Padomi katram GW1 stiprinājumam


Bayern sāk titula aizstāvēšanu ar ērtu uzvaru

Bayern Munich v Schalke
Piektdien, 19:30
Skatieties Betfair Live Video

Bayern uzvarēja katrā spēlē kopš apsaimniekotājs menedžerim Hansi Flikam darbs tika piešķirts uz pastāvīgu laiku pagājušās sezonas beigās, un viņi ir pret Schalke komandu, kas pārcieta sarežģītas 2019/20. gada kampaņas beigas. "Bayern" pagājušajā sezonā uzvarēja šajā spēlē ar rezultātu 5: 0, un, lai gan tai ir potenciāls atkal būt vienpusīgai, armatūras sākuma kārta ne vienmēr met tik postošas ​​rezultāta līnijas.

Back the 3-1 @ [12.00]

Jauni zēni Bīlefelde atpaliek no atvērēja

Eintracht Frankfurt pret Arminia Bielefeld
Sestdiena, 14:30
Skatieties Betfair Live Video

Arminia Bielefeld pagājušajā sezonā zaudēja tikai divas reizes uzvarot 2. Bundeslīgā, bet Uves Neuhausas komandai ir grūts uzdevums tieši no nūjas, braucot uz Frankfurti. Adi Hūtteras saimnieki pagājušo sezonu pabeidza ar trim uzvarām no četrām, vidēji šajā procesā gūstot 2,10 xGF un 1,19 xGA, un Infogol modelis dod 60% iespēju turpināt darbu tur, kur viņi pameta Deutsche Bank Park.

Atpakaļ 1 @ [9.00]

Hoffenheim pārspēt ciešas sacensības prom uz Ķelni

Köln v Hoffenheim
Sestdiena, 14:30
Skatīties vietnē Betfair Live Video

Hoffenheim beidzās pēdējais gada sezonā ar uzkrītošu uzvaru ar 4: 0 Dortmundes Borussia, un pēc iespaidīgā gada, kad viņš tika izīrēts LASK, atkal sagaidīja talantīgo jauno brazīliešu uzbrucēju Klausu. Viņi uzņem Ķelnes komandu bez uzvarām nevienā no pēdējām 10 Bundeslīgas spēlēm, un cerēs uz pagājušās sezonas uzvaras atkārtojumu RheinEnergieStadion, Infogol paredzot, ka abu pušu vārtus gūs 63%. 19659004] Atpakaļ 1-2 @ [11.00]

Jaunpienācēji Štutgartē, lai sāktu uzvaru

Štutgarte – Freiburga
Sestdiena, 14:30
Noskatieties Betfair Live Video [19659003] Pēc tam, kad 2018./19. Gada izslēgšanas spēlēs tika piedzīvota izkrišana, Štutgartei izdevās uzreiz atgriezties augstākajā lidojumā, lai arī ar vadītāju mainījās, un Pellegrino Matarazzo ir sastāvs, kas spēj atgriezties Bundeslīgas dzīvē . Viņi sākas ar Freiburgas pusi, kurai būs jāatrod veids, kā tikt galā bez Robina Koha, kas ir viens no viņu izcilākajiem aizsardzības izpildītājiem pagājušajā sezonā, un Infogol dod mājiniekiem 45% iespēju pārspēt pagājušās sezonas astotās vietas ieguvējus.

Atpakaļ 2-1 @ [9.40]

Savienība sāksies ar trim punktiem

Union Berlin v Augsburg
Sestdien, 14:30
Skatieties Betfair Live Video

Augsburga pagājušajā sezonā palika tikai nedaudz augšgalā, uzvarot tikai vienā no pēdējām sešām spēlēm, jo ​​vārtu priekšā izskatījās trula, taču viņu rekords nebija pārāk tālu no Infogol xG tabulā esošās Union vidusdaļas. Pēc pagājušās sezonas uzvarēšanas attiecīgajā mačā Ursa Fišera komandai tiek dota 43% izredzes uz uzvaru, taču šoreiz ir visas iespējas apmeklētājiem iekļūt rezultātu tabulā.

