WTA Palermo ceturtā diena – Kontaveit pret SiegemundFerro mūs uzvar trešās dienas uzvarētājā.

Mēs ar Fiona Ferro trešajā dienā izvēlējāmies uzvarētāju, lai bez lielas drāmas tiktu garām Jekaterinai Aleksandrovai, un darbs tika paveikts taisnajos komplektos . Ja Aleksandrova nākamnedēļ ir iekļauta Prāgas dalībnieku sarakstā, būs interesanti redzēt, kā viņai tiek noteikta cena par atklāto maču – joprojām pastāv aizdomas, ka viņa, iespējams, ir pārāk novērtēta uz māla, pateicoties viņas līmenim ātrākajos apstākļos.

Arī vakardienas mačos bija vairāki satricinājumi, kad Sāra Errani turpināja progresu ar atriebības trīs setu uzvaru pār Krystina Pliskova, bet Elisabetta Cocciaretto šokēja Donna Vekic divos setos. Visas šīs nedēļas laikā es pieminēju Cocciaretto lielo māla potenciālu – viņas ITF līmeņa skaitļi ir ļoti spēcīgi 19 gadus vecai jaunietei, bet es joprojām gaidīju, ka Vekic būs spēcīga. Tagad viņa saskaras ar šīs pēcpusdienas Anettas Kontaveitas un Lauras Siegemundas spēles uzvarētāju, savukārt Errani, visticamāk, būs smags nepietiekamais mačs pret rītdienu Ferro. šādā gadījumā darbība tiek sākta plkst. 15:00 pēc Lielbritānijas laika, un spēle starp Kontaveit un Siegemund sāk tiesvedību. Kad es sastādīju cenu mačam, varēja būt reāli domāt, ka Sīgemunde varētu pārdot vairāk nekā [3.0]un viņa izskatīja nedaudz vērtības par šāda veida cenu. Tomēr viņai to vēl nedaudz pietrūkst, pašreizējā tirgus cenā [2.92]. Tas ir kauns, jo es domāju, ka šī vieta, iespējams, ir vislabākā no sliktā ķekara, ja runa ir par pirmsspēles vērtību, bet tā man ir negribīga caurlaide .

Siegemund, būdams nedaudz zemu novērtēts uz māla, nav nekas jauns – viņa 2017. gadā regulāri pārspēja tirgus cerības uz zemes virsmas – pirms atlaišanas, kuras dēļ viņas vērtējums strauji kritās. Tā ir viņas labākā virsma no attāluma un tas nemaz nebūtu pārsteigums, ja viņa šodien stumtu Kontaveitu šeit.

Martai vajadzētu būt pietiekami, lai tiktu garām Samsonovai

. Pēc tam Petra Martic, kura savā atvērējā iznīcināja Alisonu Van Uitvancku, saskaras ar kvalifikāciju Ludmilla Samsonova, un Martic ir stabils favorīts, lai turpinātu progresu, pašreizējā rindā [1.41]. Atkal šī cena ir dažu ērču no tām vietām, kur es gribētu, lai viņas cena tiktu uzskatīta par vērtību, un, ja viņa, piemēram, būtu [1.45] +, tā varētu būt piemērota mazam staba.

Martic's māla dati ir ļoti labi pēdējos pāris gados – viņa vada vairāk nekā 105% uzvarēto kombinēto pakalpojumu / atgriešanās punktu – un ar to vajadzētu būt pietiekamam, lai novērstu Samsonova draudus, kurš nevar gluži lepoties ar šādu līmeni pat zemākā ITF tūrē.

Giorgi mačs ar Juvan intrigām

Citos mačos Camila Giorgi mačs pret Kaja Juvan intrigām – Giorgi mačs. pirmajā kārtā šeit bija viņas pirmā konkurences spēle vairāk nekā divu gadu laikā uz māla, savukārt Slovēnijas kvalifikācijā Juvans mīl mālu un pēdējā laikā ir lielisks rekords (kopā 109%). pāris gadu ITF. Aplūkojot Giorgi ilgāka termiņa māla datus, tirgus līnija [1.75] par itāļiem izskatās pareizi, taču tas nav pārliecināts viedoklis.

Visbeidzot, nakts mačā veiksminieks Okeāns Dodins ir smags zaudētājs nepietiekams suns pret Danaya Yastremska, kurš ir [1.27]lai iegūtu uzvaru. Es biju pārsteigts, ka Dodins pirmajā kārtā ieguva labāko no mālu mīlošās Tamāras Zidansekas, un Yastremska ir vēl viens solis pēc kvalitātes . Mans modelis arī šeit piekrita tirgus cenai.

***

Sekojiet Danam čivināt @TennisRatings

.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.