Manchester United pret Kopenhāgenas padomiManchester United pret Kopenhāgenu
Pirmdien, 10. augustā, pulksten 20:00
Tiešraide uz BT Sport

Apvienojiet soli tuvāk krāšņajai izrakstīšanai. Anglijā dažu kuriozu iemeslu dēļ), bet tā joprojām ir galvenā Eiropas trofeja, un tā joprojām ir pēdējā lieta, kuru uzvarēja Mančestras United. Trīs gadi ir ilgs laiks, lai viens no pasaules lielākajiem futbola klubiem nepalaistu garām sudrablietas, un tas nebūs pazaudēts menedžerim Ole Gunnar Solskjaer, kurš ap sevi apņem Sarkano velnu vēsturi. kā mierinoša sega.

United atlaišana no klubiem Brugge un LASK Linz bija iespaidīga, un tagad viņi saskaras ar citu komandu, kuru, viņuprāt, saplacinās. Atgūstot lielu skaitu galveno spēlētāju LASK kaklasaites otrajam posmam (United jau bija 5-0 no pirmā posma un katrā ziņā uzvarēja ar 2-1 Old Traffordā), Solskjaer tagad var izvietot lielās pistoles. Dinamiskais pussargs Bruno Fernandesam jāturpina iespaidīgais "United" spēlētāja sākums, savukārt Markaša Rašforda, Entonija Martija un Masona Grīnvuda līdzjutēji piedāvā tempu un uzbrucēja uzbrukumu. Tas parāda tikai to, cik daudz Solskjaer ir paspējis pagriezt sezonu ap to, ka Pāvila Pogba nometne rada trokšņus par jaunu līgumu.

United ir piedzīvojuši tikai vienu sakāvi savos pēdējos 23 mačos un liedz šo savādi anēmisko FA kausa pus- Pēdējā sakāve Chelsea pie Wembley, viņi ir plaukstoši prom no Old Trafford. United ir uzvarējuši septiņās no pēdējām deviņām spēlēm, un viņu temps uz letes nozīmē, ka viņi ir gatavi ceļot. Ņemot vērā, ka viņiem nav lielas bažas par savainojumiem un kāda veida ceturtdaļfināla izloze, jūs varat redzēt, kāpēc viņi ir favorīti lai uzvarētu Europa League pie [3.0].

Lai kas notiktu , Kopenhāgena jau ir uzvarējusi

Kad Rasmuss Falks necenzējās pret Stambulas Basaksehīra kastes malu un izšāva šāvienu apakšējā stūrī, Kopenhāgena zināja, ka viņi ir izveidojuši vēsturi. Pirmoreiz klubs no Dānijas galvaspilsētas bija sasniedzis nozīmīgu Eiropas sacensību ceturtdaļfinālu. Rezultāta līnija bija ne tikai iespaidīga (Kopenhāgena naktī uzvarēja ar 3-0 un kopumā ar 3-1), bet arī uzvaras veids tika pamanīts. Uzlecošā zvaigzne Jonas Wind ieguva niršanas galviņu un skaisti izpildītu sodu, bet Falka reidi pa kreisi bija ērkšķis Turcijas čempionu pusē.

Kopenhāgenas treneris Stale Solbakken . labi pazīst savu norvēģu tautieti un pretstatīto menedžeri Ole Gunnar Solskjaer. Viņi spēlēja kopā savas valsts labā un kopā darīja savas trenera nozīmītes. Solbakkena pieredze Anglijas futbolā nebija tik pozitīva kā Solskjaerim – viņam bija īsa un neveiksmīga burvju runas par Wolves menedžeri, sešu mēnešu uzturēšanās beidzās bezrūpīgi, un viņa viena Premjerlīgas spēlētāja sezona sagribējās pēc izkrišanas. kopā ar nesaprotamu menedžeri Džo Kinneāru.

Solbakkens mēdz uzņemties šādas neveiksmes savā solī. Kad viņam bija 33 gadi, sirds problēma nozīmēja, ka viņš bija klīniski miris septiņas minūtes, un šāds mirstības atgādinājums noteikti mainīs jūsu skatījumu. Viņam kā vadītājam ir bijušas citas neveiksmes (viņa burvestība vācu klubā Köln bija katastrofa), bet Kopenhāgenā viņš ir plaukstošs. Divos treneru burtos viņš ir piegādājis astoņus līgas titulus un četrus Dānijas kausus, un tagad viņš ir izlauzis jaunu kontinentālo zemi.

Kopenhāgenā nav problēmu par apturēšanu vai savainojumiem. Būtu jāsāk bijušajam United pilna muguras spēlētājam Guillermo Varela kura bijušā Ajax aizstāvis Nikolajs Boilesens ir četrinieku aizmugurē. Veterānu uzbrucējs Dame N'Doye atteicās pagarināt līgumu, un viņa zaudējums ir trieciens, tāpēc uzbrūkošajai vilcenei būs jābūt no Falk, Wind un Spānijas spēlētāja Pep Biel.

Apvienoti, lai dotos kruīzā caur

Kopenhāgenu, ir lieliski izdarījuši, lai tik tālu nokļūtu, bet tas, protams, ir ceļa beigas. United varēja dot pārtraukumu saviem labākajiem spēlētājiem, un pēc spiediena izdarīšanas, kvalificējoties Čempionu līgai, izmantojot labāko četrinieku, viņiem vajadzētu būt iespējai šeit izteikties.

Kad United uzvar, viņi mēdz uzvarēt lielus. 12 no viņu pēdējām 14 uzvarām visās sacensībās ir guvuši vismaz divi mērķi, un es domāju, ka ir vērts atbalstīt -1,5 par Āzijas handikapu šeit, [1.83].

Fernandesam ir vērts turpināt vērtēšanas skrējienu

Es vienmēr domāju, ka Bruno Fernandes ir vērts padomāt tirgū lai iegūtu punktu skaitu . Viņš veic sodus, viņam patīk metieni un viņš spēlē komandā, kas spēlē uz priekšējās pēdas. Portugāles starptautiskais spēlētājs ir guvis vārtus piecās no pēdējām astoņām spēlēm, un es viņu atbalstīšu, lai uzlabotu šo rekordu 6: 5 Sporta grāmatā.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.