Atpakaļ 2 -1 @ [10.50]

Augšup mobila Hertha var sākties ar uzvaru

Werder Bremen pret Hertha Berlin
Sestdiena, 14 : 30
Skatieties Betfair Live Video

Pēc pagājušās sezonas restartēšanas Hertha ieguva iespaidīgus rezultātus, tostarp 4: 0 uzvarēja kaimiņus Union, un Bruno Labbadia piedāvātā stabilitāte zemnīcā var viņus novest pie labāks finišs nekā pagājušās sezonas 10. vieta . Viņi dodas uz Weserstadion, lai stātos pretī Werder pusei, kura pagājušajā sezonā palika augšā pie zobu ādas, pēdējā dienā uzvarot, lai izvairītos no automātiskas izkrišanas un izspēlējot play-off pret Heidenheimu, un Infogol modelis šeit atbalsta uzvaru viesos.

Atpakaļ 1-2 @ [11.50]

Dortmundē, lai kārtējo reizi nogādātu Gladbahu

Borussia Dortmund pret Borussia Mönchengladbach
Sestdien, 17:30
Noskatīties Betfair Live Video

Dortmunde pagājušajā sezonā nodrošināja divas mazas uzvaras pār Menhengladbahas Borussia, nodrošinot, ka četru labāko cīņā viņi pabeidza tikai četrus punktus no Marko Rouza komandas un abas puses ar izredzēm izredzes finišēt čempionos Līgas vietas vēlreiz. Lusjēns Favre ir papildinājis savu sastāvu ar iespaidīgo jaunieti, cita starpā, Jūdu Belingemu, savukārt Gladbahs parādīja, ka ir gatavs jaunajai kampaņai, uzvarot kausa izcīņas pirmajā kārtā ar rezultātu 8: 0. Gaidiet, ka abas puses iegūs vārtus Signal Iduna parkā, taču saimniekam vajadzētu būt pietiekamam, lai nopelnītu visus trīs punktus.

Atpakaļ 2-1 @ [8.80]

RBL līdz uzvarai atklāšanas dienā.

RB Leipzig v Mainz
Svētdiena, 14:30
Noskatieties Betfair Live Video

Timo Vernera aiziešana ir bijusi liela daļa no RB Leipzig vasaras, bet Džuliana Nagelsmana komanda parādīja Čempionu līgā ka ir dzīve pēc pagājušās sezonas rezultatīvākā spēlētāja . Viņi atveras pret Maincas komandu, kura pagājušajā sezonā Red Bull Arena piekāpās astoņiem spēlētājiem, un tas var būt gadījums, kad pagājušās sezonas 13. vietas ieguvēji ir ierobežojuši zaudējumus.

Back the 3-1 @ [10.5]

Leverkūzenam agri pietrūks pēc galveno vīriešu zaudēšanas

Volfsburga pret Leverkūzenes Bayer
Svētdien, 17:00
Skatieties Betfair Live Video

Pēc tam, kad pagājušajā sezonā nedaudz zaudējāt ceturto vietu, Leverkusen jāiztiek arī bez Kaja Haverca un Kevina Volanda, kuri pagājušajā sasaukumā bija devuši 22 no 61 līgas mērķa. Pētera Bosa puse savās rindās ir pievienojusi Patriku Šiku, taču labprātāk būtu izvēlējies vieglāku nācēju nekā ceļojums uz Volfsburgas pusi, kurš pats cerēs pats iekļūt labāko četriniekā. Infogol modelim nav daudz ko izvēlēties starp sāniem, taču mājas priekšrocība var būt izšķirošais faktors.

Atpakaļ 2-1 @ [10.50]

***

 rudens additons graphic.png

]Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.