Garetam Beilam un Tottenham ir vajadzīgi viens otram


Būs lieliska ziņa, ja Garets Beils parakstīsies uz Tottenham. Viņš ilgu laiku nav spēlējis regulāri, un viņam būs lieliski iegūt iespēju savā bijušajā klubā, kuru viņš labi zina un kur viņš spēlēja savu labāko futbolu jebkad.

Hosē Mourinho komanda nestartēja labi Premjerlīgā, zaudējot Everton, un viņam patiks, ka sastāvā būs viena no savām bijušajām zvaigznēm, lai pievienotu uzbrukuma spēku .

Alans var palīdzēt Everton būt Premjerlīgas pārsteiguma pakete

Mans tautietis Alans nekavējoties pierādīja savu vērtību ar labu sniegumu Evertona uzvarā Spurs, tāpēc man par to jāapsveic.

Es domāju, ka viņam ir īpašības labi darboties Everton un tajā pašā laikā turpina izvirzīt savu prasību par vietu Brazīlijas komandā Copa America.

Carlo Ancelotti jau bija spēcīgs sastāvs, bet ar nesenie Allana un Džeimsa Rodrigesa līgumi viņiem ir labas izredzes šajā sezonā radot lielisku kampaņu un cīnoties par Eiropas vietām.

Ar Alanu un Džeimsu labi apvienojoties vidējā līnijā, un Rišarlisonu uzbrūkot uzbrukumā, es prognozēju labu sezonu Everton. ]

Suarezam ir tiesības palikt Barcā

Juve darījums ar Luísu Suárezu nav gājis uz priekšu, jo urugvajietis nevēlas palaist garām par pēdējā līguma noslēgšanas gadu ar Barcelona.

Viņam ir tiesības palikt klubā pat pēc jaunā menedžera ziņojuma saņemšanas, ka viņš nepiedalīsies sastāvā. Līdzjutēji viņu lolo par visu, ko viņš ir izdarījis kluba labā. kluba vēsture. Es joprojām domāju, ka Barselona kļūdījās, mēģinot viņu atlaist.

Ar Lionelu Mesi 33, un pēdējā līguma gadā tādiem spēlētājiem kā Ansu Fati un Antoine Griezmann ir iespēja pastiprināties. Viņiem ir jāuzstājas, vai arī Ronaldam Koemanam būs jāizmanto Mesi un pat Suaress vairāk nekā viņš gribētu.

Es vienmēr esmu pieejams, lai palīdzētu Barselonai

Barselona mums ir vēlēšanas 2021. gada martā un jau ir zināmas baumas par potenciālajiem prezidenta kandidātiem un turpmākajiem kluba projektiem. Pagaidām ar mani neviens nav sazinājies, bet es vienmēr esmu pieejams, lai runātu un, kas zina, varbūt sadarbojos ar kādu nākamo projektu.

Es kā lielisks Barselonas fans esmu vienmēr pieejams, lai palīdzētu pēc manas domām. prasmes, tāpēc tikai pēc sarunas ar potenciālo kandidātu es redzēju, vai man var būt noderīga.

Laporta būtu spēcīga prezidenta kandidāte

Saskaņā ar presi , Džoana Laporta var kļūt par vienu no jaunajiem prezidenta kandidātiem. Laikā no 2003. līdz 2010. gadam viņš bija Barselonas prezidents ļoti veiksmīgā burvībā, tajā laikā spēlēja tādi spēlētāji kā Xavi, Andreas Iniesta, Carlos Puyol un Messi.

Šī iemesla dēļ Laporta noteikti būtu ļoti spēcīga kandidāte. uz otro termiņu kā Barselonas prezidents no 2021. gada marta.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.