WTA Palermo sestā diena – Ferro vs GiorgiMartic palīdz mums izvēlēties uzvarētāju piektajā dienā.

Piektdienas ceturtdaļfināli mums deva pieklājīgu uzvarētāju ar to, ka Petra Martic atklāšanas mačā kļuva labāks par Aliaksandra Sasnovich. Patiesību sakot, bija mazliet paveicies, ja Martic apveica divus neizšķirtus un uzvarēja taisnos setos, un izdevās ietaupīt septiņus no 11 pārtraukuma punktiem, ar kuriem viņai nācās saskarties – Martic faktiski nopelnīja par četrām mazāk pārtraukuma punktu iespējām nekā Sasnovičs.

Martic līdzīga cena pret labāku opozīciju šodien

. Tomēr pēc smieklīgās spēles pirmdien, kurā mūsu izlase Sorana Cirstea zaudēja, neskatoties uz to, ka pret Sara Errani tika izveidoti 21 pārtraukuma punkti, mēs ņemsim vērā dažas pozitīvas variācijas un Mārtika absurdu. Tirgus cenu pret Sasnoviču precīzi ilustrē viņas šodienas līnija pret opozīcijas jauninājumu Anettā Kontaveitā.

Kontaveit apsteidza Elisabeta Cocciaretto trīs komplektos, dominējot divos no tiem, un mans modelis piekrita tirgum gaidāmajā puslaikā. galīgais – Martic [1.69] izskatās labi. Tomēr Martic vakar bija līdzīga cena pret Sasnoviču, iespējams, tāpēc, ka tirgus pārmērīgi reaģēja par to, ka Sasnoviča viegli uzvarēja viņas pirmajos divos mačos, un tas attiecīgi parāda briesmas, kas saistītas ar pārmērīgu reakciju uz vairākām šķietami iespaidīgām uzvarām. bet bez spēlētāja rīcībā ir spēcīgāki vidēja vai ilgtermiņa dati.

Giorgi, kas spēj izraisīt sajukumu pār Ferro.

Viens spēlētājs, kurš labi darbojies šajā nedēļā, ir Camila Giorgi un kā minēts visā nedēļu, ir bijis grūti novērtēt viņas iespējamo līmeni šajā notikumā, jo viņa pirms 2018. gada maija nav spēlējusies uz māla, pirms šeit piedalījās.

Giorgi ir spēcīgi uzstājusies lai to sasniegtu. Šis posms, un līdz šim viņas mačos ir bijis stumts ar saspringtu divu setu un divu trīs setu palīdzību, par kuriem abiem vajadzēja atgūties no pirmā seta zaudēšanas. Šodien viņa saskaras ar Fiona Ferro, kuras iespaidīgais vispārējais līmenis uz māla ir piedzīvojis viņas rekorda trīs taisno uzvaru uzvaru un arī šonedēļ Palermo uzkrātos datus par zvaigžņu atgriešanos.

Ferro skaitļi šonedēļ ir iespaidīgāki nekā Giorgi, taču tāpēc tiem vajadzētu būt. . Ferro ir saskārusies ar diviem pretiniekiem, kuri ierindojas ārpus labāko 150 spēlētāju skaita, kā arī no top 30 spēlētājiem, kuri ir daudz labāki ātrākajos apstākļos – viņas ceļš uz šo posmu viņai ir bijis laipns. Pretēji tam, Giorgi divos mačos bija pirmspēles zaudējums un pieveica trīs spēcīgus spēlētājus uz virsmas.

Aplūkojot Giorgi trīs gadu māla datus un salīdzinot tos ar atbilstošākiem Ferro laika grafikiem. (2019+), šķiet, ka itāļu valodā [2.32] ir kāda vērtība. Tomēr tas nāk ar acīmredzamu brīdinājumu, ka mēs šeit paļaujamies uz ilgāka termiņa numuriem kā arī viņa ir ierakstījusi diezgan daudz vairāk laika tiesā nekā Ferro šonedēļ. Es iesaku ikvienam, kurš iesaistās, tas paliek diezgan mazs.

***

Sekojiet Danam čivināt @TennisRatings

.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.