Man City izlase izceļ trofeju pirms ceturtdaļfināla mačiem

Manchester City ir [3.35] favorīti Betfair Exchange lai uzvarētu šīs sezonas aizkavētajā Čempionu līgā pēc piektdienas vakara 4-2 kopējās uzvaras pār Madrides Real . 19659003] Pep Guardiola vīri februārī devās otrajā kājā, saglabājot 2-1 priekšrocības no aizmugurējās kājas, un tika sagaidīts, ka viņi piedzīvos pakaļgala pārbaudi no Real, kura forma bija dramatiski uzlabojusies kopš restartēšanas, kā rezultātā viņi ērti ieguva vēl vienu La Liga titulu.

Bet City reti saskārās ar briesmām, pagarinot kopējo rezultātu līdz 3-1, pateicoties Raheem Sterling pirmās puses streikam, un lai arī Karims Benzema samazināja nokavētos procentus līdz viena vārtu deficītam, Gabriela Jēzus otrā puslaika mērķis noslēdza pilsētas pāreju uz ceturtdaļfinālu.

Pilsētas spēcīgākie favorīti, lai iegūtu pārsteigumu paketi, labākas Liona

Man City vēlēsies seja Liona sestdienas vakarā pēc Francijas izlases tērpa sagādāja lielu šoku, kad kļuva labāki par Seria A čempioniem Juventus uzvarot pēc izbraukuma vārtu likuma, ievērojot kopējo rezultātu 2: 2. 19659004] Juve aiziešanas no turnīra rezultātā boss Maurizio Sarri tika atlaists sestdien, un viņu ir aizstājis kluba bijušais pussargs Andrea Pirlo .

Visas atlikušās spēles šajā sezonas Čempionu līga tiks spēlēta Lisabonā kā vienas kājas saites – spēles un atklāšanas laiki uzskaitīti zemāk – ar Mančestras “City”, kas ir visu četru ceturtdaļfināla maču spēcīgākā favorīte, kura šobrīd tirgojas [1.32] lai iegūtu labākās Francijas pretinieki .

"Bayern" un "Barce" sāka sadurties mutvārdu kaklasaitē. un tiksies ar Barselonu t vajadzētu būt iespaidīgai ceturtdaļfināla sadursmei piektdienas vakarā pēc Chelsea 7-1 sagraušanas kopumā.

Zvaigžņu spēles uzbrucējs Roberts Lewandowski sestdienas vakarā guva breketi sestdienas nakts 4-1 sekundes uzvarā pār Blūza, kas nozīmē, ka 31 gadu vecajam jaunietim šajā sezonā ir 13 Čempionu līgas vārti no tikai septiņām spēlēm, un tagad viņš stingri uzraudzīs, ka sitīs Cristiano Ronaldo rekordu ar 17 vārtiem vienā Čempionu līgas kampaņā.

Barselona [9.4] lai paceltu trofeju – tomēr pārstāvēs pakaļgala opozīciju, un, ja viņu zvaigžņu cilvēks Lionels Messi ir labākajā gadījumā, tad koeficients [3.55] par Katalonijas milžiem uzvarēt piektdienas vakarā izskatītos milzīgi.

Francijas čempioni PSG [6.8] trešie favorīti. tiešajā uzvarētāju tirgū – sejas itāļu apģērbs Atalanta trešdienas nakts eglē ceturtdaļfināla spēle, savukārt Vācijas puse RB Leipzig ceturtdienas vakarā apspēlēs La Liga trešās vietas ieguvējus Atletico Madrid .

Pilns atlikušo Čempionu līgas armatūras saraksts: [19659021] (visi plkst. 20:00 Kick-Off, Lielbritānijas laiks)