Manchester City pret Madrides Real padomusManchester City [1.76] pret Real Madrid [4.5]; Draw [4.6]
piektdiena, 7. augusts, 20:00
Tiešraide BT Sport 1

City un Guardiola ir daudz kas jāpierāda

Kā Mančestras pilsēta maksā šajā Čempionu līgā kampaņā. noteikt, vai šo sezonu var vērtēt pozitīvi, vai kā vilšanos.

Tā kā City ir uzvarējusi tikai EFL kausu savā valstī, Čempionu līga ir viņu pēdējā iespēja izcīnīt vēl vienu trofeju šajā sezonā. Tas ir konkurss, par kuru viņi nekad nav nopietni izaicinājuši, neskatoties uz dažkārt dominējošo angļu futbolu. Viņu labākais skrējiens bija pakļauts Manuelam Pelēgrini 2015.-16. Gadā, kad viņi sasniedza pusfinālu un zaudēja Madrides “Real”.

Kopš Pep Guardiola pārņēma vadību, ceturtdaļfināls ir tik tālu, cik City ir aizgājuši. Tā kā Guardiola arī neuzvar Čempionu līgā Minhenes Bayern, viņam kaut kas jāpierāda personīgajā līmenī.

Sergio Aguero joprojām ir ievainots un Guardiola ir liels zaudējums. Arī Cladio Bravo ir ievainots, kamēr Benjamiņa Mendija darbība tiek apturēta.

Madride ir uzlabojusies kopš pirmā posma zaudējuma

Madrides Real viņiem priekšā ir milzīgs uzdevums, taču tas vairs neizskatās tik drausmīgi kā februārī, kad zaudēja mājiniekiem ar 2-1.

Toreiz Madride bija ļoti sliktas burvestības vidū, kas draudēja sabojāt viņu sezonu. Pēc atgriešanās viņi atgriezās pie darbības, viņi bija cita puse. Nepārspēts vienpadsmit spēļu skrējiens (W10 D1), redzēja Zinedine Zidane pusi, lai atgūtu zaudēto vietu Barselonā un izcīnītu La Liga titulu.

Tā bija pirmā reize, kad Real uzvarēja Spānijas līgā kopš 2017. gada. Viņi ir uzvarējuši Čempionu līgā četrās no pēdējām sešām sezonām un vismaz tagad raugās, lai būtu iespēja to papildināt.

Ja Zidāns uztraucas, tas ir tas, ka Sergio Ramos nav pieejams caur balstiekārtu, pēc tam, kad viņš tika nosūtīts pirmajā kājā. Ramoss bija viskonsekventākais Madrides izpildītājs titulu iegūšanas laikā.

Čempionu vērtējums ir nepietiekams.

Mančestras pilsēta ir [1.76] izlase, kurai jāuzvar, un Madrides Real ir [4.5]. ] un izloze pie [4.6].

Šī cena saimniekiem, kas var progresēt ar izlozi vai pat zaudējumu ar 1-0, izskatās nedaudz par īsu. Madrides “Real” ir pārliecības pilna un, tā kā nav gaidāms progress, atrodas neparastā situācijā, kad var spēlēt bez liela spiediena.

[2.2] izredzes uz Madrides “Real”, lai izvairītos no sakāves Double Chance tirgū, izskatās dāsni, ņemot vērā, ka viņi piedalās vienpadsmit mačos, kuri nav uzvarēti. Mančestras “City” ir zaudējuši trīs no savām divpadsmit spēlēm, kopš sezona ir atsākusies (W9).

Mērķi atkal ieplūdīs.

Madride Spānijas sezonas pēdējās nedēļās bija izcila aizsardzībā, taču bez Ramosas un pret komandu, kas tikpat laba iet uz priekšu kā City, šķiet, ka viņi piekāpsies.

Tā rīkojas arī Manchester City, kuras aizsardzības problēmas joprojām pastāv. Edens Hazards varēja atgriezties Madrides "Real" pēc savainojuma, un viņi izskatījās ļoti bīstami, kamēr beļģis bija komandā, pirms tam spēlējot pragmatiskāk, kad viņš tika izslēgts.

Abas komandas gūst vārtus un gūst vairāk nekā 2,5 vārtus, ir [1.8] un piezemējās. pirmajā kājā. Par lielāku cenu [2.3] jūs varat atgriezties, lai būtu vairāk nekā 1,5 pirmā puslaika mērķi.

Benzema varētu būt tūlītējs pienākums

. Anytime ir pieejamas dažas lielas cenas. Vārtu guvēju tirgus – Gabriels Jēzus, iecienītais vietnē [2.5]apsteidzot Raheemu Sterlingu [2.6].

Madrides Real labā Karims Benzema vērtē vērtību [3.0]. Benzema forma bija galvenais faktors, lai Madride uzvarētu La Liga, un, apturot Ramosu, viņam vajadzētu sodīt.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.