Infogol padomi par titulu, top 4, top 10 un izkrišanu


Pēc vairākām vasaras izmaiņām mēs esam rindā uz izklaidējošu A sērijas sezonu, kurā daudz kas ir likts uz sacensību lielākiem un mazākiem klubiem.

Juventus valdīšana augšgalā joprojām ir nopietni apdraudēta, savukārt vairāki vadītājiem, kuri pārņēma pagājušās sezonas vidusdaļu, būs iespēja atzīmēties pēc pilnas pirmssezonas.

Mums ir arī daži jauni līgumi, kurus gaidīt, kā arī tādu spēlētāju parādīšanās, kuri solīja astes beigas 2019/20. Lūk, ko jūs varat sagaidīt.

Tituls

Juventus pagājušajā sezonā pieturējās pie galvenās vietas, taču tas bija daudz mazāk ērti, nekā viņi cerēja, ar vēlais izlīdzinājums pret Atalanta ieskriešanās laikā, palīdzot iztukšot viņu pēdējo izaicinātāju.

Pēdējo spēļu beigu posmā četrus labākos atdalīja tikai pieci punkti, un visi četri būs pārliecināti par uzlabojumu. sniegums 2020./21. gadā dažādu iemeslu dēļ.

Infogol joprojām dod Juvei vislabākās iespējas noturēt 45% (2.22), salīdzinot ar [1.8] koeficientiem, kaut arī pagājušās sezonas Inter-Inter (30.6%) pēc dažiem lieli papildinājumi, ne mazāk kā 40 miljonu eiro lielais aizsargs Achraf Hakimi no Madrides "Real".

Inter bija pagājušās sezonas xG tabulas augšgalā, tāpēc viņu [3.0] izredzes varētu būt vilinošas, tāpat kā Atalanta : nepiederīgie ir bijuši ņemot vērā 14/20 izredzes (7.14) no šī gada titula iegūšanas pēc tam, kad tas būs noslēgts 2019./20. gadā, kamēr viņu apmaiņas koeficienti pašreizējie y sēžat pie [13.0].

Četri labākie

AC Milan pagājušo sezonu pabeidza ārkārtīgi spēcīgi, tik daudz, ka Stefano Pioli ir pasniegts grožus jaunajai sezonai, neskatoties uz nomaiņu, kas izskatās kā pārliecināts jau jūnijā.

Zlatana Ibrahimoviča paturēšana vēl vienu gadu būs milzīgs stimuls, savukārt Sandro Tonali ierašanās izskatās kā pavirši piespiests solis šajā sezonā un nākamajos gados.

Cits menedžeris gatavojas par pirmo pilnu sezonu atbildīgs ir bijušais Milānas boss Rino Gattuso, kurš savam Napoli sastāvam pievienojis Viktoru Osimhenu . Tomēr tas, vai viņi var izaicināt četriniekā, ir atkarīgs no tā, kā viņi tiek galā ar viduslīnijas dziļuma trūkumu, ko izraisīja Alana zaudēšana, un no tā, vai kāds cits seko brazīlietim pa izejas durvīm.

Nav daudz ko darīt izvēlieties starp Napoli (46%), Lazio (43%) un Milānu (38%) saskaņā ar Infogol, bet Lazio koeficienti 6/4 – kā arī zināšanas par to, ka lielāko daļu pagājušās sezonas šis sastāvs bija ļoti daudz titula sacensībās – joprojām padara tos par visvairāk vilinošiem.

Top 10

Pagājušajā sezonā starp septīto un astoto vietu bija 11 punktu starpība, kas liek domāt, ka daudzsavienojumam būs vajadzīgs daudz vairāk, lai apsteigtu vairāk izveidojušās puses, lai gan Fiorentina un Sampdoria bija ievērojami zemākas, nekā diktē viņu xG tabulas rangs.

Sampam bija iespaidīgs piecu uzvaru skrējiens no sešām pēc vasaras restartēšanas un pilns logs, kuru Claudio Ranieri varētu pievienot savai komandai pēc m Ja pagājušā sezona būs novirzījusies uz priekšu, tas varētu palīdzēt viņiem izvirzīties augšējā pusē, ja nemēģinās sasniegt labāko sešinieku.

Tas pats attiecas uz Viola priekšnieku Džuzepu Iachini, kurš jau ir papildinājis savu sastāvu ar pieredzējušo Džakomo Bonaventuru. Fiorentina 7,8% izredzes finišēt labāko sešniekā (pēc Infogol modeļa) var šķist niecīgas, taču 62,5% izredzes uz augšējo pusfinišu ir nekas cits.

Relegācija

Dženova pagājušajā sezonā palika augšā pie zobu ādas lai noturētos virs ūdens, bija nepieciešama pēdējās dienas uzvara pār Veronu, taču ir arī citas puses, par kurām, iespējams, vajadzētu tikpat uztraukties, ņemot vērā pagājušās sezonas xG tabula.

Parma un Kaljāri pārspēja savus xG, un Infogol šoreiz viņiem attiecīgi ir 19% (5,26) un 15% (6,67) iespējas izkrist. Fabio Liverani noteikti cerēs uz labāku veiksmi Parmā, nekā viņam bija pagājušajā gadā, aizvedot Leču uz B sēriju.

Runājot par paaugstinātajām pusēm, Pippo Inzagi Benevento cer uz izdzīvošanu pēc aizbēgšanas ar B sērijas titulu pēdējā termiņā , bet Krotonei un Spēzijai, visticamāk, viss šķitīs grūts. Visām trim paaugstinātajām pusēm ir dota lielāka nekā 60% iespēja doties taisni atpakaļ uz leju, taču tas nav iepriekšnoteikts secinājums.

***

 rudens additons graphic.pngSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.