Dinamo Minsk v Smolevichy TipsMēs meklējam trešo uzvarētāju pēc kārtas, un Kevs domā, ka mērķu pietrūks, jo Minskas “Dinamo” saskaras ar pašmāju Smoļeviciju.

"15 no Dinamo 20 līgas spēlēm ir iesniegušas mazāk nekā trīs vārtus, un Smoļevics nevienā no izbraukuma spēlēm nav guvis vairākus vārtus. "

Atpakaļ Zem 2,5 vārtiem spēlē [2.56]

galvaspilsētas sadursme neaizdegas. ] Zēniem no Ziemas Ostersundas pilsētas vakar izdevās iesaldēt [1.55] izlases IFK Goteborg Zviedrijā noturot viņus 2: 2 izlozē, kas mūs atnesa mūsu trešajam nedēļas uzvarētājam.

Mēs dodamies uz Baltkrievijas premjerlīgu, kuru es zinu, ka jūs visi skatījāties, kad atgriezās lielās līgas, vai ne? Minskas “Dinamo” ir pret Smoļevicu, un es domāju, ka mēs redzēsim diezgan blāvu sadursmi.

“Dinamo” ir piektā pozīcija, septiņi punkti atrodas no Eiropas līgas punktiem un 13 aiz pārsteigumu līderiem Šaktjera Soligorska. Viņiem ir trešais labākais aizsardzības ieraksts divīzijā, 20 spēlēs izlaisti tikai 14 vārti, bet viņi šajā periodā ir guvuši tikai 22 vārtus. Tāpēc nebūs pārsteigums, uzzinot, ka 15 no viņu 20 līgas spēlēm ir bijuši mazāk nekā trīs vārti.

Smoļevics ir kopvērtējuma galvgalī, četriem punktiem izkļūstot no apakšējiem diviem. Viņi 19 līgas spēlēs ir guvuši tikai 20 vārtus, un pēdējās trīs līgas spēlēs viņi ir izlozē. Viņi šosezon nav guvuši vairākus vārtus vienā izbraukuma spēlē, un viņi ir izlozē tukšu piecos no pēdējiem astoņiem.

Dinamo patīk kontrolēt spēli un uzturēt saspringtas lietas, un pat pret vāju opozīciju es neredzu, ka viņi iznāktu visi šeit degošie ieroči. Zem 2,5 mērķiem tirgojas dūšīgi [2.56]un es domāju, ka tā ir lieliska cena.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.