Vieira, kurš ir izskatījies konkurētspējīgs, maz ticams, ka Tučela sezonu padarīs vieglāku nekā līdz šim.

Atpakaļ Nicā un PSG, lai iegūtu [4.4]

] Cerības uz Benfica pirms Portugāles restartēšanas

Kad (otrā) debija iet, tā bija tik slikta, cik tā kļūst. Horhe Jēzus pēc savas Copa Libertadores izrāviena ar Flamengo atgriezās Benficā krāšņas ugunskurs, un viņu sagaidīja vairāk nekā 80 miljonu eiro vērtībā tikko parakstītie spēlētāji, lai palīdzētu viņam Lisabonas milžus pacelt nākamajā līmenī.

Šie plāni ir guvuši nopietnu triecienu pēc otrdienas vakara Čempionu līgas iziešanas uz PAOK. Ērgļiem bija daudz viņu labā – spēlēšana tukšā stadionā Salonikos, kad Toumbija parasti šūpotos, un ar pārāku sastāvu, vismaz uz papīra. Tas, ka viņus nogremdēja Jana Vertonghena, viena no jaunajiem zēniem, un Andrija Zivkoviča streika (Benfica faktiski atlaida serbu mazāk nekā pirms divām nedēļām), bija gandrīz par daudz. 19659003]  JJesus170920.jpg

Dažās jomās jau tiek apšaubīts lēmums atgriezt Jēzu – kura parakstīšana bija vēl viens nozīmīgs Benfica izdevums šovasar – tas ir negodīgi. Tā kā čempioni Porto ir budžetā, vienkārši nav scenārija, kurā Jēzus varētu izkļūt, neiegūstot titulu un uzvarot to stilīgi. Tomēr viņus joprojām satricina notikumi Grieķijā, un tradicionāli lēni iesācēji pirms viltīga brauciena uz ziemeļiem uz Famalicão.

Atpakaļ Famalicão un Benfica, lai zīmētu pie [4.7]Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.