Padomi katram GW1 stiprinājumam


Eibar jāsāk ar uzvaru pret Celta

Eibar pret Celta Vigo
Sestdien, 15:00
Noskatieties Betfair Live Video

Nedz Eibar, nedz Celta pagājušajā sezonā neaizsedzās slavē, ar abiem atstājot nokavēšanos, lai vēl uz gadu nodrošinātu viņu La Liga statusu . Hosē Luisa Mendilibara laukuma saimnieki pagājušajā sezonā Ipurua komandā bija pārliecinoši pārliecinoši un var izmantot mājas priekšrocības pret pretiniekiem, kuri pagājušajā sezonā izbraukumā uzvarēja tikai vienu no pēdējiem 11 un pēdējā dienā nospēlēja neizšķirtu pret izkritušo Espanyol. Infogola modelis paredz zemu rezultātu, bet Eibar ir priekšrocība ar 42% iespēju uzvarēt.

Atpakaļ pie 2-0 @ [12.00]

Granadas, lai slēgtu Athletic Los Cármenes

Granada pret Athletic Bilbao
Sestdiena, 17:30
Skatieties Betfair Live Video

Diego Martínez Granada pagājušo sezonu noslēdza spēcīgi, uzvarot trīs no pēdējām četrām spēlēm lai nopelnītu Eiropas līgas kvalifikācijas vietai un iespaidīgā aizņēmēja Maksima Gonalona pastāvīgajam papildinājumam vajadzētu palīdzēt šoreiz. Viņu viesi pirmo reizi kopš 2012. gada ir bez tagadējā pensionārā Aritz Aduriz, un, lai arī viņi neparedzēs vēl vienu sakāvi ar 4: 0 – kā tas bija pagājušās sezonas tuvākajā laikā – tam vajadzētu notikt tāpat kā pēdējai tikšanās reizei jūlijā.

Atpakaļ 2-0 @ [15.50]

Osasuna turēt jaunus zēnus Cadiz izlozē

Cádiz v Osasuna
Sestdiena, 20:00
Skatieties vietnē Betfair Live Video

Pagājušās sezonas Segunda čempioni Kadizs ir veikuši vairākus papildinājumus savā sastāvā, vārtsargs veterāns Álvaro Negredo ir viens no izcilākajiem vārdiem, un viņam ir greznība, ja mājās tiek atvērts Osasuna spēlētājs, kurš pūta karsti un auksts pagājušajā sezonā, bet finišēja spēcīgi. Pēc Infogol modeļa gandrīz neko nevar izvēlēties starp pusēm mājiniekiem esot 35% uzvaras iespējai, bet viesiem – 36%, tāpēc tas varētu notikt abos virzienos.

Atpakaļ 1- 1 @ [6.00]

Jaunu menedžeru kauja, lai pabeigtu visu laukumu

Alavés v Real Betis
Svētdiena, 13:00
Skatieties Betfair Live Video

Abi Alavés un Real Betis zemē ir jauni vīrieši, Pablo Mačinam dodoties pret Manuelu Pelegrīni. Pagājušās sezonas tabulā starp pusēm bija maz, ar tikai divu punktu starpību, un kārtējā spēle Mendizorrotza pagājušajā sezonā noslēdza visu laukumu. Kad jaunie priekšnieki mēģina atrast savas kājas, Infogola modelis dod mājiniekiem 36% iespēju uzvarēt, kamēr Pelegrīni apmeklētājiem ir gandrīz identisks 37% metiens, tāpēc atkārtojums nav izslēgts.

Atpakaļ 1-1 @ [6.20]

La Real spēcīgi jāsāk Valladolidā

Valladolid pret Real Sociedad
Svētdiena, plkst. 15: 00
Skaties vietnē Betfair Live Video

Real Sociedad ir zaudējis vienu no pagājušās sezonas zvaigžņu vīriem, Martinam Odegaardam atgriežoties vecāku klubā Madrides Real, bet viņu uzmundrināja Deivida Silvas ierašanās vasarā. . Viņiem vajadzētu būt par daudz Valladolid vienībai Infogol xG tabulas lejtecē pagājušajā sezonā, un tagad bez Mohammeda Salisu pēc tam, kad centra aizsargs pārcēlās uz Sauthemptonu. Mēs paredzam zemu punktu guvumu ar tikai 37% izredžu gūt vairāk nekā 2,5 vārtus, bet tiek sagaidīts, ka apmeklētāji ņems visus trīs punktus.

Atpakaļ pie 0-2 @ [15.0]

Veicināja Huesca pasniegšanu Villarreal

Villarreal v Huesca
Svētdien, plkst. 17:30
Noskatieties Betfair Live Video

Huesca vēlēsies uzlabot savu pēdējo La Liga sezonu kad ceļā ielaida 65 vārtus. līdz 19. vietas finišam, bet vispirms viņi sastopas ar grūtu izturību, braucot uz Villarreal. Unai Emerija komanda ir papildinājusi viņu rindas, un būs liela interese par to, kā Madrides "Real" vīram Takefusam Kubo klājas augšējā puslaika komandā. Mājiniekiem ir 57% izredzes uz uzvaru, pamatojoties uz Infogol modeli, un atklāšanas nedēļas nogalē viņiem vajadzētu būt par daudz viesiem.

Back the 2-1 @ [8.80]

Gracia sākt Valensijas cīņu ar uzvaru

Valensija pret Levante
Svētdien, plkst. 20:00
Skatīties vietnē Betfair Live Video

Javi Grācijai Valensijā nav apskaužams uzdevums, mantojis sastāvu, kas dodas uz jauno sezonu, zaudējot tādus kā Ferran Torres, Dani Parejo, Francis Coquelin un Rodrigo, bet bijušajam Watford un Málaga boss ir uzvarējama spēle vispirms pret Levante. Pamatojoties uz Infogola modeli, Gracia vīriešu izredzes uz uzvaru derbija spēlē ir 46%, un viņu kaimiņu 12 zaudējumi viesos 2019/20/20, lai iegūtu uzvaru mājās.

Back the 2-0 @ [12.5] [19659003] ***

 rudens additons graphic.pngSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.