Barcelona un Napoli derību padomi


Barcelona pret Napoli
Sestdien 8. augustā plkst. 20:00
Tiešraidē kanālā BT Sport 2

Lionels Messi pirms šī kaklasaites pirmā posma februārī: "Tas, kā mēs esam šobrīd es nedomāju, ka ar to pietiek, lai uzvarētu Čempionu līgā. "

Spēle beidzās ar 1-1 ar Napoli, kas ir labākā puse.

Lionels Messi, pagājušajā mēnesī pēc mājas zaudējuma Osasuna atdeva Madrides" Real " Spāņu nosaukums: "Šī spēle pārstāv visu gadu. Mēs esam bijusi nesaprotama un vāja komanda. Šīs komandas sajūta ir tāda, ka tā mēģina, bet nevar paveikt darbu. ."

Barselonas zvaigžņu cilvēka kritika pamudināja uz viņa nākotni, runas, kuras viņš kopš tā laika ir sašutis.

Barca problēmas ir dziļas

Bet apturēt neatbilstību, kas šajā sezonā ir skārusi Barca, var būt grūtāk sasniegt.

Tas acīmredzami ir tas, ka nav laimīgs, pārliecināts nometne tieši tagad.

Barkas vietējās cerības uz titulu pēc sezonas atsākšanās pieauga dūmos. Viņiem bija divu punktu pārsvars pār Real, kad tika saņemta lokauta, bet līdz kampaņas beigām viņi bija par pieciem punktiem aiz saviem lielajiem konkurentiem, jo ​​ bija uzvarējuši tikai piecās no pēdējām deviņām spēlēm .

Viņi ieradās plkst. šī spēle nav bijusi trīs nedēļas un, jo īpaši, ar daudzām atlases problēmām priekšniekam Quique Setien par ko padomāt.

Viņam ir bijušas dažas labas ziņas ar Antuānu Griezmannu un Ousmane Dembele kura ir atgriezusies treniņā pirms otrā posma, taču tā ir tālu atpakaļ, kur gulēs uztraukumi.

Pasaules kausa ieguvējs Samuels Umtiti atkal būs prom no sirds. aizsardzība ceļa locītavas savainojuma dēļ, kaut arī vismaz Clement Lenglet visticamāk, būs piemērota pēc cirkšņa problēmas.

 1280 Arturo Vidal Barcelona.jpg

Still, ka atpakaļ -līnija nebūs tik labi aizsargāta ar pussargiem Sergio Busquets un Arturo Vidal (attēlā iepriekš), abi ir apturēti.

Tas atņems Setienam zināmu reālu putraimu un suņu izturību komandas mašīntelpā, un tas noteikti ir rajons, kuru Napoli centīsies izmantot. 19659005]

Insigne apšaubāms

Arī itāļi nav bijuši top formātā, uzvarot tikai trīs no saviem pēdējiem septiņiem sērijā A – viņi finišēja septītie.

Viņi var arī esiet bez uz priekšu Lorenzo Insigne lai gan šī ir komanda, kas ir svētīta ar uzbrūkošajiem talantiem, ieskaitot pirmā posma vārtsargu Dries Mertens kurš, protams, satrauc mājas aizsardzību.

Napoli šajā sezonā ir regulāri paaugstinājuši spēli pret labākajām pusēm – viņi Serie A sērijā ir pieveikuši Juventus, Lazio un Roma un Coppa Italia finālā atkal ir uzveikuši Juve

. pievienojiet šim sarakstam arī Liverpūles galvas ādu, un sarkanie ir zaudējuši Neapolē ar 2-0 k rudenī.

Neapoles labākie rezultāti, protams, ir mājās, taču viņi arī Liverpūli noturēja Anfīlda 1-1, kamēr viņi Coppa Italia pusfinālā triumfēja Interā.

Nou Camp, atskaitot parastos 99 000 līdzjutējus. būs daudz mazāk iebiedējoši, un apmeklētāji noteikti pievērsīs lielu sirdi no sava pirmā kāja snieguma, kurš redzēja, ka viņi dziļi un labi aizstāv, bet tomēr rada izredzes .

Līdzīgu taktiku var sagaidīt arī no priekšnieka Gennaro Gattuso kurš uzstāja, lai Barca "mūs necieta" pirmajā spēlē, piebilstot: "Viņi mūs kutināja".

Napoli izskatās vilinoši

[19659005] Vai viņi iegūs līdzīgu rezultātu, tas vēl ir jāredz – izloze notiek [4.3] ar Barca firmas izlasi [1.67]lai uzvarētu 90 minūtēs.

Tomēr, ņemot vērā Barca acīmredzamās problēmas, Napoli izskatās vilinoši uz [19459017

Vilinoši, tas ir, ja esat gatavs izlikt sacensībās Barca mājas rekordu no vienas puses – viņi ir nepārspēti savās pēdējās 35 Čempionu līgas spēlēs Nou nometnē .

Tomēr viņi vēl nav devušies uz spēlēm daudzās no šīm 35 spēlēm ar šaubām, kas šobrīd ir ap komandu. piemēram, slikta smaka, un es kaut kādā veidā vēlos būt kopā ar apmeklētājiem.

Nekavējoties ienāk prātā handikapu tirgi, taču bažas rada tas, ka tad, ja Napoli dodas uzvarēt likmē, aizķeroties pie viena mērķa, viņi tiks pāradresēts uz priekšu, meklējot izlīdzinošu mērķi (iespējams, uzvarošu, prom izvirzītu mērķi). Tas varētu redzēt, ka viņi vēlu nokļūst pie letes.

Tā vietā, lai neizlemtu iespēju, izskatās, ka jāizmanto [4.4].

Itālijas aizsardzība var atkal spīdēt

.

Atcerieties, ka 0-0 iziet cauri Barca, ar 1-1 nosūtot spēli papildlaikā. Jebkura rezultāta gadījumā likmes tiktu atgrieztas.

Mērķu izteiksmē vērtība, iespējams, slēpjas zem 2,5, lai gan tas nepārprotami rada risku, ņemot vērā to, cik daudz gadu laikā Barselonas Čempionu līgas spēlēs ir nokrities vairāk nekā 2,5.

Zem 2.5 – pieejams [2.4] – piegādāts pirmajā kājā un ja Napoli spēj atkārtot panākumus, kas viņiem bija, spēlējot ar Messi un co šajā spēlē, to var izdarīt vēlreiz.

Čempionu līgas pareizo punktu skaits: Infogol's pēdējās 16 prognozesSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.