Valerenga v Bodo Glimt padomiMēs garantējam, ka šonedēļ gūsim peļņu, un Kevs mūs ved uz Norvēģiju, lai pārbaudītu vienu no aizraujošākajām komandām Eiropā.

Galdu klājēji, lai ieliktu vēl vienu šovu

Valerenga pret Bodo Glimt [19659004Sestdiena8augustspulksten17:00

Vakar vakarā mums bija pirmās dienas futbola likmes jo Minskas Dinamo Baltkrievijas premjerlīgas spēle pret Smoļeviču tika atlikta, baidoties par pret valdību vērstiem protestiem. Šī spēle ir pārcelta uz nākamo nedēļu.

Mēs tagad dosimies uz Norvēģiju, lai izpētītu kuriozo Bodo Glimta lietu, kurš negaidīti ir sagrāvis Eliteserien . Dzeltenā orda pirms trim gadiem nebija pat divīzijā un nekad nav izcīnījusi līgas titulu. Lai arī viņi bija jaunievedumi pagājušajā sezonā, tas nebija gaidāms kā tramplīns uz panākumiem, kurus viņi šobrīd bauda.

Bodo Glimt ir ieguvuši satriecošus 34 punktus no savām pirmajām 12 spēlēm, un viņi ir sagrābuši 43 vārtus un atdevuši 15. Desmit no šīm 12 spēlēm ir piedzīvojušas vairāk nekā 3,5 vārtu likmju zemi, ieskaitot visas sešas viņu izbraukuma spēles.

Valerenga ir iesākušas mazāk iespaidīgu sākumu. kampaņu, bet joprojām darbojas labi. Četrās no tām 12 spēlēm ir bijuši vismaz četri vārti, tai skaitā nesenie Molde ar 4-1 pārspējuši titula pretendentus, taču viņi ir guvuši veselīgus 22 punktus no 12 izbraukumiem.

Valerenga parādīja pret Molde, ka viņi var būt viegli ievainojami aizsardzībā. pret augšējo malu, un es domāju, ka šeit turpināsies Bodo Glimta skrējiens. Vairāk nekā 3,5 mērķi varētu šķist nedaudz par īsu laikā [2.04]taču es domāju, ka tā faktiski ir pienācīga cena, ja ņem vērā, kā Bodo Glimt ir veicies, un Valerenga ir divreiz guvusi vārtus četrās no piecām viņu mājas spēlēm.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.