Dimitrovs meklē vērtību, lai tiktu garām GrēciniekamMartinez Portero aptver handikapu, kad iziet lieli vārdi

Mēs šonedēļ Romā devāmies divi no diviem ar smago nepilnvērtīgo Pedro Martinez Portero aptverot spēles handikapu zaudējumā Denisam Šapovalovam aptuveni – lai arī spēļu statistika liecina, ka šī bija diezgan konkurētspējīga spēle, kad Šapovalovs mačā ieguva tikai 53% punktu, kas ir diezgan maz, lai uzvarētu pēc kārtas. Viņam bija arī breikbumbas izredzes tikai vienā atbildes spēlē vairāk nekā spānis, tāpēc būtu diezgan nepamatoti, ja Martinezs Portero nenosegtu.

Ceturtajā dienā izstājās daži lieli vārdi ar Milošu Raoniču, Fabio Fognīni, Kei Visi Nishikori un Gael Monfils redzēja, ka viņu turnīrus noslēdz spēlētāji, kuri, viņuprāt, ir zemāka līmeņa spēlētāji. Nišikori padzina itāļu pusaudzis Lorenco Musetti kurš, jāatzīst, izskatās ļoti iespaidīgs – un šeit es sāku mūsu piecu dienu diskusiju.

Musetti vajadzētu pietikt, lai turpināt Romas ceļojumu

Kvalifikators Musetti pēdējā gada laikā lielākoties ir spēlējis Challenger Tour – tas ir saprotams, ņemot vērā viņa pašreizējo rangu, taču viņa skaits kvalifikācijā un Challengers uz māla pēdējā gadā ir bijis ārkārtīgi spēcīgs. Izmantojot dažus korekcijas koeficientus, kurus esmu iepriekš noteicis, lai ņemtu vērā vispārējo zemāko kvalifikācijas un galvenās tūres izaicinātāju standartu, kā arī ņemot vērā Musetti galvenos šīs nedēļas tūres datus, lai nokļūtu trešajā kārtā, man ir Musetti galvenā ceļojuma cerība jābūt apmēram 105% kombinētam māla turēšanas / pārtraukuma procentam. Tas padarītu viņu parka laukumu 25 augstākajā līmenī pašreizējā laikā, un šie skaitļi ir stratosfēriski 18 gadus vecam jaunietim. Musetti šķiet arvien ticamāks ceļojums uz sporta veida virsotni.

Šodien viņš saskaras ar vācu kvalifikāciju Dominiku Koepferu, kurš ir kaut kas no opozīcijas kvalitātes pazemināšanas salīdzinot ar diviem līdzšinējiem pretiniekiem. , kas abi ir bijušie top 10 regulārie spēlētāji. Es ceru, ka Museti neliks vilties, jo es labprāt redzētu viņu spēlējot Novaku Džokoviču ceturtajā kārtā, un [1.41] par itālieti patiesībā izskatās nedaudz dāsni.

Dimitrovs izskatās vērtīgs tikt garām grēciniekam

Musetti nav vienīgais itāļu pusaudzis trešajā kārtā, turklāt Jannik Sinner arī ir savvaļas karte un šodien tiekas ar Grigoru Dimitrovu. Grēcinieks arī tiek plaši ieteikts ceļojumam uz augšu, taču statistika aptuveni pēdējo 18 mēnešu laikā nav tik iespaidīga kā Musetti šajā brīdī.

Tomēr Grēcinieks līdz šim ir ieguvis divas izcilas uzvaras – par sarūsējušo Benuā Pairu un pēc tam (manuprāt) pārvērtēto Stefanu Tsitsipu, un es domāju, ka tas varētu būt daļa no iemesla, kāpēc viņš šobrīd tirgo kā margināls [1.89] favorīts pār Grigoru Dimitrovu kurš otrajā kārtā pasniedza īstu sitienu Josihihito Nišiokai.

Dimitrovs trešdien bija mūsu izvēle, lai uzvarētu pār Nishioka, un mani skaitļi atkal padara bulgāru zināmu vērtību šodien [2.10]. Mani skaitļi, iespējams, mazliet nenovērtē Grēcinieku, jo viņš pēdējā gada laikā nav daudz spēlējis uz māla, bet man Dimitrovs izskatās kā mūsu labākā iespēja šodien sniegt ieteikumu.

Džokoviča un Nadala spēcīgie favorīti uz progresu

Citos mačos es pieminēju, ka vēlos redzēt, kā Musetti saskaras ar Džokoviču ceturtajā kārtā, bet pasaules pirmajam numuram šodien vispirms būs jātiek pāri formā esošajam Filipam Krajinovičam. Tomēr, lai iegūtu uzvaru, viņš izskatās precīzi [1.19]. Vēl īsāks par šo ir Rafa Nadals, kura cena ir virtuāla atvadīšanās, lai pēdējā grafika mačā tiktu garām Montekarlo finālistam Dusanam Lajovičam. Māla karalis savā otrajā kārtā izskatījās bezspēcīgs, uzvarot ASV atklātā čempionāta pusfinālistu Pablo Karreno-Bustu, mačā izcīnot 66% punktu, un ir grūti ieteikt neko citu kā Nadala kārtējo uzvaru. šovakar.

***

Seko Danam Twitterī @TennisRatingsSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.