Infogol padomi par titulu, top 4 un izkrišanu


Minhenes Bayern pagājušās sezonas beigās bija neapturams un vasarā ir nostiprinājies, tāpēc vai kāds var apturēt Hansi Flika komandas atgriešanos?

Vācijas titula sacīkstes ir tikai viens no gaidāmās sezonas stāstiem. , protams, un abos tabulas galos ir daudz intereses.

Ar lieliem pārskaitījumiem un jaunām komandām, kuras gaidām, lūk, kas gaidāms Bundeslīgas 2020./21. gada kampaņā.

Nosaukums

Ja kāda izaicinoša komanda sāk domāt, ka "šis varētu būt mūsu gads", viņi var vienkārši paskatīties uz Bayern sezonas finišu lai atgādinātu viņiem par viņu lielumu. uzdevums .

Deviņas spēles pēc tam, kad Flikam tika piešķirti pastāvīgie groži, kad vadītājs bija devis deviņas uzvaras, un tas pat neietver četras uzvaras un 16 vārtus četrās augustā notikušajās Čempionu līgas spēlēs.

Bayern ir 76,2% izredzes (1,31) saglabāt savu titulu, kā noteikts Infogol modelī pret koeficientu 1.16., kas atspoguļo viņu dominanci pagājušās sezonas beigās un dārgo Leroy Sané papildinājumu.

Dortmundes Borussia tos pagājušajā sezonā vadīja tuvāk nekā jebkurš cits, un viņu izaicinājums var būt saistīts ar spēju pakārtoties Jadon Sancho un pēdējā trešdaļā izmantojiet maksimāli daudz angļa un uzbrucēja Erlinga Halanda.

Dortmunde ir vistuvāk Bayern ar 11,6% (8,62), bet labāk ir Leipcigas RB (8,7% jeb 11,5). metiens, nekā liecina viņu koeficients 16,5. Liels izaicinājums viņiem, protams, būs tikt galā ar zaudējumu pagājušās sezonas rezultatīvākajā spēlētājā Timo Vernerā. otrajā un piektajā sezonā pagājušajā sezonā, kas norāda uz kārtējo ciešu cīņu par Čempionu līgas futbolu šoreiz.

Leverkūzenes "Bayer" pagājušajā sezonā bija nepāra, un Pētera Bosa komandai būs jātiek galā ar Kai Havertz un Kevin Volland zaudējums, līdz ar to Infogol dod viņiem tikai 13,8% iespēju (7,25).

Paturot to prātā, Gladbaha 17/10 koeficienti varētu atspoguļot vērtību, Infogol modelim liekot iespēju atkārtoties četriniekā skriešana pie 66,8 (1,50).

Volfsburgu tomēr ir vērts paturēt acīs: lai gan pagājušajā sezonā viņi finišēja ārpus labāko sešinieka, viņu sniegums Infogol xG tabulā bija labāks. Olivers Glāzners savu sastāvu ir turējis kopā, un viņu izredzes uz 24,4% (4,10) padara faktisko koeficientu 5/1 izskatīties pievilcīgu.

 glasner_Wolfsburg. sezona spēcīgi un vairs nesaskaras ar tūlītēju satricinājumu, ko izraisīja Luka Joviča, Ante Rebiča un Sebastena Hallera zaudēšana vienā logā. </p>
<p> Infogol Hīttera vīriešiem dod 31,2% izredzes iekļūt labāko sešiniekā, un viņu pieci panākumi uzvar no septiņiem pagājušās sezonas beigās stāsta mums, ka viņi uz to ir spējīgi. </p>
<p> Arī Hertha Berlin pēc dažiem lieliem izdevumiem ir bijis daudz trokšņu, taču Infogol modelis nav pārliecināts, ka viņi ir gatavi nekavējoties pastiprināties, dodot Bruno Labbadia komandai tikai 9,6% iespēju iegūt labāko sešu vietu. Tomēr nesenajam Ķelnes Jhon Cordoba pievienojumam vajadzētu palielināt viņu izredzes. </p>
<p> <strong> </p>
<h2> Relegation </h2>
<p> </strong> </p>
<p> Arminia Bielefeld bija ērti uzvarētāji pagājušās sezonas 2. Bundeslīgā, taču topa augšgalā lidojums nodrošinās cita veida pārbaudi komandai, kura šajā līmenī nav spēlējusi kopš 2009. gada. </p>
<p> Viņiem ir 47,4% (2,11), kas finišē divos apakšējos, bet VfB Stuttgart – kurš pievienojās viņiem divniekā pēc smagām paaugstināšanas sacīkstēm – to darīt ir tikai 14,2% (7,04). Pellegrino Matarazzo komanda <strong> tomēr ir bijusi aizņemta transfēru tirgū </strong>un cerēs, ka viņu jaunie aizsardzības darbinieki var palīdzēt komandai, kurai pagājušajā sezonā bija maz problēmu ar vārtu gūšanu, taču šķita grūtāk tos noturēt. </p>
<p> Kas attiecas uz tiem, kas cīnījās Bundeslīgā, tad Brēmenes Werder cer uz mazāk nervozu sezonas noslēgumu nekā pagājušajā reizē, taču būs jātiek galā bez milzīgās tagadējā pensijas kluba leģendas Klaudio Pizarro ietekmes, kamēr ir saistīts arī Milots Rašika. ar izeju. Viņiem ir 29,3%, lai samazinātu cenu saskaņā ar Infogol modeli, savukārt Freiburga (25,2%) varētu būt vērts pievērst uzmanību arī pēc Robina Koha un Lukas Valdšmidta zaudēšanas vasarā. Abu cenu cena ir 11/2, kas var būt vērtība. </p>
<p> *** </p>
<p> </p>
</p></div>
</pre>
<p><br />
<br /><a href=Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.