Padomi par trīskāršām derībām – sestdiena, 2020. gada 8. augustsMotherwell uzsāka savu Skotijas premjerministra kampaņu no 2020. līdz 21. gadam ar pārsteiguma sakāvi Rosas apgabalam, taču Stīva Robinsona puse var atkāpties, kad sestdien viņi uzņems nesen reklamēto Dundee United.

Pēc trešās pagājušās sezonas pabeigšanas no Motherwell šoreiz tika gaidīts daudz, taču viņiem var piedot par to, ka pirmdien viņi ir nedaudz sarūsējuši, un viņi joprojām būtu nopelnījuši pelnītu punktu Dingwall, bet par Liam Donnelly nokavēto sodu.

Šīs nedēļas nogales pretinieki sāka ar neizšķirtu pret St Johnstone, bet viņi būtu cerējuši uz ko vairāk pēc 45 minūšu spēles ar vīrieša priekšrocībām. Finansiālie apstākļi neļāva "United" nostiprināties tik daudz, cik vajadzēja, lai apsteigtu to, kas būs ilgajā smagajā sezonā, un, jaunajam bosam Mikijam Mellonam vēl precīzi noskaņojot savu labāko sastāvu, Motherwell ir labas iespējas gūt trīs punktus.

Pēc zaudējumu atlīdzināšanas Ņūkāslas bruņinieki izmisīgi nostiprinās savu vietu NRL astoņniekā, un viņiem ir labas izredzes pret Wests Tigers.

Tīģeri ir zaudējuši arī pēdējos divus, ieskaitot vilšanos sagādājošo pretinieku pret Warriors, kas pēdējoreiz bija ārā, un tagad viņi ir pagaršojuši sakāvi četros no pēdējiem pieciem, atstājot tos desmitajā pozīcijā. Viņiem joprojām ir daudz laika, lai visu mainītu, taču neatbilstība ir bijusi viņu problēma, un treneris Maikls Maguire atkal ir izdarījis lielas izmaiņas savā sastāvā, meklējot uzvarētāju kombināciju.

Tā kā neviena no pusēm nav lieliskā formā, tā, visticamāk, būs neveiksmīga spēle, taču Melnā Grīna ierašanās Ņūkāslas rindās varētu mainīt rezultātu. Grīnam bija galvenā loma, vadot Warriors šo uzvaru pret šiem pretiniekiem, un viņa līdzjūtība pēdējā spēlē šeit varētu mainīt. Atpakaļ Bruņinieki, lai malētu šo vienu.

Priekšnieki sestdien izbeidz nožēlojamu Super Rugby Aotearoa kampaņu, kas būs atvieglojums visiem, kas saistīti ar franšīzi.

Septiņas sakāves no septiņām ir šokējoša Vorena Gatlandes auguma trenera atgriešanās, un, lai arī priekšniekiem būtu ļoti patīkami finišēt ar uzvaru, viņi šajā nedēļas nogalē atkal tiks pretī.

Ar astoņu punktu starpību, lai kompensētu turnīra līderus krustnešus, viesuļvētras ir tālsitiens cīņā par titulu, taču liela uzvara pret šefiem viņus uzturētu ar iespēju, vienlaikus palielinot viņu punktu starpību, tāpēc Sky stadionā apmeklētāji nevar gaidīt žēlastību. Atbalstiet spieķus, lai iegūtu uzvaru.

Kopējais koeficients šim daudzkārtnim: 4/1. Atcerieties, ka vairākas cenas tiek noteiktas, pamatojoties uz mūsu Sportsbook produktu, tāpēc par visiem laimestiem netiek ieturēta komisijas nauda.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.