Rosenborg v Sarpsborg Tips – Apmeklētāji, kas dodas ceļojumā uz TronheimuPēc tam, kad šonedēļ tika atlasīti četri uzvarētāji no piecām atlasēm, Kevs meklē izredzes uz panākumiem Norvēģijā.

Saimnieki paplašina uzvaru sēriju

Rosenborg v Sarpsborg
Svētdiena, 09. augusts, 19:30 [19659005] Bodo Glimt Show vakar izraisīja vēl vienu aizraujošu epizodi Norvēģijā kā 2: 2 izloze Valerengā deva mums mūsu ceturto koeficientu pret nedēļas uzvarētāju. Mēs paliksim Norvēģijā, lai izvēlētos galīgo spēli, jo galvenā uzmanība tiek pievērsta Rosenborg spēlei pret Sarpsborg.

Rosenborg nav tas spēks, kāds viņi bija, un, pagājušajā sezonā Eliteserien finišējot trešajā vietā, Trondheima apģērbs tagad ir sestais, reibinoši līderu Bodo Glimtu 17 punkti. Mini Jakobsena, Haralda Brattbaka un Siggi Rušfelta dienas ir sen pagājis. Tomēr Rosenborg ir atradis kaut kādu mājas formu, uzvarot pēdējās trīs spēlēs Lerkendal stadionā. Šajā secībā viņi ir guvuši astoņus vārtus un piekāpjušies tikai vienu reizi.

Sarpsborgs pagājušajā sezonā pabeidza zemu 12. pozīciju, un tagad viņi ir 11.. Viņi prom no mājām ir zaudējuši trīs no saviem pirmajiem pieciem kampaņas mačiem, un viņu ceļojumos ir savākti tikai četri no 14 punktiem. Sarpsborg zaudēja līgā Rosenborg gan 2018., gan 2019. gadā.

Rosenborg šeit jūtas nedaudz pārlieku dārgi mača koeficientu tirgū, kas atrodas [2.14]un es domāju, ka mums vajadzētu izmantot priekšrocības, atbalstot uzvaru mājās.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.