Artetas Gunners turpināt pozitīvu startu


Arsenal pret West Ham
Sestdien, 20:00
Tiešraide Sky Sports Virslīgā

Arteta vada Arenal jauno ēru

Arsenal pagājušo sezonu noslēdza perfekti, pēc tam, kad bija cīnījies, lai pieveiktu Chelsea 2 -1, lai pagājušajā mēnesī izcīnītu FA kausu. Mikels Arteta uzsvēra ietekmi, kuru viņš ir izdarījis nedaudz vairāk kā pus sezonas laikā pēc tam, kad klubu novedis pie sudraba priekšmetiem. Uzvaras pār Mančestras "City" un "Blues" FA kausā, kā arī mājas līgas uzvara pret čempioni "Liverpool", parādīja tēraudu, kuru viņš kopš iecelšanas ir pievienojis "Arsenal" sastāvam.

Arteta ir parādījis, ka ir gatavs upurēt komandas spilgtumu un piederību, ja nepieciešams, par labu tam, ka to ir grūtāk pārspēt. Tas kausa izcīņā atmaksājās, taču Premjerlīgā joprojām ir vajadzīgs ievērojams progress, kad klubs varēja finišēt tikai astotais. Brazīlijas aizsarga Gabriela ierašanās izskatās kā būtisks papildinājums komandas aizsardzībā, bet vissvarīgākais parakstīšanas līgums bija jaunais trīs gadu līgums, par kuru šonedēļ vienojās kapteinis Pjērs Emeriks Aubamejangs. Arsenal pasaules klases uzbrucējs guva savus pēdējos vārtus, komfortabli uzvarot ar 3: 0 nesen paaugstinātajā Fulham pagājušās nedēļas nogales atklātajā čempionātā.

Moyes ir jāizvairās no lēna starta

West Ham neatskatīsies uz pagājušo sezonu ar lielu mīlestību, lai gan David Moyes puse galu galā izdarīja pietiekami daudz, lai izvairītos no izkrišanas. Hammeri lielajā kampaņas daļā bija nopietnās grūtībās, taču mājas uzvara pār Chelsea izraisīja viņu pavērsienu un puse noslēdza sezonu nepārspēti pēdējās četrās spēlēs. Mihails Antonio bija viņu glābējs, uzbrucējam pēdējos septiņos mačos gūstot astoņus vārtus, lai saglabātu Vesthamu augstākajā lidojumā.

Mojess zinās, ka nevar atļauties savai komandai startēt tik slikti kā pagājušajā gadā, kas galu galā izmaksāja viņa priekšgājējam Manuelam Pelegrīni. Vesthemas komandai neapšaubāmi ir vajadzīga kvalitātes injekcija, un Greidija Dianganas pārdošana Vestbromam nesekmējās pēc tam, kad kapteinis Marks Noble izgāza dusmas sociālajos tīklos. "Hammers" pagājušās nedēļas nogalē veica neveiksmīgu sākumu pēc tam, kad mājās tika sagrauta 2: 0 pret Ņūkāslu. Daudz mainījusies puse otrdien EFL kausā ar 3: 0 uzvarēja Čārltonu, divas reizes gūstot vārtus uzbrucējam Sebastianam Halleram.

Arsenāls ir cienīgs favorīts pie [1.56]un ir ļoti iecienīts sākt savu mājas kampaņu ar uzvaru. Viņu uzvara Fulhamā bija iepriecinoša, un komandai noteikti bija jāņem pārliecība par to, kā iepriekšējā sezona beidzās ar trofeju Vemblijā. Viņu rekords West Ham mājās ir iespaidīgs ar desmit uzvarām pēdējās 11 spēlēs, ieskaitot pēdējās piecas, visās sacensībās, un Artetas komanda šo braucienu var pagarināt ar vēl vienu uzvaru Emirātos.

West Ham nav pārsteigums par šīs spēles autsaideriem, taču [6.6] viņiem nav pievilcības. Gludekļi ir zaudējuši vairāk Premjerlīgas spēļu pret Arsenal nekā jebkurš cits pretinieks ar 31 sakāvi, un viņu atklātais sniegums pret Ņūkāslu neveicināja uzmundrinājumu. West Ham būs ievērojami jāpaaugstina viņu līmenis, un viesiem varētu būt citas sakāves beigas.

Izloze notiek ap [4.7] zīmi un var piesaistīt interesi ikvienam, kurš joprojām ir pilnībā pārliecināts par Arsenal. Bet pēdējās sešās komandu tikšanās reizēs neizdevās panākt neizšķirtu un mana nauda tiks tērēta Gunners. Pazīmes, ka Arteta izveido savu komandu, ir daudzsološas, un tas izskatās dāsni mājas atvērējs. "Arsenal" ir vērts atbalstīt, taču ir arī citi veidi, kā nodrošināt lielāku cenu saimniekiem.

Aubameyang lēmums palikt ir milzīgs stimuls Arsenal, un viņu produktīvais uzbrucējs var atzīmēt savu jauno līgumu, atlaižot viņus uz uzvaru pret West Ham. Gabonas finišētājs pēdējās sešās spēlēs "Arsenal", tostarp katrā no pēdējiem četriem mačiem, ir guvis astoņus vārtus. Tas ietver vārtus pret Man City, Liverpool un Chelsea. Aubameyang šajā nedēļas nogalē ir 4/6, lai atrastu tīklu, taču, apvienojot Arsenal uzvaru ar uzbrucēja punktu skaitu, koeficients palielinās līdz 2.11.

Opta Stat

West Ham boss Moyes nekad nav uzvarējis Arsenal kā menedžeris nevienā konkursā, nospēlējot četrus un zaudējot 15 no 19 mačiem. Tas ir 1/10, un šis brauciens turpinās ar 20. vizīti bez uzvaras.

Sekojiet Saimona derībām čivināt @watfordtipsterSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.